Tom Horn online automaty

Hracie automaty od Tom Horn nájdete v kasínach

TIPOS logo

Vstupný bonus: 1050 EUR

Hraj v kasíne
Niké logo

Vstupný bonus: 50 FS

Hraj v kasíne
Fortuna logo

Vstupný bonus: 333 FS

Hraj v kasíne
SYNOT TIP logo

Vstupný bonus: 10000 EUR

Hraj v kasíne

Prečítajte si tiež

Zobraziť všetky články

Aké hry má Tom Horn vo svojom portfóliu?

Tom Horn je poskytovateľ hazardných hier slovenského pôvodu, ktorý bol založený v roku 2008. Prioritne sa zameriava na online výherné automaty, ale v ponuke nájdete aj iné kasínové hry vrátane rulety, pokru alebo blackjacku.

Aké témy automatov Tom Horn preferuje?

Záber automatov, čo sa týka tém, je naozaj široký. Zahrať si môžete napríklad sloty s klasickou ovocnou, strašidelnou, dobrodružnou, diamantovou, zvieracou, mytologickou alebo športovou tematikou.

Ponúkajú hry od Tom Horn aj špeciálne bonusové funkcie?

Automaty od Tom Horn obsahujú štandardné bonusové symboly Wild a Scatter, ďalej rôzne multiplikátory, freespiny, ale aj extra Wildy, náhodné Wildy, lepivé Wildy, okamžité výhry alebo respiny. RTP je na slotoch zvyčajne nastavené naozaj vysoko.

Ako často sa objavujú free spiny na online automatoch od Tom Horn?

Voľné pretočenia sú na slotoch v rámci bonusovej štruktúry alfou a omegou. Mnoho hráčov sa pri výbere nového automatu pozerá práve na túto možnosť. A keďže Tom Horn kráča s dobou, na ich automatoch sa freespiny objavujú pomerne často.

Čím sú Tom Horn automaty špecifické?

Automaty od Tom Horn disponujú slušnou porciou bonusov. V ponuke nájdete aj také hry, na ktorých platia výherné kombinácie v oboch smeroch.

Ktoré hracie automaty od Tom Horn by vám nemali ujsť?

Medzi najobľúbenejšie automaty z dielne Tom Horn patrí ovocný 243 Crystal Fruits v modernom prevedení. Zaujme vás predovšetkým Wild symbolom, ktorý dokáže rozšíriť automat z 5 na 243 výherných línií a aktivovať bezplatné re-spiny a násobitele výhier. Na obojsmerné výherné kombinácie sa môžete tešiť na hracom automate Hot'n'Fruity s dvojitým Wild symbolom a re-spinmi. Pokiaľ máte radi dobrodružstvo, na expedíciu do Starovekého Egypta vás vypraví freespinový slot The Secret of Ba alebo 5-valcová hra Black Mummy.

Aké sú silné a slabé stránky online automatov od Tom Horn?

Grafické prevedenie je pomerne kvalitné a zvukové efekty vás dokonale vtiahnu do diania. Silnými stránkami online výherných automatov sú ďalej ich bonusové vybavenia so špeciálnymi funkciami. No niekedy je ich na slote toľko, že na menej skúsených hráčov môžu pôsobiť trochu zmätočne.
Hracie automaty