Golden Temple

Golden Temple

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Golden Temple?

Výherný automat Golden Temple tvorí 5 valcov, 3 riadky a 20 fixných výherných línií.

Aká je téma hry Golden Temple?

Témou tejto hry sú stratené poklady aztéckej civilizácie, môžete ho zaradiť medzi dobrodružné automaty.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na online automate Golden Temple nájdete Wildy, Scattery, násobitele výhier, respiny, náhodné presúvanie valcov a bonusovú hru Hon na relikviu.

Je možné v hre Golden Temple získať freespiny?

Nie, tento automat klasické voľné pretočenia nemá.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Áno, hra Golden Temple obsahuje možnosť získať niektorý z progresívnych Jackpotov Red Tiger hier – Hourly Drop, Daily Drop či Super Drop.

Ako vyhrať na hracom automate Golden Temple?

Náš tip: V bonusovej hre Hon na relikviu môžete vyhrať až 1000-násobok stávky. Do nej prekĺznete po zobrazení 3 symbolov Scatter.

Vyskúšajte si výherný automat Golden Temple zadarmo

Red Tiger Jackpot
Úroveň:
Mega Drop
101549 €
Úroveň:
Daily Drop
385 €
Úroveň:
Hourly Drop
39 €
Niké Red Tiger Jackpot

Toľko bonusov na jednom automate ste dávno nevideli

Bohatstvo starovekých aztéckych či mayských civilizácií bolo takmer nevyčerpateľné, no a nevyčerpateľná je aj fantázia vývojárov kasínových hier spoločnosti Red Tiger. Autori sa tentoraz nechali inšpirovať práve tematikou hľadania pokladov a zostrojili vynikajúci online slot s názvom Golden Temple s rozmanitými špeciálnymi vlastnosťami. S viacerými z nich ste sa možno doteraz ani nestretli.

Výherný automat Golden Temple sa skladá z 5 valcov, 3 riadkov a 20 výherných línii, ktoré platia zľava doprava a musia začínať na prvom valci vľavo. Pokiaľ je na výhernej línii viacero výherných kombinácii, platí iba tá s najvyššou hodnotu. V prípade, že sú výherné kombinácie na viacerých líniách, výhry sa sčítavajú.

Zoznámte sa s krásnou Lorou

Na automate si veľmi rýchlo obľúbite krásnu archeologičku Loru, pretože práve ona vám pomôže dopracovať sa k majestátnym výhram pod slnkom strednej ameriky. Ako sme už spomínali, bonusová štruktúra je naozaj pestrá a všetky si teraz postupne ozrejmíme.

Divoké valce – na valoch sa objavuje Wild symbol. Buď jednotlivo, alebo ide o celé valce.

Štuchnutie – archeologička Lora svojím bičom kedykoľvek počas hry udrie do valcov, čím odhalí výherné kombinácie.

Prehodenie valcov – jednotlivé valce sa kedykoľvek počas hry medzi sebou vymenia, čím sa vytvoria výherné kombinácie s nadpriemernými výhrami.

Opätovné zatočenie – archeologička Lora kedykoľvek počas hry udelí re-spin, čo väčšinou vedie k zisku vysokej výhry.

Okamžitá výhra – znamená zisk obrovskej výhry kedykoľvek počas hry.

Najväčšie dobrodružstvo ponúka bonusová hra Hon na relikvie. V prípade, že vytočíte 3-krát symbol „Bonus“, presuniete sa na mapku s tajomnými pyramídami, na ktorej sa nachádzajú rôzne multiplikátory. Pokiaľ budete mať dostatok šťastia, skončiť môžete pri najväčšej pyramíde, čo by znamenalo zisk 1000-násobku stávky.

Hrajte aj o parádne Jackpoty

Určite vás neprekvapí, že aj na automate Golden Temple je možné hrať aj o dva klasické zdielané progresívne Jackpoty od Red Tiger, rovnaké ako na Mega Pyramid či Tiki Fruits. Nepotrebujete urobiť nič navyše, iba točiť valcami a veriť, že symbol Jackpot vytočíte minimálne 3x. Aktuálnu hodnotu denného Daily Drop aj progresívneho Mega Drop máte zobrazenú v ľavej časti obrazovky vedľa valcov.

Skúste Golden Temple v pohodlí domova aj zadarmo

Nadchla vás recenzia online slotu Golden Temple? Veríme, že áno. Ani sme sa nenazdali a hodinka hrania vo Svete Hier niké nám ubehla neuveriteľne rýchlo. Fantastické grafické parametre a hlavne pestré možnosti na parádne výhry. Aj taký je tento automat. Vyskúšajte si ho na nike.sk aj vy a využite pritom vstupný bonus 50 spinov zadarmo. Nezabudnite potom sledovať plánované turnaje kasín pre hráčov na našej stránke. Ľutovať určite nebudete.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

nike logo

V Niké máš bonus 50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke. Bonus je aktivovaný v momente, keď sa spustí jedna z automatových hier a po skončení sú výhry automaticky pripísané do penaženky hráča..

Po využití 50 free spinov na teba čaká daľší kasíno bonus! Aby toho nebolo málo, Svet hier ti dá navyše ďalších 100 free spinov. Stačí, keď pretočíš 50 € a extra vstupný bonus 100 free spinov je tvoj!

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Dobrodružný online automat
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty