Retro automaty

Retro automaty

Vstupný bonus:
hranie bez rizika

olybet logo

OlyBet Lóve – možnosť hrať hodinu bez rizika

Vstupný bonus: 7000 EUR

doxxbet logo

uvítací bonus podľa vlastného výberu až do výšky 7000€ + 250 zatočení zadarmo

Prečítajte si tiež

Zobraziť všetky články

Retro výherné automaty zo starých dobrých časov

Zrejme sa nebudeme veľmi mýliť, ak budeme tvrdiť, že väčšina milovníkov točiacich sa valcov si vyskúšala už niekedy túto zábavku aj v reálnej kamennej herni. Ak do tejto kategórie patríte aj vy, určite nám dáte za pravdu, že aj toto hranie malo svoje čaro. A to predovšetkým na tých najjednoduchších starých mašinkách niekde v kúte, ktoré neustále vyblikovali a vydávali rôzne zvuky. Pri hrách máme na mysli predovšetkým tradičné 3-valcové herné automaty plné ovocných symbolov, sedmičiek, zvončekov, hviezd či BAR symbolov.

Tieto typy slotov sa tešia veľkej obľube aj dnes, a to nie len v klasických herniach, ale aj v online kasínach. Človek by si povedal, že v dobe sústavného pokroku a napredovania budú hráči vyhľadávať tie najprepracovanejšie automaty, no pravda to nie je. Množstvo hráčov si chce pri svojej obľúbenej zábavke oddýchnuť, a preto vyhľadávajú jednoduché hry s rýchlym priebehom a bez nejakých komplikovaných špeciálnych funkcií. To je aj odpoveďou na otázku, prečo retro automaty ešte nezanikli. Stal sa práve opak a mnohí výrobcovia hier z času na čas uvedú na trh nejaký ten ďalší retro kúsok. V prípade, že by ste chceli zažiť nostalgiu a zahrať si nejakú hru s feelingom starého dobrého automatu, s výberom nebudete mať problémy. V online kasínach ich nájdete dostatok. Keby sme vám mali nejaký odporučiť, tak si vyskúšajte napríklad sloty Multi Vegas 81 od Kajot Games, Multi 5 od e-gaming alebo Shining Crown od vývojárov z Amusnet (bývalé EGT).

Vyskúšajte si retro automaty zadarmo

Máte radi retro automaty? V prípade, že áno, pohodlne sa usaďte a vyberte si niektorý z množstva slotov. U nás si ich môžete na skúšku zahrať pokojne aj úplne zadarmo a keď zistíte, ktorý vám sedí najlepšie, budete sa môcť pustiť do hry aj za reálne peniaze.

Hracie automaty