Fruits Go Pop

Fruits Go Pop

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Fruits Go Pop?

Fruits Go Pop pozostáva z 3 valcov, 3 riadkov a 5 fixných výherných línií. V bonusovej hre je k dispozícii až 27 paylines.

Aká je téma hry Fruits Go Pop?

Na valcoch tohto automatu sa zobrazujú symboly ovocia, môžeme povedať že ide o retro automat s modernejším nádychom.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Výherný automat Fruits Go Pop obsahuje expandujúci Wild symbol a Scatter symbol.

Je možné v hre Fruits Go Pop získať freespiny?

Áno, po vytočení troch Scatterov aktivujete 10 freespinov.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Samotná hra jackpoty neponúka, no v niektorých kasínach môže byť automat Fruits Go Pop doplnený o lokálne jackpoty kasína.

Ako vyhrať na hracom automate Fruits Go Pop?

Náš tip: Snažte sa vyhrať čo najviac vo freespinoch. Všetky výhry počas nich sa totiž automaticky násobia x2.

Vyskúšajte si výherný automat Fruits Go Pop zadarmo

TIPOS Jackpot
Úroveň:
Zlatý
104715 €
Úroveň:
Strieborný
22835 €
Úroveň:
Bronzový
171 €
TIPOS TIPOS Jackpot

Ak máte radi klasické retro automaty s ovocnými symbolmi, zahrajte si online slot Fruits Go Pop, ktorý ponúka jednoduché hranie s dostatkom bonusových možností. Základná hra obsahuje síce iba 5 výherných línií, no v bonusovej hre sa ich počet zvýši až na 27. Táto modernejšia “vykopávka” od Tom Horn Gaming má stredne vysokú volatilitu, ktorá je medzi hráčmi pomerne obľúbená. Asi aj preto patrí medzi vyhľadávane hry v kasínach.

Téma hracieho automatu Fruits Go Pop je jasná od prvých sekúnd. Zlaté zvončeky, hviezdy a ovocie sa vynímajú na hracom poli s 3 valcami a 3 riadkami. Kombinácie platia zľava doprava. Na valcoch sa točí 8 symbolov z čoho 6 je obyčajných a 2 bonusové. V prípade viacerých výherných kombinácií na niekoľkých výherných líniách sa všetky výhry spočítajú.

Freespiny a navýšenie výherných línií

Symbol 77 je Wild symbolom, ktorý klasicky v pozícii žolíka nahrádza iné symboly vo výhernej kombinácii. Navyše ak je súčasťou výhernej kombinácie, dokáže sa roztiahnuť na celý valec. To môže viesť k zisku ďalších výherných kombinácii v rámci jedného spinu. Dve žlté hviezdy sú Scatter symbolom, ktorý aktivuje bonusovú hru s voľnými pretočeniami. Akonáhle sa na valcoch objaví 3x Scatter, získate 10 freespinov, ktoré sa hrajú podľa špeciálnych pravidiel. Všetky výhry počas freespinov sa zdvojnásobia a počet výherných línií sa zvýši z 5 na 27, čo výrazne zvyšuje šance na výhry.

Všetky výhry nadobudnuté počas základnej hry je možné niekoľkokrát zdvojnásobiť. Stačí prejsť do rizikovej hry prostredníctvom tlačidla Gamble (Risk) a uhádnuť farbu zakrytej karty. Nesprávny tip však výhru zruší.

V kasíne na etipos.sk aj s lokálnymi jackpotmi

Online výherný automat Fruits Go Pop nájdete už aj v slovenských kasínach, napríklad aj na ecasino.etipos.sk. Zahrať si ho môžete buď za reálne peniaze, alebo za fiktívny kredit. Ak sa rozhodnete vyskúšať ho za virtuálne peniaze, strácate nárok na výhru Jackpotu. Online kasíno eTipos totiž do väčšiny automatov inštaluje svoje vlastné progresívne Jackpoty. Ich hodnotu vidíte vždy priamo nad valcami.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Tom Horn
Téma hry:
Retro výherný automat
Online kasíno:
TIPOS
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty