The Secret of Ba

The Secret of Ba

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat The Secret of Ba?

The Secret of Ba je vyskladaný z 5 valcov, 3 riadkov a 9 fixných výherných línií.

Aká je téma hry The Secret of Ba?

The Secret of Ba je inšpirovaný starovekým Egyptom, ide teda o hru z kategórie púštnych automatov.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Automat funguje na mechanizme lavínového efektu. Všetky symboly výhernej kombinácie z valcov zmiznú a na ich miesto zhora dosadnú nové.

Je možné v hre The Secret of Ba získať freespiny?

Áno, po vytočení troch Scatter symbolov aktivujete 10 freespinov.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Hrací automat slot The Secret of Ba neobsahuje progresívne jackpoty. Avšak v niektorých kasínach môže byť doplnený o platformové jackpoty daného kasína.

Ako vyhrať na hracom automate The Secret of Ba?

Náš tip: Počas hry s voľnými pretočeniami expanduje po celom valci vopred vylosovaný symbol.

Vyskúšajte si výherný automat The Secret of Ba zadarmo

TIPOS Jackpot
Úroveň:
Zlatý
105085 €
Úroveň:
Strieborný
22974 €
Úroveň:
Bronzový
132 €
TIPOS TIPOS Jackpot

Automat s padajúcimi valcami

Aj vám už niekedy lezie na nervy nekonečné točenie valcov? Ak sa vám z toho niekedy „krížia“ oči, skúste niečo iné. Online výherný automat The Secret of Ba od spoločnosti Tom Horn Gaming pracuje na úplne inej báze. Symboly na valcoch sa netočia, ale usporiadane padajú na seba. A keď sú súčasťou výhernej kombinácie, z valcov sa stratia a nahradia ich nové. Na takomto kaskádovitom resp. lavínovom efekte fungujú aj automaty Lumberjack 2 od tech4bet či Gonzo's Quest Megaways od NetEnt/Red Tiger. Už ste niektorý z nich hrali? Ak nie, je najvyšší čas to napraviť a zažiť niečo nové, napríklad s dnes recenzovaným automatom The Secret of Ba.

Hrací automat The Secret of Ba vás zaujme množstvom bonusov. Obsahuje 5 valcov a 3 riadky s 9 výhernými líniami. Tie sú pevne stanovené. Výherné kombinácie platia zľava doprava, pričom začínať musia na prvom valci vľavo a neprerušovane pokračovať smerom doprava. V prípade viacerých výherných kombinácií sa všetky výhry sčítavajú. Po grafickej stránke žiadne inovatívne zázraky nečakajte, avšak nejde ani o žiadny prepadák. Celkový vizuál možno zaradiť do priemeru.

Pyramída bonusov

Názov automat The Secret of Ba je veľavravný a zároveň aj tajuplný. Autori hier z Tom Horn vsadili na obľúbenú egyptskú civilizáciu, ktorou dominantou črtou boli uctievaní bohovia. Aj bohyňa Ba medzi nich patrila. Je ústrednou postavou tohto slotu a v hre má pochopiteľne najvyššiu hodnotu. Za jej vytočenie získate 10-, 100- a 500-násobok stávky. Na návrat stavenej sumy vám dokonca stačia len dva jej symboly. Ďalej sa na valcoch točia tradičné egyptské symboly ako nílsky kríž – Ankh, posvätný Scarabeus a Horovo oko. Tieto symboly majú vyššie výherné hodnoty ako zvyšné kartové symboly 10, J, Q, K a A.

Keďže egyptská civilizácia bola známa svojou majestátnou architektúrou, revolučnými vynálezmi, no predovšetkým obrovským bohatstvom, online výherný automat The Secret of Ba z hľadiska bonusov biedu netrie. V úvode recenzie sme spomenuli kaskádovitý resp. lavínový efekt, ktorý preslávila legendárna hra hra od NetEnt Gonzo's Quest. Vďaka nemu môžete dosiahnuť niekoľko výherných kombinácií v rade. Všetky symboly výhernej kombinácie zmiznú a nahradia ich tie, čo boli nad nimi. Každá takto získaná výherná kombinácia zvyšuje násobiteľ výhry o +1. Najviac je možné získať multiplikátor x4.

Deviatym a posledným symbolom, ktorý sa točí na valcoch The Secret of Ba, je kniha. Ide súčasne o Wild symbol a Scatter symbol. V úlohe divokého symbolu ako žolík dopĺňa chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Keď kdekoľvek na automate vytočíte minimálne tri symboly knihy, získate 10 voľných pretočení, počas ktorých dochádza k fantastickému špeciálnemu javu. Pred štartom freespinovej hry automat vyžrebuje jeden symbol, ktorý nadobudne schopnosť expandovať po celom valci. Dosiahnuť tak môžete hneď niekoľko atraktívnych výhier. Pripomína vám to Book of Secrets od Synotu? Aj nám. V prípade, že si chcete automat The Secret of Ba zahrať a vyberiete si online kasíno eTipos.sk, máte možnosť vyhrať niektorý z progresívnych Jackpotov.

The Secret of Ba aj v ponuke slovenských kasín

Pozdáva sa vám online výherný automat The Secret of Ba? Takej širokej bonusovej ponuke, akým disponuje, sa odoláva len veľmi ťažko. Dovolíme si napísať, že by bola chyba, aby ste mu nedali šancu. Minimálne za vyskúšanie stojí. Zoznámte sa s ním v kasíne a skúste za pomoci egyptských bohov získať fantastické pretočenia zadarmo s expandujúcim symbolom.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Tom Horn
Téma hry:
Púštny hrací automat
Online kasíno:
TIPOS
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty