El Dorado Treasure

El Dorado Treasure

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat El Dorado Treasure?

Výherný automat El Dorado Treasure sa skladá z 5 valcov, 3 riadkov a 5 výherných línií.

Aká je téma hry El Dorado Treasure?

Online slot El Dorado Treasure je spomienkou na španielskych dobyvateľov a bájne El Dorado. Ide o dobrodružný automat.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na online automate El Dorado Treasure nájdete expandujúci Wild symbol a násobitele výhier.

Je možné v hre El Dorado Treasure získať freespiny?

Nie, na tomto slote voľné pretočenia nenájdete.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

V niektorých kasínach môže obsahovať automat El Dorado Treasure prémiovú hru o trojicu progresívnych Apollo jackpotov, prípadne o lokálne kasínové jackpoty platformy.

Ako vyhrať na hracom automate El Dorado Treasure?

Náš tip: Za zobrazenie rovnakého symbolu (A, K, Q, J) na celom valci sa výhra automaticky vynásobí x5.

Vyskúšajte si výherný automat El Dorado Treasure zadarmo

Apollo Jackpot
Úroveň:
Gold
5195 €
Úroveň:
Silver
2152 €
Úroveň:
Bronze
200 €
TIPOS Apollo Jackpot

Objavovanie pokladov na valcoch automatu

Online výherný automat El Dorado Treasure sa dotýka starodávnej kultúry Južnej Ameriky. Možno si spomeniete na naše recenzie automatov Golden Temple či Golden Myth od Synot Games vychádzajúce z rovnakej témy. Bájne El Dorado sa malo podľa španielskych dobyvateľov nachádzať na území dnešnej Kolumbie a malo byť úzko späté s nesmiernym bohatstvom. A práve touto legendou sa inšpirovali autori hier zo spoločnosti Apollo Games. Vydajte sa na cestu objavovania a hľadania pokladu.

Až 500-násobok stávky

Ak neobľubujete komplikované automaty s ešte komplikovanejšími bonusmi, El Dorado Treasure sa môže stať vaším ideálnym spoločníkom. Tvorí ho 5 valcov, 3 riadky a 5 vopred stanovených výherných línii. Na valcoch sa točí spolu 12 štýlovo a ornamentálne nakreslených symbolov, s toho jeden je bonusový. Najvyššie hodnotenými sú symboly slnka (6, 12, 32, 256-násobok stávky) a nožíka (8, 16, 128 a 500-násobok stávky). Hru sprevádza príjemná oddychová hudba, pri ktorej nadobudnete vzrušujúci pocit, že ste sa ocitli niekde v hlbokej džungli. Aby ste sa dopracovali k honosnejším výherným kombináciám, autori do hry zakomponovali aj dve špeciálne bonusové vlastnosti.

Priemerná bonusová ponuka

Tou prvou je Wild symbol. Na automate je vyobrazený ako jašterica a ako žolík supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Okrem toho táto jašterica dokáže v rámci valca, na ktorom sa objavila, prebehnúť aj na ostatné dva riadky. Jej expandujúca vlastnosť môže mať teda za následok zisk viacerých výherných kombinácii v rámci jedného spinu.

Druhou špeciálnou vlastnosťou automatu El Dorado Treasure je zoskupenie rovnakých symbolov na valcoch. Ide o symboly s nižšími hodnotami - A, K, Q a J. Ak by ste jeden z týchto symbolov vytočili na prvých troch valcoch zľava, výhra sa automaticky strojnásobí. Pokiaľ by ste ich vytočili na prvých štyroch resp. na všetkých piatich, výhra sa násobí x4 resp. x5.

El Dorado Treasure aj v kasíne na eTipos.sk

Žiadnu ďalšiu bonusovú funkciu na tomto automate už nenájdete. Trochu nás zamrzela absencia freespinov či možnosť zdvojnásobiť výhry prostredníctvom Gamble (Risk). Hru preto odporúčame skôr neskúsenejším resp. konzervatívnejším hráčom. Pokiaľ ste takým, automat si môžete vyskúšať aj zadarmo v online slovenskom kasíne eTipos.sk.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Apollo Games
Téma hry:
Dobrodružný online automat
Online kasíno:
TIPOS
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty