Gonzo's Quest Megaways

Gonzo's Quest Megaways

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Gonzo's Quest Megaways?

Výherný automat Gonzo's Quest Megaways tvorí 6 valcov, 7 riadkov a až 117 649 výherných ciest. Pracuje na lavínovom efekte, čiže symboly sa na valcoch netočia, ale padajú na seba.

Aká je téma hry Gonzo's Quest Megaways?

Na hracom automate sa odohráva príbeh o hľadaní bájneho El Dorada, preto ho zaraďujeme medzi dobrodružné automaty.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na online automate Gonzo's Quest Megaways nájdete Wild symboly, Scatter symboly a násobitele výhier.

Je možné v hre Gonzo's Quest Megaways získať freespiny?

Áno, naraz je možné aktivovať 9 voľných pretočení. Stačí vytočiť 3x Scatter symbol.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

V hre Gonzo's Quest Megaways môžete získať niektorý z progresívnych Jackpotov od Red Tiger – Hourly Drop, Daily Drop či Mega Drop.

Ako vyhrať na hracom automate Gonzo's Quest Megaways?

Náš tip: Online automat sa môže kedykoľvek zatriasť, po čom z valcov zmiznú symboly s nízkou hodnotou (zvieratá) a nahradia ich hodnotnejšie symboly (bohovia).

Vyskúšajte si výherný automat Gonzo's Quest Megaways zadarmo

Red Tiger Jackpot
Úroveň:
Mega Drop
62372 €
Úroveň:
Daily Drop
895 €
Úroveň:
Hourly Drop
27 €
Niké Red Tiger Jackpot

Ešte atraktívnejšia verzia Gonzo's Quest je na svete

Bravúrna práca, za ktorou stojí prekvapivo spoločnosť Red Tiger. Dostal sa vám už pod ruku online výherný automat Gonzo’s Quest od NetEnt-u? Skvelá mašinka, pravda? No a práve autori týchto dvoch spoločností sa dohodli na spolupráci a z dielne Red Tiger vyšiel slot nazvaný Gonzo's Quest Megaways. A ako už názov druhej verzie prezrádza, je naozaj mega.

Megaways s mega bonusmi

Hrací automat Gonzo's Quest Megaways vás na prvý pohľad prekvapí svojou skladbou. Skladá sa totiž zo 6 valcov a na jednom valci sa môžu objaviť dva až sedem symbolov. To znamená, že hráte minimálne so 64 výhernými možnosťami (2 x 2 x 2 x 2 x 2 x 2) alebo až s 117 649 (7 x 7 x 7 x 7 x 7 x 7). Dôležité je, aby sa rovnaký symbol bez ohľadu na jeho rozmer zobrazil minimálne na troch susedných valcoch zľava doprava.

Rovnako ako v prvej verzii, aj tu vám bude robiť garde legendárny bádateľ Gonzalo Pizarro, ktorý vytrvalo a nezlomne hľadá mýtické zlaté Eldorado. Autori sa dokonale vyhrali s grafikou a jej prevedenie vás okamžite vtiahne do hľadania strateného mesta a jeho pokladov. A keďže automat charakterizuje bohatstvo, v hre nechýba niekoľko atraktívnych bonusových špeciálnych funkcii. Mnohé sú prebraté z pôvodného automatu, no niektoré sú nové:

  • Avalanche – lavína - všetky symboly, ktoré sú súčasťou výhernej kombinácie, vybuchnú a na ich miesto spadnú symboly z vyšších pozícii. Po druhom „spadnutí“ symbolov sa výhra automaticky násobí x2, po treťom x3 a po štvrtom x5. Hodnoty multiplikátorov sú vyobrazené nad valcami.
  • Nerozbitný Wild symbol – je ním symbol otáznika a ako žolík v prípade potreby nahrádza chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. V rámci jedného spinu je možné vytočiť len 2 divoké symboly (na prvých troch valcoch zľava a na prvých troch valcoch sprava). Pokiaľ je Wild symbol súčasťou výhernej kombinácie, nerozbije sa ako ostatné symboly a v hre ostáva do nasledujúceho re-spinu, čím rastie šanca na zisk ďalších výherných kombinácii z lavínovej funkcie.
  • Zemetrasenie – valce sa môžu kedykoľvek po dotočení valcov zatriasť, po čom z automatu zmiznú menej hodnotné symboly a nahradia ich symboly s vyššou hodnotou.
  • Free Fall – Scatter symbol aktivujete freespiny. Aby ste ich získali, musíte na valcoch vytočiť tri symboly Free Fall alebo dva symboly Free Fall a jeden Wild symbol. Ak sa vám to podarí, obdržíte 9 freespinov. Navyše každý ďalší symbol Free Fall udelí ďalšie 3 freespiny. Multiplikátory sú v hre s voľnými pretočeniami zvýšené na hodnoty x3, x6, x9 a x15.

Hrajte o progresívne Jackpoty na Niké.sk

Točí sa vám z tých bonusov hlava? Ani sa nečudujeme. A to ešte nie sme na konci. Na automate Gonzo's Quest Megaways podobme ako na Eagle Riches či Wild Wild Chest môžete získať aj jeden z dvoch lukratívnych progresívnych Jackpotov - Daily Drop a Mega Drop. V čase písanie tejto recenzie sa hodnota progresívneho Jackpotu Mega Drop pohybovala v šesťmiestnej sume! Čo keď čaká práva na vás?

Dobrodružný a bonusmi nabitý hrací automat Gonzo's Quest Megaways si môžete zahrať už aj vy a to prostredníctvom slovenského online kasína Niké. Odporúčame vám najprv využiť demo verziu, aby ste sa s jeho funkciami dokonale oboznámili. Veľa šťastia a pozdravujte od nás Gonzala.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

nike logo

V Niké máš bonus 50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke. Bonus je aktivovaný v momente, keď sa spustí jedna z automatových hier a po skončení sú výhry automaticky pripísané do penaženky hráča..

Po využití 50 free spinov na teba čaká daľší kasíno bonus! Aby toho nebolo málo, Svet hier ti dá navyše ďalších 100 free spinov. Stačí, keď pretočíš 50 € a extra vstupný bonus 100 free spinov je tvoj!

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Dobrodružný online automat
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty