Triple Joker

Triple Joker

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Triple Joker?

Triple Joker pozostáva z 5 valcov, 3 riadkov a 5 fixných výherných línií.

Aká je téma hry Triple Joker?

Na valcoch tohto automatu sa točia symboly ovocia, ide teda o ovocný automat (prípadne retro či jokerový).

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Výherný automat Triple Joker obsahuje Wild symbol, multiplikátor výhier a funkciu Gamble.

Je možné v hre Triple Joker získať freespiny?

Nie, voľné pretočenia tento automat nemá.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

V niektorých kasínach môže byť automat Triple Joker doplnený o platformové Jackpoty kasína.

Ako vyhrať na hracom automate Triple Joker?

Náš tip: Ak je Wild symbol súčasťou výhernej kombinácie vytvorenej z čerešní, pomarančov, citrónov alebo sliviek, výhra je vynásobená počtom symbolov výhernej kombinácie.

Vyskúšajte si výherný automat Triple Joker zadarmo

TIPOS Jackpot
Úroveň:
Zlatý
84705 €
Úroveň:
Strieborný
13587 €
Úroveň:
Bronzový
89 €
TIPOS TIPOS Jackpot

Akých automatov je na trhu iGamingu najviac? Asi každý by bez rozmýšľania odpovedal jasne: ovocných. V tej spleti automatov s ovocným motívom je veľmi ťažké vybrať si svoj obľúbený, obzvlášť ak spadáte do kategórie nových hráčov. Už nemusíte hľadať, niečo tu pre vás máme.

Jednoduchý ovocný slot

Online výherný automat Triple Joker je jednoduchý na hranie a aj ovládanie. Jeho pravidlá si veľmi rýchlo osvoja aj všetci začínajúci hráči. Vytvorila ho spoločnosť Tom Horn a vyskladala ho do 5 valcov a 3 riadkov. Výherných línií je iba 5 a všetky sú fixné. Cieľom hry je vytočiť tri, štyri alebo päť rovnakých symbolov na niektorej z výherných línií. Kombinácia musí začínať iba zľava, od prvého valca. V prípade viacerých výherných kombinácií na viacerých líniách sa všetky výhry pekne spočítajú.

Grafika výherného automatu Triple Joker príliš nenadchne. Je úplne minimalistická. Hru nesprevádza ani žiadna hudba, len výhry sú ozvučené jednoduchým zvukovým efektom. Jednotlivé symboly sú nakreslené bez 3D prevedenia. Teda všetko tu má skôr prvky retro automatu.

Minimálne bonusy

S grafikou kráča ruka v ruke aj bonusová výbava. Žiadne zázraky a ani revolučné novinky tu nehľadajte. Automat Triple Joker má len jeden jediný bonusový symbol a tým je Wild. Ten však ukrýva až tri špeciálne funkcie. Ako žolík dopĺňa chýbajúce symboly vo výhernej línii. Ďalej sám o sebe dokáže vytvoriť výhernú kombináciu, na ktorej konci je 100-násobok stávky. To by ste ale museli Wild vytočiť na všetkých valcoch v rámci jednej z línií. Poslednou funkciou Wildu je, že akonáhle je vo výhernej kombinácii so symbolom čerešne, pomaranča, citróna alebo slivky, výhra sa znásobí počtom symbolov výhernej kombinácie.

Zvýšiť výhry môžete aj prostredníctvom funkcie Gamble (Riziko). Princíp je rovnaký ako vo väčšine iných automatov, s jedným malým rozdielom. Nehádate farbu karty, ale stranu mince. Pokiaľ sa vám podarí uhádnuť správnu stranu, výhra sa automaticky zdvojnásobí.

Zhodnotenie automatu Triple Joker

Výherný automat Triple Joker má svoje plusy aj mínusy. Hráči vyhľadávajúci niečo moderné a inovatívne si ho určite neužijú. Osloví skôr hráčov s menšími alebo nulovými skúsenosťami, alebo borcov hľadajúcich jednoduché sloty. Ak teda k nim patríte, tento online automat by mohol byť pre vás ideálnou štartovacou čiarou. Roztočte si ho napríklad v online kasíne Tiposu, kľudne aj na vašom mobile.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Tom Horn
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
TIPOS
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty