Crazy Genie

Crazy Genie

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Crazy Genie?

Crazy Genie sa skladá z 5 valcov, 3 riadkov a 20 fixne daných výherných línií.

Aká je téma hry Crazy Genie?

Crazy Genie je inšpirovaný Aladinovou zázračnou lampou, preto ide o rozprávkový hrací automat.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Crazy Genie obsahuje Wild symboly, Scatter symboly, násobitele výhier a 5 bonusových minihier – Oáza, Lampa, Poklad, Zlato a Dar.

Je možné v hre Crazy Genie získať freespiny?

Áno, náhodný počet freespinov získate v bonusovej minihre Zlato.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Crazy Genie neobsahuje progresívne Jackpoty siete Red Tiger hier.

Ako vyhrať na hracom automate Crazy Genie?

Náš tip: V bonusovej minihre Dar môžete vyhrať až 1179-násobok stávky.

Vyskúšajte si výherný automat Crazy Genie zadarmo

Red Tiger Jackpot
Úroveň:
Mega Drop
62272 €
Úroveň:
Daily Drop
741 €
Úroveň:
Hourly Drop
23 €
Niké Red Tiger Jackpot

Aladinova čarovná lampa

S takou ponukou špeciálnych bonusových doplnkov, akou disponuje online výherný automat Crazy Genie, sme sa veru dávno nestretli. Slot je dielom spoločnosti Red Tiger a nájdete ho v ponuke automatov Sveta Hier Niké.

Hrací automat Crazy Genie tvorí 5 valcov, 3 riadky a 20 fixných výherných línii. Výherné kombinácie musia začínať na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovať smerom doprava. V prípade, že je na jednej línii viac výherných kombinácii, platí iba tá s najvyššou hodnotou. Pokiaľ sú výherné kombinácie na viacerých výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Až 5 bonusových minihier

Hlavou postavou slotu je Džin, ktorý je počas hry schovaný v čarovnej lapme naľavo od valcov. Je Wild symbolom, čo znamená, že v pozícii žolíka supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Navyše kedykoľvek môže vstúpiť do hry a vylepšiť vaše hráčske konto okamžitou výhrou. To sa nestáva až tak často, no pomerne často sa na valcoch objavujú Scatter symboly. A práve pomoc nich dokážete aktivovať jednu z 5 bonusových minihier. Každá je jedinečná, zábavná a hlavne štedrá na odmeny. Veď posúďte sami:

Bonusová hra Oáza – klikaním budete klepať po lampe, z ktorej budú vypadávať zlaté mince. Ide o okamžitú výhru. Vyhrať sa dá najviac 100-násobok stávky.

Bonusová hra Lampa – klikaním budete po lampe šúchať. Z tej budú vypadávať zlaté mince. Vyhrať sa tu dá až 200- násobok stávky.

Bonusová hra Poklad – v izbe naplnenej pokladmi budete vyberať spomedzi rôznych artefaktov. Získať môžete až 258-násobok stávky.

Bonusová hra Zlato – v tejto minihre máte k dispozícii náhodný počet freespinov. Počas nich vyhodí Džin na políčka zlaté mince, pod ktorými sú ukryté rôzne zaujímavé ceny. Buď ide o ďalšie bonusové hry s voľnými pretočeniami, alebo násobitele výhier. Tu je možné získať až 1068-násobok stávky.

Bonusová hra Dar – Džin vám ponúkne na výber desať zlatých mincí, z ktorých si budete postupne vyberať, až kým nenájdete poslednú s nápisom „zbierať“. Vyhrať môžete až 1179-násobok stávky.

Očarí aj vás? Stavíme sa, že áno

Tak čo poviete? Zapáčil sa vám po týchto slovách online slot Crazy Genie? Nečudujeme sa, pokiaľ áno. Nás si jeho bonusové minihry okamžite získali. Zaregistrujte sa v kasíne, využite bonusy, súťaže, kasínové turnaje a užite si nekonečnú štedrosť kúzelného Džina aj vy.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

nike logo

V Niké máš bonus 50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke. Bonus je aktivovaný v momente, keď sa spustí jedna z automatových hier a po skončení sú výhry automaticky pripísané do penaženky hráča..

Po využití 50 free spinov na teba čaká daľší kasíno bonus! Aby toho nebolo málo, Svet hier ti dá navyše ďalších 100 free spinov. Stačí, keď pretočíš 50 € a extra vstupný bonus 100 free spinov je tvoj!

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Rozprávkový hrací automat
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty