Flaming Fox

Flaming Fox

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Flaming Fox?

Online automat Flaming Fox je vyskladaný z 5 valcov, 3 riadkov a 10 fixných výherných línií. Výherné kombinácie platia v oboch smeroch.

Aká je téma hry Flaming Fox?

Flaming Fox radíme medzi dobrodružné výherné automaty.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Automat Flaming Fox obsahuje Wild symboly a Scatter symboly.

Je možné v hre Flaming Fox získať freespiny?

Áno, po vytočení minimálne troch Scatter symbolov kdekoľvek na valcoch aktivujete bonusovú hru s voľnými pretočeniami. Môžete získať od 2 až do 50 freespinov.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Online výherný automat Flaming Fox ponúka Red Tiger progresívne Jackpoty vo viacerých úrovniach – Mega Drop, Daily Drop, Hourly Drop, ...

Ako vyhrať na hracom automate Flaming Fox?

Náš tip: Líška dokáže rozbiť niektoré symboly alebo celé valce, čím odhalí horiace valce pozostávajúce z Wild symbolov alebo symbolov s vyššími hodnotami.

Vyskúšajte si výherný automat Flaming Fox zadarmo

Red Tiger Jackpot
Úroveň:
Mega Drop
101549 €
Úroveň:
Daily Drop
385 €
Úroveň:
Hourly Drop
39 €
Niké Red Tiger Jackpot

Automat Flaming Fox s ohnivými bonusmi

Pokiaľ ste sa doteraz nestretli s online automatmi od Red Tiger, dovolíme si tvrdiť, že by ste to mali čo najrýchlejšie napraviť. Prepracované, nápadité a originálne. Tak by sme zhodnotili ich výherné sloty, ktoré si dnes môžete vyskúšať v online kasíne Niké. I keď je Red Tiger na trhu len pár rokov, už teraz sa stáva výraznou konkurenciou pre ostatných providerov pôsobiacich na trhu s kasínovými hrami.

Dnes sme si zobrali na mušku online slot Flaming Fox. Po vizuálnej a zvukovej stránke mu nemáme čo vytknúť. Ba čo viac, budeme ho iba chváliť. A to najmä z dôvodu jeho bonusovej zostavy.

Prebuďte líšku a zažijete výherné peklo

Slot pozostáva z 5 valcov, 3 riadkov a 10 fixne daných výherných línií. Jeho prvou devízou je, že výherné kombinácie platia v oboch smeroch, čiže zľava doprava a sprava doľava. Flaming Fox v sebe ukrýva niečo, čo sme na hracích automatoch dlho nevideli, teda ak vôbec. Hlavnou postavou je, pochopiteľne, ohnivá líška. Tá v meditujúcej polohe sedí za valcami. Kedykoľvek však môže do hry zasiahnuť, a keď sa tak stane, narobí poriadny vietor. Ohnivá líška je v podstate akýmsi štartérom špeciálnych funkcii.

Ak teda počas hry náhodne vystúpi do popredia, rozbije niektoré symboly resp. celé valce a premení ich na symboly s vyššími hodnotami alebo Wild symboly. Tie v pozícii žolíka suplujú chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii.

Po vytočení najmenej troch Scatter symbolov kdekoľvek na valcoch, aktivujete bonusovú hru s voľnými pretočeniami. Ich počet je síce náhodný, no získať môžete od 2 až do 50 freespinov. Nám sa podarilo získať maximálne 17 voľných pretočení. Pri freespinovej hre sú všetky špeciálne funkcie „ohnivej líšky“ uzamknuté až do konca točenia valcami zadarmo. To v praxi znamená, že všetko, čo líška počas freespinov náhodne rozbije, ostane zafixované. Môže sa stať, že hneď po prvom pretočení zadarmo rozbije celý valec a až do konca voľných pretočení sa na ňom budú objavovať iba symboly s vysokými hodnotami alebo Wild symbolmi.

Progresívny Jackpot

Na automate Flaming Fox sa môžete zapojiť aj do hry o zdieľaný progresívny Jackpot. Nepotrebujete na to nič, len točiť valcami a dúfať, že symbol Jackpot vytočíte minimálne 3-krát.

Z každej stávky na automatoch Flaming Fox, Tiki Fruits, Golden Temple sa odvádza malé percento, z čoho sa tento Jackpot vytvára. Jeho strop je neobmedzený. To, koľko peňazí sa v ňom nachádza, vidíte naľavo od valcov. Pri dennom jackpote je uvedené aj odpočítavanie, čo znamená, že do tohto času Jackpot vždy niekto „rozbije“. Čím viac sa blíži jeho koniec, tým vyššia je šanca ho získať. Akonáhle niekto Jackpotu získa, objaví sa pri ňom oznámenie. Tento proces sa neustále opakuje.

Vynikajúci online slot Flaming Fox, odporúčame

Spočiatku je Flaming Fox možno trochu neprehľadný, no môžete si byť istí, že akonáhle sa ocitnete prvýkrát v bonusovom kole s voľnými pretočeniami, veľmi rýchlo pochopíte princíp špeciálnych funkcii ohnivej líšky. Online výherný automat Flaming Fox vrelo odporúčame všetkým hráčom, aj tým najnáročnejším.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

nike logo

V Niké máš bonus 50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke. Bonus je aktivovaný v momente, keď sa spustí jedna z automatových hier a po skončení sú výhry automaticky pripísané do penaženky hráča..

Po využití 50 free spinov na teba čaká daľší kasíno bonus! Aby toho nebolo málo, Svet hier ti dá navyše ďalších 100 free spinov. Stačí, keď pretočíš 50 € a extra vstupný bonus 100 free spinov je tvoj!

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Dobrodružný online automat
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty