10 001 Nights

10 001 Nights

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat 10 001 Nights?

10 001 Nights sa skladá z 5 valcov, 4 riadkov a 20 fixných výherných línií.

Aká je téma hry 10 001 Nights?

Ide o rozprávkový hrací automat inšpirovaný príbehmi Tisíc a jednej noci.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Online automat 10 001 Nights obsahuje Mega Wild symboly, náhodné Wild symboly, imperiálne spiny či násobitele výhier.

Je možné v hre 10 001 Nights získať freespiny?

Áno, po vytočení troch, štyroch alebo piatich Scatterov získate 8, 10 alebo 12 freespinov.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Výherný automat 10 001 Nights obsahuje progresívne Jackpoty Red Tiger hier ako Mega Drop, Daily Drop či Hourly Drop (v kasínach môžu byť nasadené rôzne úrovne časovo obmedzených jackpotov).

Ako vyhrať na hracom automate 10 001 Nights?

Náš tip: Po vyzbieraní 30 Aladinových lámp aktivujete Mega Wild symboly s rozmerom 1x4, čo sľubuje parádne výhry.

Vyskúšajte si výherný automat 10 001 Nights zadarmo

Red Tiger Jackpot
Úroveň:
Mega Drop
101549 €
Úroveň:
Daily Drop
385 €
Úroveň:
Hourly Drop
39 €
Niké Red Tiger Jackpot

"Tisíc a jedna noc“ je nevyčerpateľná studnica rozprávok, ktoré podľa legendy vyrozprávala Šeherezáda sultánovi, len aby ju nezabil. Aj online automat 10 001 Nights od Red Tiger poskytuje hráčom množstvo skvelých príležitostí na rozprávkové výhry. Pokiaľ máte radi takéto moderné sloty s príbehmi, ako Aladdin and the Golden Palace alebo Crazy Genie, určite túto hru vyskúšajte.

10 001 Nights je 5-valcový online automat so 4 riadkami a 20 fixne danými výhernými líniami. Kombinácie musia pozostávať z minimálne troch rovnakých symbolov, začínať na prvom valci zľava a pokračovať smerom doprava. Ako sme už uviedli, 10 001 Nights je inšpirovaný príbehmi arabského sveta a audiovizuálny obsah slotu to dokonale odráža. Hra už na prvé pričuchnutie dýcha luxusom. Valce s pozadím obrovskej terasy Sultánovho paláca lemujú hodvábne závesy, to všetko s výhľadom na žiarivú nočnú oblohu.

Rozprávkové funkcie

Ak sa vám nezatočí hlava zo všadeprítomného nablýskaného luxusu, tak z bonusov a špeciálnych funkcií určite. Automat 10 001 Nights ich ukrýva niekoľko. Trošku nás ale zarazilo, že na ich aktiváciu je potrebné vyzbierať istý počet Aladinových lámp. Ale okej. Nad každým zo štyroch valcov je nádobka, ktorú musíte postupne zaplniť olejom z lámp. Na prvú nádobku potrebujete 6 lámp, na druhú 7, na tretiu 8 a na poslednú štvrtú ďalších 9 lámp. Dohromady teda potrebujete vyzbierať 30 lámp, aby ste aktivovali všetky štyri špeciálne funkcie. A určite sa teraz pýtate, aké to teda tie funkcie sú?

Prvá nádobka aktivuje Imperiálne spiny, čo v preklade znamená, že v nasledujúcom spine sa na valcoch objavia len symboly s vyššou hodnotou. Druhá nádobka aktivuje Náhodné Wild symboly, čiže v ďalšom pretočení pokryje valce náhodný počet divokých symbolov. Tretia nádobka vám zase poskytne Multi výber, kde si vyberiete z troch kariet jednu, aby ste odhalili multiplikátor výhry (najviac x9) určený pre nasledujúci spin. No a posledná nádobka ukrýva Mega Wild symboly pokrývajúce všetky štyri riadky. Po aktivovaní všetkých funkcií, a teda vyzbieraní 30 olejových lámp, sa všetky funkcie spúšťajú náhodne. Všetko by sa nulovalo len vtedy, ak zmeníte výšku stávky. Ale ak sa k nej opäť vrátite, funkcie zostanú spustené.

Freespiny aj Jackpoty

Rozprávkové bonusy automatu 10 001 Nights uzatvárajú freespiny. Tých môžete získať 8, 10 alebo 12. Záleží, koľko Scatterov vytočíte. Na automate nechýbajú ani populárne progresívne Jackpoty Red Tiger hier – Mega Drop, Daily Drop či Hourly Drop. Šancu vyhrať ich má ktorýkoľvek hráč bez ohľadu na výšku stávky. Samozrejme, musíte hrať za reálne peniaze a nie virtuálny kredit.

Vyskúšajte si demoverziu a potom roztočte valce v kasíne

Pôsobivý vizuál, podmanivá hudba, luxusné špeciálne funkcie a bonusy. To všetko vás čaká a neminie, keď sa rozhodnete roztočiť online výherný automat 10 001 Nights vo Svete hier od Niké. Pokiaľ máte vo zvyku sa s hrou najprv dostatočne oboznámiť, využite možnosť demoverzie, v ktorej hráte s virtuálnym kreditom.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

nike logo

V Niké máš bonus 50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke. Bonus je aktivovaný v momente, keď sa spustí jedna z automatových hier a po skončení sú výhry automaticky pripísané do penaženky hráča..

Po využití 50 free spinov na teba čaká daľší kasíno bonus! Aby toho nebolo málo, Svet hier ti dá navyše ďalších 100 free spinov. Stačí, keď pretočíš 50 € a extra vstupný bonus 100 free spinov je tvoj!

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Rozprávkový hrací automat
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty