Frozen Queen

Frozen Queen

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Frozen Queen?

Online hrací automat Frozen Queen má v základnej hre 4 valce, 3 riadky a 81 výherných línií. V bonusovej hre je valcov 5 a výherných línií 243.

Aká je téma hry Frozen Queen?

Túto hru radíme medzi rozprávkové online automaty prípadne automaty so zvieratami.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Výherný automat Frozen Queen obsahuje expandujúci Wild symbol a Scatter symbol.

Je možné v hre Frozen Queen získať freespiny?

Áno, po vytočení 2 kryštálov aktivujete 10 freespinov s bonusovým piatym valcom.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Nie, táto hra je bez jackpotov. V niektorých kasínach však môže byť automat doplnený o platformové Jackpoty kasína.

Ako vyhrať na hracom automate Frozen Queen?

Náš tip: Ľadová kráľovná stojí počas freespinovej hry uprostred valcov a pokrýva všetky 3 riadky. Ako expandovaný Wild symbol výrazne zvyšuje šance na zisk výherných kombinácií.

Vyskúšajte si výherný automat Frozen Queen zadarmo

TIPOS Jackpot
Úroveň:
Zlatý
105353 €
Úroveň:
Strieborný
23075 €
Úroveň:
Bronzový
120 €
TIPOS TIPOS Jackpot

Hrací automat Frozen Queen od Tom Horn Gaming nás zavedie do srdca zamrznutého severu, kde mýtická ľadová kráľovná vládne svojmu kráľovstvu so svojimi vernými zvieracími spoločníkmi. Tento online slot, očividne inšpirovaný obľúbenou Disney rozprávkou "Ľadové kráľovstvo", vám ponúka možnosť vstúpiť do sveta plného magických bytostí a zamrznutých pokladov.

Vizuálne prevedenie hry Frozen Queen

Grafika hracieho automatu Frozen Queen je zosobnením kúzla zamrznutého kráľovstva, kde každý valec pripomína ľadový stĺp a dokonale odráža jasnú zimnú oblohu. Detailné zobrazenie arktických zvierat, ako sú biela sova, sibírsky tiger a ľadový medveď, dodáva hre autentický pocit chladnej divočiny. Zvieracie symboly sú umiestnené v pozlátených rámčekoch, čo im dáva pocit vznešenosti a dôležitosti.

Na pozadí môžete vidieť obrovský hrad, ktorý vyčnieva nad zasneženým prostredím, zatiaľ čo na oblohe poletujú drobné snehové vločky. Táto scenéria vytvára idylickú a rozprávkovú atmosféru podobne ako v hre 10001 Nights. Všetko je dokonale umocnené tichým, ale pritom zaujímavým soundtrackom, ktorý hre pridáva mrazivý, no zároveň upokojujúci pocit. Autori hier z Tom Horn Gaming predviedli schopnosť vytvoriť hrací automat, ktorý je potešením pre oko a zároveň poskytuje hlboký herný zážitok.

Hoci má online automat Frozen Queen 4 valce s 3 riadkami, výhry je možné vytvárať až na 243 líniách. Áno, ono to matematicky nesedí, ale za všetko môže ľadová kráľovná, čo si vysvetlíme v bonusovej sekcii. Inak má automat v základnej hre 81 výherných línií. Výherné kombinácie ako zvyčajne platia v jednom smere zľava doprava. Kliknete na tlačidlo pretočiť a už len čakáte, či na jednej z tých 81 línií vytočíte aspoň tri rovnaké symboly vedľa seba.

Bonusové funkcie automatu Frozen Queen

Dôležitým prvkom v rámci bonusových možností je magický kryštál, ktorý má dve funkcie. Je Wild symbolom, čiže supluje chýbajúce symboly v kombináciách. Ak ale tento symbol vytočíte aspoň dvakrát, spustite bonusovú hru s 10 freespinami. A tu prichádza na rad naša Frozen Queen. Postaví sa medzi druhý a tretí valec a vytvorí tak piaty valec, čím 81 výherných línií zvýši na 243. Na tomto mieste zostáva pri každom freespine. Keďže ako Wild pokrýva všetky 3 riadky, získať atraktívnejšie výhry nie je až taký problém.

Skúste hru na mobile aj vo forme demoverzie zadarmo

Online automat Frozen Queen je ako zimná rozprávka, ktorú si môžete vychutnať kedykoľvek a kdekoľvek na mobilnom zariadení. S jeho hladkým ovládaním a zaujímavými bonusmi môže byť zdrojom príjemného ochladenia počas horúcich letných dní. A hoci sa výhry nemusia objavovať príliš často, keď prídu, sú o to radostnejšie. V kasíne Tiposu si svet Ľadovej kráľovnej môžete užiť či už ste na cestách alebo doma len tak oddychujete. Frozen Queen je pripravená ponúknuť vám kráľovskú zábavu a pri troche šťastia aj parádne výhry.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Tom Horn
Téma hry:
Rozprávkový hrací automat
Online kasíno:
TIPOS
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty