Spin Town

Spin Town

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Spin Town?

Online výherný automat Spin Town tvorí 5 valcov, 4 riadky a 40 fixných výherných línií.

Aká je téma hry Spin Town?

Popravde ani nevieme kam by sme tento výherný automat zaradili. S prižmúreným okom môžeme povedať, že ide o dobrodružný automat.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Automat Spin Town obsahuje 6 druhov pohybujúcich sa Wild symbolov, megasymboly a násobitele výhier.

Je možné v hre Spin Town získať freespiny?

Nie, automat neponúka voľné pretočenia.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Online slot Spin Town väčšinou obsahuje niekoľko úrovní progresívneho jackpotu Red Tiger hier. Niektoré kasína do neho nasadzujú aj svoje vlastné platformové Jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate Spin Town?

Náš tip: Za vytočenie 5 kufríkov s peniazmi vyhrávate 300-násobok stávky.

Vyskúšajte si výherný automat Spin Town zadarmo

Red Tiger Jackpot
Úroveň:
Mega Drop
101549 €
Úroveň:
Daily Drop
385 €
Úroveň:
Hourly Drop
39 €
Niké Red Tiger Jackpot

Patríte ku hráčom, ktorí hrajú iba online sloty s viacerými bonusovými symbolmi? Ak áno, nasledujúca „výherná mašinka“ z ponuky nike.sk vás určite poteší. Volá sa Spin Town a obsahuje niekoľko druhov divokých symbolov. Je ich toľko, že spočiatku budete mať problém pochopiť všetky ich vlastnosti.

Online výherný automat Spin Town je dielom spoločnosti Red Tiger. Skladá sa z 5 valcov, 4 riadkov a 40 fixných výherných línii. Tie platia zľava doprava a podmienkou je, že musia začínať na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovať smerom doprava. Princíp počítania výhier na výherných líniách už určite poznáte.

Gigantická porcia Wild symbolov

Online automat Spin Town je vsadený do netradičného prostredia a tým je prechod pre chodcov. Nad valcami je umiestnený semafor, kde sa strieda červený panáčik so zeleným. Tento ukazovateľ je pre samotné hranie nesmierne dôležitý. Počas toho ako sa točia jednotlivé valce, objavujú sa rôzne postavičky na oboch krajoch slotu. Aby tak mohli vojsť na cestu – na valce, čakajú pokým na semafore zasvieti zelený panáčik. Každá postavička je Wild symbolom, ktorý v pozícii žolíka nahrádza chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. A práve ich počet a rôzne vlastnoti sú dôvodom, prečo čítať túto recenziu automatu až dokonca:

  • SPIACE divoké symboly – ide o seniorov, ktorí sa po každom pretočení posunú o jeden valec. Seniori môžu pri prechode valcami aj zaspať. V takom prípade zostane na jednom mieste aj niekoľko pretočení, čím zvýši šance na zisk výhernej kombinácie.
  • RÝCHLE divoké symboly – ide o postavičky mladých ľudí, ktoré sa po každom jednom spine posúvajú po dvoch valcoch. Tento druh divokého symbolu sa nám príliš nepozdával.
  • PÁROVÉ divoké symboly – ide o muža a ženu. Keď na seba narazia v rámci jedného riadku, schovajú sa za dáždnik, kde sa zrejme bozkávajú, po čom sa každý z nich stane Wild symbolom s násobiteľom výhier x2.

Toto sú len tie základné Wild symboly. No to nie je ani zďaleka všetko. Slot Spin Town obsahuje ďalšie bonusové vymoženosti, vďaka ktorým môžete vyhrať na hracom automate a vaše hráčske konto utešene narastie. V hre sú ešte tri ďalšie špeciálne Wild symboly – futbalová lopta, platňa, čapica. Ak niektorý z týchto symbolov vytočíte aspoň 3-krát, na automate začne byť poriadne veselo.

  • Futbalová lopta – ide o pochod chuligánov. Po automate začnú pochodovať futbaloví chuligáni v pozícii Wild symbolu. Pohybujú sa vo početných skupinkách, čo vedie k zisku niekoľkých výherných kombinácii zároveň.
  • Platňa – ide o rokenrolový pochod. Všetky 4 postavičky kultovej skupiny The Beatles sa ako Wild symboly môžu po automate prejsť až 10-krát.
  • Čapica – ide o pochod čestnej stráže. Strážnici sa ako divoké symboly objavujú vo väčšom rozmere cez dva riadky. Ide o mega symboly.

Aj na automate Spin Town hráte o Jackpoty

Aj s online slotom Spin Town podobne ako pri Golden Temple či Mega Pyramid automatoch sa môžete zapojiť do hry o luxusné progresívne Jackpoty. Mega Drop a ani denný Daily Drop vám určite už nemusíme nejak zvlášť predstavovať. Sú to zdielané jackpoty Red Tiger automatov. No ak by ste sa o nich chceli dozvedieť viac, prečítajte si náš článok. Všetko čo musíte spraviť je točiť valcami a dúfať, že vytočíte symbol Jackpotu minimálne 3x. Ich aktuálna suma za zobrazuje vľavo od valcov.

Skúste Spin Town, roztočte to v online kasíne

Online hrací automat, akým je Spin Town so 6 rôznymi divokými symbolmi, ste zrejme ešte nevideli. O výraznejšie výhry núdza určite nebude. Skúste si ho i vy a užite si obrovskú „divokú nálož“ bonusových Wild symbolov v online kasine.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

nike logo

V Niké máš bonus 50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke. Bonus je aktivovaný v momente, keď sa spustí jedna z automatových hier a po skončení sú výhry automaticky pripísané do penaženky hráča..

Po využití 50 free spinov na teba čaká daľší kasíno bonus! Aby toho nebolo málo, Svet hier ti dá navyše ďalších 100 free spinov. Stačí, keď pretočíš 50 € a extra vstupný bonus 100 free spinov je tvoj!

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Dobrodružný online automat
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty