Treasure Mine

Treasure Mine

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Treasure Mine?

Online automat Treasure Mine sa skladá z 5 valcov, 4 riadkov a 40 výherných línií. Funguje na kaskádovitom systéme.

Aká je téma hry Treasure Mine?

Treasure Mine je postavený na baníckej téme, môžeme ho zaradiť medzi automaty s drahými kameňmi.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

V automate Treasure Mine sa nachádzajú 3 druhy Wild symbolov, expandujúce Wild symboly, Scatter symboly a bonusová minihra Treasure Run.

Je možné v hre Treasure Mine získať freespiny?

Nie, automat neobsahuje freespiny.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Treasure Mine disponuje niekoľkými úrovňami progresívneho Jackpotu Red Tiger hier. Niektoré kasína do neho umiestňujú aj svoje platformové Jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate Treasure Mine?

Náš tip: Za zobrazenie 5 Wild symbolov získate 320-násobok stávky.

Vyskúšajte si výherný automat Treasure Mine zadarmo

Red Tiger Jackpot
Úroveň:
Mega Drop
44004 €
Úroveň:
Daily Drop
481 €
Úroveň:
Hourly Drop
20 €
Niké Red Tiger Jackpot

Všade samé zlato!

Red Tiger. Hovorí vám niečo tento názov? Ak ste už vyskúšali hry vo Svete Hier Niké, isto už viete že ide o spoločnosť, ktorá dodáva kasínové hry aj pre toto naše slovenské online kasíno. Asi budete s nami súhlasiť, že ich sloty majú niečo do seba. Sú úplné iné, aké ste možno doteraz poznali. A ak ste sa s automatmi tejto spoločnosti doteraz nestretli, mali by ste to urýchlene napraviť. Veď hneď po registrácií v Niké si môžete vyskúšať 50 otočení úplne zadarmo – tak prečo nie práve na automate Treasure Mine?

Treasure Mine je výherný automat s 5 valcami, 4 riadkami a 40 fixnými výhernými líniami. Hlavou postavou je sympatický a usilovný baník, ktorý sa bude snažiť pre vás vykopať z bane čo najviac zlata v podobe pekných výhier. Hra sa vyznačuje dokonalou grafikou, 3D animáciami, skvelou hudbou a zvukovými efektmi. Nad všetkým však vytŕča parádna bonusová výbava, ktorá je tak trošku atypická.

3 verzie Wild symbolu

V prvom rade spomenieme Wild symbol, ktorý v pozícii žolíka supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. To poznáte určite všetci. Avšak divoký symbol má na automate Treasure Mine tri verzie - Redbeard (baník), Treasure Strike (diamant) a Dragon (drak). Správna konštelácia resp. kombinácia aspoň dvoch z nich môže mať za následok zisk luxusných výhier:

  • Redbeard + Treasure Strike = baník skočí na diamant a bude do neho trieskať krompáčom, aby z neho vyťažil čo najvyššiu výhru.
  • Treasure Strike + Dragon = drak vydýchne oheň na diamant a ten sa následne rozšíri na susediace políčka.
  • Dragon + Redbeard = drak popáli baníka, ktorý začne utekať krížom-krážom po valcoch, po čom za sebou nechá cestu vytvorenú z divokých symbolov.

Bonusová minihra s parádnymi výhrami

Ďalším dôležitým symbolom je Scatter v podobe vozíka so zlatom. Ak ho vytočíte kdekoľvek na valcoch minimálne 3-krát, pripravte sa na vzrušujúcu jazdu bonusovej minihry Treasure Run. V nej baník nasadne na vozík a spustí sa koľajnicami v útrobách bane. Vašou úlohou je určiť, ktorým z troch smerov sa má vybrať. Jedna trasa je plná zlata a drahokamov, druhá ich ma pomenej, no a na tretej môžete naraziť na barikádu, po čom sa celé dobrodružstvo skončí. V tejto bonusovej minihre môžete získať skutočne veľké odmeny.

Progresívny Jackpot

Na tomto automate podobne ako napríklad na slotoch Flaming Fox či Tiki Fruits hráte zároveň aj o zdieľané progresívne Jackpoty. Stačí len točiť valcami a dúfať, že symbol Jackpot vytočíte aspoň 3x.

Čím viac hráčov tieto automaty hrá, tým rýchlejšie Jackpoty stúpajú, pretože z každej stávky sa do nich odvádza určité percento. Ich maximálne výška je neobmedzená. Aktuálny stav Jackpotov vidíte naľavo od valcov. Pri dennom jackpote je taktiež zobrazené odpočítavanie, čo znamená, že tento Jakcpot do uvedeného času niekto určite vyhrá. Čím bližší je jeho koniec, tým vyššia je aj šanca ho „rozbiť“.

Zábava a štedré výhry

Pri slote Treasure Mine sme sa veľmi dobre zabavili. Ocenili sme aj funkcie automatickej hry a turbo režimu, kvôli čomu malo hranie potrebný náboj. Jeho autorom môžeme iba pogratulovať k vydarenému dielu. Skúste si ho aj vy v kasíne a neobanujete!

50 FS pre nových hráčov v kasíne

nike logo

V Niké máš bonus 50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke. Bonus je aktivovaný v momente, keď sa spustí jedna z automatových hier a po skončení sú výhry automaticky pripísané do penaženky hráča..

Po využití 50 free spinov na teba čaká daľší kasíno bonus! Aby toho nebolo málo, Svet hier ti dá navyše ďalších 100 free spinov. Stačí, keď pretočíš 50 € a extra vstupný bonus 100 free spinov je tvoj!

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Automat s drahými kameňmi
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty