Mayan Gods

Mayan Gods

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Mayan Gods?

Mayan Gods disponuje 5 valcami, 3 riadkami a 20 výhernými líniami, ktorých počet je nemenný.

Aká je téma hry Mayan Gods?

Mayan Gods je inšpirovaný bájnou mayskou civilizáciou, preto ho radíme medzi dobrodružné automaty.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Online slot Mayan Gods obsahuje Wild symbol, re-spin, mega symboly, násobitele výhier, ďalej špeciálne funkcie Mayský kráľ, Mayské zatmenie, Mayské UFO a Mayský šaman.

Je možné v hre Mayan Gods získať freespiny?

Nie, v tejto hre freespiny nenájdete.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Áno, rovnako ako väčšina hier od Red Tiger, tak aj Mayan Gods obsahuje niekoľko úrovní progresívneho Jackpotu. Avšak nie všetky kasína ho do tejto hry nasadzujú.

Ako vyhrať na hracom automate Mayan Gods?

Náš tip: Špeciálna funkcia Mayský šaman dokáže o niekoľko úrovní zvýšiť násobiteľ výhier, vymazať všetky symboly a spustiť bezplatný re-spin.

Vyskúšajte si výherný automat Mayan Gods zadarmo

Red Tiger Jackpot
Úroveň:
Mega Drop
37037 €
Úroveň:
Daily Drop
672 €
Úroveň:
Hourly Drop
25 €
Niké Red Tiger Jackpot

Mayskí bohovia

Špičkovo spracovanú tému bájnej mayskej civilizácie, ktorá i dodnes púta pozornosť odbornej či laickej verejnosti, nájdete na online slote Mayan Gods. Recenzie Red Tiger kasínových hier robíme radi. Kvalitná grafika, originálna hudba a hlavne netradičné bonusové prvky tohto automatu nás očarili. A dovolíme si tvrdiť, že v online kasíne niké očaria aj vás.

Výherný automat Mayan Gods sa skladá z 5 valcov, 3 riadkov a 20 fixných výherných línii. Tie platia zľava doprava a musia začínať na prvom valci vľavo. Pokiaľ je na výhernej línii viacero výherných kombinácii, platí iba tá s najvyššou hodnotu. V prípade, že sú výherné kombinácie na viacerých líniách, výhry sa sčítavajú.

Násobitele výhier, re-spiny a úchvatné bonusy

Ešte predtým, ako vám priblížime samotné bonusy, musíme uviesť, že na tomto automate nejde o klasické točenie valcami. Jednotlivé symboly na seba postupne padajú. V prípade zisku výhernej kombinácie dochádza k tomu, že jednotlivé symboly výhernej kombinácie na slote vybuchnú a po bezplatnom re-spine ich nahradia nové. To môže viesť k zisku viacerých výherných kombinácii v rade. Každým „výbuchom“ výhernej kombinácie sa zvyšuje násobiteľ výhier. Čiže ak by sa vám podarilo získať trebárs 5 výherných kombinácii za sebou, konečná výhra je vynásobená multiplikátorom x5. Tento strop nie je obmedzený, takže ak sa pýtate ako vyhrať na automate, toto môže byť recept. Dobré, nie?

No poďme ďalej. Keďže mayská civilizácia bola dokonca úzko spájaná s mimozemskými silami, súčasťou slotu Mayan Gods sú aj tieto prvky. Niektoré z nich vytvárajú špeciálne bonusové javy.

  • Mayský kráľ – je Wild symbolom, ktorý sa na automate objavuje ako mega symbol v zväčšenom rozmere 2x2. V úlohe žolíka supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii.
  • Mayské zatmenie – podobne ako Mayský kráľ, objavuje sa v zväčšenom rozmere 2x2. Premieňa náhodne niekoľko symbolov za rovnaké.
  • Mayské UFO – zo slotu odoberie symboly s nízkou hodnotu a nahradí ich symbolmi s vyššími hodnotami.
  • Mayský šaman – dokáže o niekoľko úrovní zvýšiť multiplikátor výhier, následne vymaže všetky symboly na automate a spustí bezplatný re-spin.

Hranie automatu vám uľahčia aj populárne funkcie automatického točenia a turbo režim.

Hra o Jackpoty

S výherným automatom Mayan Gods hráte aj o zaujímavé progresívne Jackpoty, napríklad denný Daily Drop či progresívny Mega Drop. Stačí len točiť valcami a veriť, že symbol Jackpotu vytočíte najmenej 3-krát.

Do naháňačky o tieto jackpoty je zapojených viac hier, napríklad i už skôr recenzovaný automat Treasure Mine. Čím viac hráčov sa zapája do hrania, tým rýchlejšie Jackpoty narastajú a tým vyššia bude výhra (ich maximálne výška nie je obmedzená). Z každej stávky sa totiž do ich celkovej sumy odvádza určité percento.

Ich aktuálnu hodnotu vidíte v ľavej časti od valcov. Pri dennom Jackpote sa postupne odratúva čas, do ktorého ho vždy niekto získa. Čím bližší je čas vyplatenia jackpotu, tým vyššia je šanca na jeho výhru.

Ďalší zaujímavý automat od Red Tiger

Online hrací automat Mayan Gods by ste si mali vyskúšať. Jeho bonusová štruktúra je úplne odlišná od tej, akou disponujú iné dobrodružné sloty. Autori hry zo spoločnosti Red Tiger opäť raz predviedli, že ich fantázia a schopnosť upútať pozornosť hráčov nepozná hranice. Naozaj skvostná hra.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

nike logo

V Niké máš bonus 50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke. Bonus je aktivovaný v momente, keď sa spustí jedna z automatových hier a po skončení sú výhry automaticky pripísané do penaženky hráča..

Po využití 50 free spinov na teba čaká daľší kasíno bonus! Aby toho nebolo málo, Svet hier ti dá navyše ďalších 100 free spinov. Stačí, keď pretočíš 50 € a extra vstupný bonus 100 free spinov je tvoj!

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Dobrodružný online automat
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty