243 Crystal Fruits

243 Crystal Fruits

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat 243 Crystal Fruits?

243 Crystal Fruits tvorí 5 valcov a 3 riadky. Je na ňom základných 5 výherných línií, no tie sa dokážu rozšíriť až na 243.

Aká je téma hry 243 Crystal Fruits?

243 Crystal Fruits je moderný automat s ovocnou tematikou.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Okrem klasického Wild symbolu sú tu k dispozícii aj bezplatné respiny a násobitele výhier.

Je možné v hre 243 Crystal Fruits získať freespiny?

Nie, tento automat nemá žiadne voľné pretočenia.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Samotný online slot 243 Crystal Fruits neobsahuje jackpoty. No v niektorých kasínach môžete hrať o lokálne jackpoty kasína.

Ako vyhrať na hracom automate 243 Crystal Fruits?

Náš tip: Akonáhle je Wild symbol súčasťou výhernej kombinácie, aktivuje 243 výherných línií a bezplatný re-spin.

Vyskúšajte si výherný automat 243 Crystal Fruits zadarmo

TIPOS Jackpot
Úroveň:
Zlatý
97536 €
Úroveň:
Strieborný
17451 €
Úroveň:
Bronzový
51 €
TIPOS TIPOS Jackpot

Ovocný automat na modernejší spôsob

Hoci je online výherný automat 243 Crystal Fruits postavený na tradičnej ovocnej tematike, až také retro to zas nie je. Autori zo spoločnosti Tom Horn Gaming sa s ním dokonale vyhrali, vďaka čomu pôsobí moderne a inovatívne. Okrem toho ponúka hráčom skvelé príležitosti dosiahnuť atraktívne výhry.

Online slot 243 Crystal Fruits sa skladá z 5 valcov a 3 riadkov. Rovnako ako na väčšine automatov, výherné kombinácie platia jedným smerom a to zľava doprava. Vytvorené musia byť minimálne z troch rovnakých symbolov, začínať na prvom valci zľava a bez prerušenia pokračovať smerom doprava. V rámci jednej výhernej línie sa vždy vypláca iba najvyššia výhra, v prípade zobrazenia viacerých výherných kombinácií na niekoľkých výherných líniách sa všetky výhry sčítavajú. V základnej hre je k dispozícii 5 výherných línií podobne ako pri automate Black Mummy, no po splnení určitej podmienky, ktorú si priblížime v bonusovej časti recenzie, sa ich počet navýši na plný počet všetkých možností pri automate 5x3 a to je až 243.

Ovocné symboly na automate nepôsobia vôbec staromódne. Autori ich akoby zabalili do kryštálovej šupiny, čo celej hre dodáva modernejší nádych. Nižšie hodnoty má citrón, čerešňa, slivka a pomaranč. Viac získate s hroznom, kiwi a melónom. Nad nimi sa týči červená sedmička s najvyššou hodnotou v hre. Získať za ňu môžete 10-, 20- a 40-násobok stavenej sumy. Posledným deviatym symbolom na automate 243 Crystal Fruits je bonusový symbol Wild.

Bonusy na automate 243 Crystal Fruits

Divoký symbol Wild 243 prináša so sebou niekoľko špeciálnych vlastností. Objavuje sa síce iba na druhom, treťom a štvrtom valci, no akonáhle sa zobrazí, môžete sa začať radovať. V prvom rade je tento symbol žolíkom, ktorý nahrádza všetky symboly pri dokončení výhernej kombinácie. Keď sa tak stane, 5 výherných línií na automate sa navýši na 243. Všetky symboly výhernej kombinácie následne vybuchnú, na ich miesto dosadnú nové, Týmto spôsobom sa vykoná akýsi bezplatný re-spin. Na podobnom princípe je postavený aj automat Respin Joker, no tam na ploche ostávajú práve symboly výhernej kombinácie a menia sa tie ostatné.

Čo sa nám náramne páčilo, že každým získaným re-spinom sa zvyšuje násobiteľ výhry o +1, pričom najviac je možné získať multiplikátor x5. A to je aj náš tip ako sa dopracovať k parádnym výhram. Bonusový okruh 243 Crystal Fruits uzatvára funkcia Gamble (Risk), pomocou ktorej môžete svoje výhry ešte niekoľkokrát zdvojnásobiť.

Roztočte valce 243 Crystal Fruits v online kasíne

243 Crystal Fruits je online výherný automat, ktorý ponúka jednoduchý, no výnimočný dizajn. Hra nie je zložitá, jej fungovanie rýchlo pochopia aj hráči s menej skúsenosťami. Vďaka skvelej grafike a ambientnej hudbe prináša dokonalý herný zážitok a skvelú zábavu. Slot odporúčame každému, kto hľadá nenáročnú hernú akciu, ktorá výrazne nezvýši krvný tlak. Plusom hrania tohto automatu v online kasíne na etipos.sk sú aj progresívne platformové jackpoty. Točiť valcami samozrejme môžete aj prostredníctvom svojho mobilného telefónu alebo tabletu.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Tom Horn
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
TIPOS
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty