Gold X

Gold X

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Gold X?

Online výherný automat Gold X má 5 valcov, 3 riadky a 9 fixných výherných línií.

Aká je téma hry Gold X?

Na valcoch tejto hry sa točia zlaté tehličky, mince a kartové znaky. Radíme ho medzi klasické výherné automaty.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Výherný automat Gold X obsahuje Sticky Wild symbol, Scatter symbol, bonusovú hru s trezormi a špeciálne funkcie Boost Bonus + Boost Free Spins.

Je možné v hre Gold X získať freespiny?

Áno, získať môžete 7 voľných pretočení.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Samotná hra jackpoty neobsahuje, no v niektorých kasínach môže byť doplnená o platformové jackpoty kasína.

Ako vyhrať na hracom automate Gold X?

Náš tip: Aktivujte si niektorú z dvoch špeciálnych funkcií, aby vaše šance na získanie bonusovej hry s trezormi alebo s freespinmi boli ešte väčšie.

Vyskúšajte si výherný automat Gold X zadarmo

TIPOS Jackpot
Úroveň:
Zlatý
100002 €
Úroveň:
Strieborný
9212 €
Úroveň:
Bronzový
65 €
eTIPOS.sk TIPOS Jackpot

Pripravte si vedrá a lopaty, pretože vás pozývame na honbu za zlatom! Zabudnite na staré časy zlatej horúčky v Klondiku, teraz je všetko o klikaní a točení. Gold X je online automat, kde môže byť každé točenie rovnako vzrušujúce ako moment, keď starý baník našiel prvú zlatú tehličku. Pripravte sa teda na digitálnu zlatú horúčku, kde si bohatstvo môžete odniesť priamo do svojej virtuálnej peňaženky.

Grafické a zvukové prevedenie

Grafika automatu Gold X od Tom Horn Gaming je čistá, jasná a presne taká, akú by ste očakávali od slotu, ktorý je doslova obalený v zlate. Každý symbol, od tých najlesklejších tehličiek až po kartové znaky, je detailne vypracovaný a určite by zapadol do trezoru vo Fort Knox. Zvuková kulisa je rovnako presvedčivá. Hudobný sprievod dodáva pocit luxusu a zároveň neprekáža, takže sa môžete nerušene ponoriť do hrania. A ak náhodou vytočíte tú správnu kombináciu, zvukové efekty váš úspech patrične oslávia.

Hra Gold X je vyskladaná do 5 valcov a 3 riadkov. Výherné kombinácie platia v jednom smere, a to zľava doprava. Na ich vytočenie vám musí postačiť 9 výherných línií, čo nie je veľa, ale určite lepšie ako v prípade Triple Joker. Hra sa točí okolo jednoduchej matematiky: viac rovnakých symbolov v rade znamená viac zlata pre vás. Ideálne je zostavenie kombinácie pozostávajúcej zo zlatých tehličiek, tie majú v hre najvyššie hodnoty.

Bonusové poklady Gold X

Online automat Gold X je nabalený bonusmi a špeciálnymi funkciami, ktoré vás môžu doslova zahrnúť bohatstvom. Kľúčovým symbolom na valcoch je symbol X, ktorý je viac ako len obyčajným Wild symbolom. Jeho divoká povaha nahrádza ostatné symboly, aby ste mohli nevýhernú kombináciu premeniť na výhernú. Ale to nie je všetko. Ak sa symbol X zaligotá vo svojej plnej kráse uprostred tretieho valca, odmenou vám bude 7 freespinov. Počas týchto bezplatných spinov sa symbol X zmení na Sticky Wild, teda zostane na svojom mieste a do každého rohu hracieho poľa sa pridajú ďalšie.

Scatter symbol je zobrazený ako záhadný trezor, Keď ho vytočíte 3x, otvorí vám dvere do špeciálnej bonusovej hry. Pred vami sa objavia tri trezory, z ktorých každý ukrýva svoje tajomstvá. Ak si vyberiete správne, môžete svoju stávku 100-násobne navýšiť.

A aby toho nebolo málo, Gold X vám prináša dve špeciálne tlačidlá - Boost Bonus a Boost Free Spins. Tieto funkcie môžete kedykoľvek zapnúť a tým zvýšiť svoje šance na spustenie bonusovej hry s trezormi alebo získanie freespinov. Ak aktivujete niektoré z týchto tlačidiel, celková stávka sa zvýši o 1,5-násobok.

Gold X aj na mobile a zadarmo

Či už ste doma, na cestách, alebo len čakáte na kamaráta, hrací automat Gold X je vždy po ruke vďaka jeho mobilnej kompatibilite. Hra na mobilnom telefóne ponúka rovnaký herný zážitok ako na väčšej obrazovke notebooku s tým rozdielom, že všetko máte pohodlne na dlani.

A tak sme sa dostali na koniec našej zlatokopeckej výpravy s automatom Gold X. Tento slot je hrou pre všetkých, ktorí hľadajú vzrušenie a potenciálne závratné výhry bez toho, aby museli vytiahnuť lopatu a špinavé gumáky. Pokiaľ by ste si všetko chceli prejsť sami a bez rizika, odporúčame Tipos kasíno, kde nájdete tiež demoverziu tejto hry. Či už ste veterán v oblasti online slotov alebo len nováčikom, ktorý sa len rozkukáva, Gold X ponúka pre každého niečo.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Tom Horn
Téma hry:
Klasický výherný automat
Online kasíno:
eTIPOS.sk
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty