Red Diamond

Red Diamond

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Red Diamond?

Online slot Red Diamond tvoria len 3 valce a 1 riadok s 1 výhernou líniou.

Aká je téma hry Red Diamond?

Ide o retro automat s tradičnými symbolmi ovocia, BAR-ov a sedmičiek.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Z bonusových funkcií nájdete na výhernom automate Red Diamond Wild symboly, respiny a násobitele výhier.

Je možné v hre Red Diamond získať freespiny?

Nie, na tomto automate freespiny nezískate.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Online hrací automat Red Diamond disponuje niekoľkými úrovňami progresívneho Jackpotu od Red Tiger. Niektoré kasína do neho nasadzujú aj svoje vlastné jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate Red Diamond?

Náš tip: Za 3 symboly červeného diamantu získate až 1500-násobok stávky, čo je už naozaj paráadna výhra.

Vyskúšajte si výherný automat Red Diamond zadarmo

Red Tiger Jackpot
Úroveň:
Mega Drop
101549 €
Úroveň:
Daily Drop
385 €
Úroveň:
Hourly Drop
39 €
Niké Red Tiger Jackpot

Klasika pre starších hráčov

Hracie automaty s troma valcami a jednou výhernou líniou mali niečo do seba. Aj dnes ich obľubujú niektorí starší hráči, ktorí si už prešli s rôznymi online kasínovými hrami a radi sa vracajú k tým prapôvodným hrám. Takýmto skvelým kúskom je aj online výherný automat Red Diamond. Ten autori zo spoločnosti Red Tiger zaodeli do retro štýlu, čiže sa vrátite na úplný začiatok, kedy hracie automaty boli iba v „plienkach“. Možno si poviete, že toto nie je nič pre vás. No aj totálne jednoduchý automat dokáže prekvapiť a to je aj dôvod, prečo čítať recenziu automatu až do konca.

Ako získať 1 500-násobok stávky?

Ako sme už uviedli, automat Red Diamond je vytvorený z 3 valcov, no iba jedného riadku, ktorý je zároveň výhernou líniou. Keďže slot spadá do kategórie „starej školy“, spoločnosť na ňom vám budú robiť chronicky známe symboly ako čerešňa, BAR-y, červené sedmičky, no a v neposlednom rade vzácne diamanty v troch rôznych farbách. Tie majú v sebe niečo, vďaka čomu sa dopracujete k oveľa vyšším výhram ako v obyčajom režime hry. Všetky tri diamanty sú Wild symboly, čiže žolíci, ktorí v prípade potreby doplnia skladačku výhernej kombinácie.

  • Modrý diamant – okrem toho, že je žolíkom, uzamkne valec a spustí bezplatný re-spin. Za tri modré diamanty získate odmenu v podobe 800-násobku stávky.
  • Zelený diamant – okrem toho, že je žolíkom, uzamkne valec a spustí re-spin. Navyše výhru zdvojnásobí. Za tri zelené diamanty získate odmenu v podobe 800-násobku stávky.
  • Červený diamant – okrem toho, že je žolíkom, uzamkne valec a spustí re-spin. Navyše výhru strojnásobí. Za tri symboly červeného diamantu získate až 1500-násobok stávky.

Stanete sa majiteľom progresívneho Jackpotu?

Pokiaľ herné automaty od Red Tiger ešte nepoznáte, vedzte, že drvivá väčšina z nich ako napríklad aj Laser Fruit či Vicky Ventura obsahuje vedľajšiu bonusovú hru s progresívnymi Jackpotmi vo viacerých úrovniach. Tie sú medzi hráčmi veľmi obľúbené. Ich sumy neustále narastajú až do momentu, kedy ich niekto vyhrá. A ako získať tento vytúžený Jackpot? Je to čisto o šťastí a náhode.

Automat Red Diamond v kasíne aj na mobile

Nenáročná hra s niekoľkými atraktívnymi špeciálnymi funkciami. Tak by sme v skrate opísali online hrací automat Red Diamond. Nájdete ho aj v širokej ponuke hracích automatov Niké kasína. Automat je dostupný aj v mobilnej verzii, čiže stačí vám vytiahnuť telefón, pripojiť sa na internet a užívať si hru.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

nike logo

V Niké máš bonus 50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke. Bonus je aktivovaný v momente, keď sa spustí jedna z automatových hier a po skončení sú výhry automaticky pripísané do penaženky hráča..

Po využití 50 free spinov na teba čaká daľší kasíno bonus! Aby toho nebolo málo, Svet hier ti dá navyše ďalších 100 free spinov. Stačí, keď pretočíš 50 € a extra vstupný bonus 100 free spinov je tvoj!

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Retro výherný automat
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty