Mega Pyramid

Mega Pyramid

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Mega Pyramid?

Tento online hrací automat má 5 valcov, 4 riadky a 30 fixných výherných línií.

Aká je téma hry Mega Pyramid?

Mega Pyramid je inšpirovaný starovekým Egyptom, preto ho radíme medzi púštne automaty.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Online slot Mega Pyramid obsahuje Scatter symboly a špeciálnu funkciu Oko pyramídy.

Je možné v hre Mega Pyramid získať freespiny?

Áno, po zobrazení 3 symbolov Scatter na prvom, treťom a piatom valci sa aktivuje bonusová hra s 10 freespinami.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Áno, rovnako ako väčšina hier od Red Tiger, tak aj Mega Pyramid disponuje niekoľkými úrovňami progresívneho Jackpotu tohto providera. No nie všetky kasína ho majú v tejto hre nasadené.

Ako vyhrať na hracom automate Mega Pyramid?

Náš tip: Oko pyramídy náhodne určí jeden symbol, ktorý naklonuje a rozšíri rôznymi smermi po valcoch. To vedie k zisku mnohých výherných kombinácii.

Vyskúšajte si výherný automat Mega Pyramid zadarmo

Red Tiger Jackpot
Úroveň:
Mega Drop
37051 €
Úroveň:
Daily Drop
719 €
Úroveň:
Hourly Drop
16 €
Niké Red Tiger Jackpot

Egyptské dobrodružstvo na valcoch automatu

Ľudstvo nemá problém vyletieť do vesmíru, či neustále napredovať vo svete vedy a výskumu, no aj napriek tomu sa radi vraciame do našej dávnej histórie. To je aj prípad starovekého Egypta a jeho fascinujúcich kolosálnych pyramíd. Tento historický fenomén nesmie chýbať ani na online hracích automatoch. Zamerali sa na neho aj vývojári hier spoločnosti Red Tiger a vytvorili online hrací automat Mega Pyramid. Nájdete ho samozrejme aj ponuke Sveta Hier niké.

Mega Pyramid tvorí 5 valcov, 4 riadky a 30 fixných výherných línii. Výherné kombinácie musia začínať na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovať smerom doprava. V prípade, že je na jednej línii viac výherných kombinácii, platí iba tá hodnotovo najvyššia. Pokiaľ sú výherné kombinácie na viacerých výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Oko pyramídy dokáže divy

Keďže legendárne pyramídy boli monumentálne, majestátne a odjakživa spájané s bohatstvom, na slote Mega Pyramid sme očakávali niečo špeciálne. A dočkali sme sa. Disponuje nenáročnými bonusovými funkciami, ktoré hre dodávajú potrebné grády. Za všetko môže magické oko pyramídy.

Aj keď Wild symbol na automate nenájdete, môžete si byť istí, že vám chýbať nebude. Môže za to už spomínané oko pyramídy. Kedykoľvek počas hry náhodne určí jeden symbol, ktorý následne naklonuje a tieto symboly sa postupne rozšíria po celom automate rôznymi smermi. To vedie k zisku viacerých výherných kombinácii a je to teda spôsob ako vyhrať na automate aj bez Wild symbolu.

Ďalšiu výraznú pomoc pri lovení výhier vám poskytne Scatter symbol objavujúci sa na 1., 3. a 5. valci. Tento špeciálny symbol dokáže po vytočení ostať na svojom mieste aj počas niekoľkých ďalších spinov, čím sa zvyšuje šanca na zisk troch symbolov Scatter. Pokiaľ by sa vám ich podarilo vytočiť, aktivujete bonusovú hru s 10 voľnými pretočeniami. V nej sa dejú taktiež zaujímavé veci. Ešte predtým, ako ju začnete hrať, oko pyramídy opäť zvolí jeden symbol, ktorý sa počas freespinovej hry bude klonovať. Akonáhle sa zvolený symbol objaví na slote, expanduje na niekoľko ďalších valcov. V tejto časti hry je možné získať skutočne impozantné výhry.

Na Mega Pyramid hráte aj o Jackpoty

S online slotom Mega Pyramid hráte aj o parádne Jackpoty – denný jackpot a progresívny jackpot. Stačí len točiť valcami a držať si palce, aby ste symbol Jackpotu vytočili minimálne 3-krát. Jackpoty rýchlo rastú, keďže sú zdieľané aj s ďalšími online hrami ako Mayan Gods, Piggy Pirates, či Flaming Fox. Čím viac hráčov hrá tieto automatové hry, tým rýchlejšie narastajú do neobmedzenej výšky. Aktuálnu hodnotu Jackpotov vidíte v ľavej časti od valcov.

Určite vyskúšajte Mega Pyramid zadarmo, aj bez registrácie

Online výherný automat Mega Pyramid nás bavil a strávili sme v online kasíne viac času, ako sme predpokladali. Autorov hry chválime za nápaditosť pri jeho skladaní. To oko pyramídy dokáže narobiť naozaj veľké divy. Vyskúšajte si ho aj vy v režime zadarmo, stojí naozaj za to!

50 FS pre nových hráčov v kasíne

nike logo

V Niké máš bonus 50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke. Bonus je aktivovaný v momente, keď sa spustí jedna z automatových hier a po skončení sú výhry automaticky pripísané do penaženky hráča..

Po využití 50 free spinov na teba čaká daľší kasíno bonus! Aby toho nebolo málo, Svet hier ti dá navyše ďalších 100 free spinov. Stačí, keď pretočíš 50 € a extra vstupný bonus 100 free spinov je tvoj!

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Púštny hrací automat
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty