Piggy Pirates

Piggy Pirates

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Piggy Pirates?

Výherný automat Piggy Pirates má 6 valcov, 4 riadky a 40 fixných výherných línií.

Aká je téma hry Piggy Pirates?

Táto hra je o 3 prasiatkach a zlom vlkovi, preto ho zaraďujeme medzi rozprávkové hracie automaty, či hry so zvieratami.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Online slot Piggy Pirates obsahuje Wild symboly (len v bonusovej hre), Scatter symboly a špeciálnu bonusovú hru so zbieraním zlatých mincí.

Je možné v hre Piggy Pirates získať freespiny?

Áno, v tejto hre môžete získať freespiny s neobmedzeným počtom.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Podobne ako vo väčšine automatov od Red Tiger, aj Piggy Pirates má niekoľko úrovní Jackpotu s progresívnym charakterom. Ale nie všetky kasína musia mať všetky úrovne nasadené.

Ako vyhrať na hracom automate Piggy Pirates?

Náš tip: Všetky tri prasiatka počas bonusovej hry zbierajú zlaté mince, ktoré po návrate na automat vytvoria niekoľko atraktívnych výherných kombinácií.

Vyskúšajte si výherný automat Piggy Pirates zadarmo

Red Tiger Jackpot
Úroveň:
Mega Drop
43987 €
Úroveň:
Daily Drop
457 €
Úroveň:
Hourly Drop
27 €
Niké Red Tiger Jackpot

Piggy Pirates - automat s bojovnými prasiatkami

Tri nezbedné prasiatka vs. zlý vlk. Aj o tom je online výherný automat Piggy Pirates. Táto skvelá mašinka z ponuky hier niké je dielom spoločnosti Red Tiger. Ak ste si už Red Tiger automaty zahrali, viete, že tieto hry sú naozaj jedinečné. Obsahujú netradičné bonusové vlastnosti, ktoré na trhu s kasínovými hrami len ťažko nachádzajú konkurenciu.

Priznáme sa, že pred spustením online hracieho automatu Piggy Pirates sme tak trošku váhali, či si ho zahrať alebo radšej dať od neho ruky preč. Predsa len, keď si preložíte jeho názov – pirátske prasatá – no uznajte sami. No keďže so spoločnosťou Red Tiger a jej automatmi máme už nejaké skúsenosti a vždy nás príjemne prekvapili, nedalo nám a šli sme do toho. Po pár hodinách hrania môžeme čestne prehlásiť, že toto rozhodnutie vôbec neľutujeme.

Online výherný automat Piggy Pirates tvorí trošku neobvykle až 6 valcov a 4 riadky. Obsahuje 40 fixných výherných línii. Tie platia zľava doprava a musia začínať na prvom valci vľavo. Pokiaľ je na výhernej línii viacero výherných kombinácii, platí iba tá s najvyššou hodnotu. V prípade, že sú výherné kombinácie na viacerých líniách, výhry sa sčítavajú.

Prekĺznite do bonusovej hry s freespinmi

Prejdeme teraz k tomu najpodstatnejšiemu a tým sú bonusy. Automat ich síce veľa nemá, no i to málo vám bude bohato stačiť, aby ste získali veľké výhry. Dôležitú úlohu zohrávajú tri roztomilé prasiatka. Vyzerajú odhodlane a bojovne. Každé z nich je ozbrojené, jedno má šabľu, druhé pištoľ a to tretie hák. Tejto výzbroji sa ani nečudujeme, keďže na automate sa objavuje aj zlý vlk. Čim viac sa bude dariť prasiatkam v boji proti vlkovi, tým viac výhier získate.

Tri prasiatka môžeme označiť za Scatter symboly. V momente, keď ich vytočíte všetky 3, aktivujete bonusovú hru s „neobmedzenými freespinami“. Výhodou je, že ak vytočíte prvý Scatter symbol, nezmizne hneď každým ďalším otočením valcov, ale bude sa posúvať po valcoch, až pokým nespadne do vody. Tu sa budeme musieť spoľahnúť na šťastie, pretože ako sme už spomínali, len všetky tri prasiatka na automate súčasne vám zaručia prienik do bonusovej hry.

V prípade, že sa do nej dostanete, začína sa boj medzi prasiatkami a vlkom. Tu do hry vstupujú aj Wild symboly v podobe zlatých mincí, ktoré prasiatka usilovne zbierajú. A to až do momentu, kým sa na automate neobjaví zlý vlk s bombou. Ten sa vyskytuje len na poslednom 6. valci zľava. Keď sa ukáže, hodí po prasiatkach bombu a tie vybuchnú. Ešte pred výbuchom však prasiatka všetky nazbierané Wild mince rozhádžu po automate a toto je skvelá cesta, ako na automate vyhrať obrovské výhry.

Progresívne Jackpoty aj s automatom Piggy Pirates

Aj na online slote Piggy Pirates sa hrá aj o zdieľané progresívne Jackpoty s neobmedzenou maximálnu výškou. Rovnako ako pri hrách Spin Town, Mega Pyramid, či Golden Temple nemusíte urobiť nič navyše, len točiť valcami a veriť, že symbol Jackpotu vytočíte minimálne 3-krát. Ich aktuálnu hodnotu (denný Daily Drop aj progresívny Mega Drop) vidíte v ľavej časti obrazovky. Pri dennom Jackpote sa aj odratúva čas, dokedy určite padne.

Piggy Pirates budete milovať

Skúste si zahrať online slot Piggy Pirates aj vy a uvidíte, že sa pri ňom nielenže dobre zabavíte, ale aj čo to zaujímavé povyhrávate. Bonusová hra s freespinami a nekonečné zápolenie troch prasiatok s vlkom je zárukou štedrosti a úspechu.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

nike logo

V Niké máš bonus 50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke. Bonus je aktivovaný v momente, keď sa spustí jedna z automatových hier a po skončení sú výhry automaticky pripísané do penaženky hráča..

Po využití 50 free spinov na teba čaká daľší kasíno bonus! Aby toho nebolo málo, Svet hier ti dá navyše ďalších 100 free spinov. Stačí, keď pretočíš 50 € a extra vstupný bonus 100 free spinov je tvoj!

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Automat so symbolmi zvierat
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty