Tiki Fruits

Tiki Fruits

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Tiki Fruits?

Online výherný automat Tiki Fruits sa skladá z 8 valcov a 10 riadkov. Vytvárajú sa na ňom výherné klastre a funguje na kaskádovitom systéme.

Aká je téma hry Tiki Fruits?

Vzhľadm na rozloženie hracej plochy radíme Tiki Fruits medzi alternatívne hracie automaty.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

V automate Tiki Fruits sa nachádza panel počítadla so symbolmi s nízkymi hodnotami. Tie sa po naplnení lišty prestanú objavovať.

Je možné v hre Tiki Fruits získať freespiny?

Áno, tento automat ponúka freespiny. Ich počet je náhodný.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Tiki Fruits ponúka niekoľko úrovní progresívneho Jackpotu Red Tiger hier. Niektoré kasína do neho nasadzujú aj svoje vlastné platformové Jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate Tiki Fruits?

Náš tip: Za zobrazenie 31 symbolov červenej sedmičky získate 777-násobok stávky.

Vyskúšajte si výherný automat Tiki Fruits zadarmo

Red Tiger Jackpot
Úroveň:
Mega Drop
101413 €
Úroveň:
Daily Drop
279 €
Úroveň:
Hourly Drop
26 €
Niké Red Tiger Jackpot

Oddych na pláži s drinkom v ruke

Počas písania tejto recenzie paralyzovala celý svet pandémia a mnoho ľudí muselo svoje plánované dovolenky zrušiť. Ak ste patrili medzi nich a radi si sem-tam zahráte nejaký kvalitný online automat, máme tu pre vás menšiu náplasť. S ovocným automatom Tiki Fruits nielenže príjemne oddýchnete, ale je dosť možné, že aj niečo pekné povyhrávate. Vo Svete Hier Niké, kde túto hru nájdete, sa totiž môžete hraním automatov zapojiť aj do pravidelných turnajov o skvelé ceny či zatočenia zadarmo. Aj preto sa oplatí pravidelne sledovať turnaje na našej stránke. Doprajte si svieži drink z vymačkaného čerstvého ovocia kdesi na tropickej pláži.

Výherný automat Tiki Fruits je dielom spoločnosti Red Tiger. Pozostáva až z 8 valcov a 10 riadkov, čiže v jednom momente sa na slote objaví 80 symbolov. Výherné kombinácie sú tvorené z tzv. klastrov. To znamená, že akékoľvek spojenie minimálne 5 rovnakých symbolov je výherné. Všetky symboly výherného klastra vybuchnú a namiesto nich dosadnú nové. To môžu viesť k zisku ďalších výhier v rámci jedného pretočenia.

Zbavte sa symbolov s nízkymi hodnotami

Online automat obsahuje symboly ovocia ako melón, hrozno, pomaranč, citrón a čerešňa. Teda všetko to, čo robí ovocný drink tak chutný a neodolateľný. Okrem nich sa na ňom objavujú aj symboly sedmičky, diamantu, hviezdy, zvončeka a hracej kocky. Tieto symboly majú oveľa vyššie hodnoty ako tie ovocné. Ovocné symboly však pomimo plnia ešte jednu dôležitú úlohu. Napravo od hlavného hracieho poľa je lišta s kolónkami všetkých ovocných symbolov. Akonáhle nejakú kolónku vyplníte, dané ovocie sa už na slote objavovať nebude. Takýmto spôsobom by ste sa mali dopracovať k tomu, aby sa na automate objavovali iba symboly s vysokými hodnotami (sedmičky, diamanty, hviezdy, zvončeky a hracie kocky).

Náhodný počet freespinov

V spomínanej lište je i kolónka s názvom Bonus. Na automate sa totiž objavuje aj bonusový symbol v podobe kokosového drinku. Akonáhle kolónku s bonusom vyplníte, aktivujete bonusovú hru s ľubovoľným počtom freespinov. Ich počet náhodne zvolí automat. Nám sa najviac podarilo získať až 30 voľných pretočení.

Bonusová hra s freespinami sa od tej základnej až tak príliš nelíši. Rozdiel je iba v tom, že kolónky ovocných symbolov sa po každom pretočení neresetujú, ale naďalej vypĺňajú. To logicky znamená, že ovocných symbolov s nižšími hodnotami by sa mal slot zbaviť rýchlejšie.

Aby sme nezabudli poznamenať ešte jednu dôležitú vec. Medzi valcami a lištou s kolónkami je umiestnený veľký totem s dvoma vyrezanými hlavami. Tie sa vám budú snažiť pomáhať. Buď odfúknu niektoré symboly zo slotu, aby boli nahradené novými, alebo ich zopár vcucnú do seba a vypľujú do príslušnej kolónky daného symbolu.

V hre aj Jackpoty

V online kasíne na nike.sk hráte s online slotom Tiki Fruits aj o luxusné progresívne Jackpoty. Stačí len točiť valcami a dúfať, že symbol Jackpotu vytočíte najmenej 3-krát.

Do hry o tieto jackpoty je zapojených viac automatových hier od Red Tiger, napríklad aj Flaming Fox či Red Diamond. Aktuálnu hodnotu Jackpotov ako denného denného Daily Drop či lukratívneho Mega Drop vidíte v ľavej časti od valcov. Tie narastajú každou jednou stávkou, každým otočením valcov. Ich maximálna výška nie je obmedzená.

Dáte mu šancu?

S online automatom Tiki Fruits dokonale vypnete od všedných starostí a problémov. A to aj vďaka jeho pestrej grafike a veselej hudbe. Táto kombinácia vám ihneď privodí dobú náladu. Jeho inovatívne špeciálne funkcie sú skvelé. Vďaka nim sa môžete radovať z atraktívnych výhier. Určite vyskúšajte.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

nike logo

V Niké máš bonus 50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke. Bonus je aktivovaný v momente, keď sa spustí jedna z automatových hier a po skončení sú výhry automaticky pripísané do penaženky hráča..

Po využití 50 free spinov na teba čaká daľší kasíno bonus! Aby toho nebolo málo, Svet hier ti dá navyše ďalších 100 free spinov. Stačí, keď pretočíš 50 € a extra vstupný bonus 100 free spinov je tvoj!

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Alternatívny automat
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty