Wild Wild Chest

Wild Wild Chest

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Wild Wild Chest?

Wild Wild Chest sa skladá z 5 valcov, 3 riadkov a 20 výherných línií.

Aká je téma hry Wild Wild Chest?

Ide o dobrodružný výherný automat inšpirovaný americkým Divokým západom.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Online slot Wild Wild Chest obsahuje Wild symboly, Scatter symboly a špeciálne funkcie Okamžitá výhra, Šťastné opakované točenia, Výmena valcov a Náhodné časti.

Je možné v hre Wild Wild Chest získať freespiny?

Áno, po vytočení troch Scatterov aktivujete bonusovú hru s voľnými pretočeniami.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Online slot Wild Wild Chest obsahuje progresívne Jackpoty od Red Tiger, no nie vo všetkých kasínach ich do hry nasadzujú. Iné kasína to zase robia tak, že do hry inštalujú svoje vlastné platformové Jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate Wild Wild Chest?

Náš tip: Wild symbol sa počas freespinov dokáže rozšíriť na celý valec a vytvoriť tak niekoľko výherných kombinácií zároveň.

Vyskúšajte si výherný automat Wild Wild Chest zadarmo

Red Tiger Jackpot
Úroveň:
Mega Drop
37048 €
Úroveň:
Daily Drop
699 €
Úroveň:
Hourly Drop
16 €
Niké Red Tiger Jackpot

Pustá krajina plná zabudnutých bonusov

Máme tu niečo pre westernových fajnšmekrov, lahôdku priamo z divokého západu. Online výherný automat Wild Wild Chest poteší nejedného hráča dobrodružných automatov, ale aj tých, ktorí na slotoch preferujú bohatú bonusovú štruktúru. Poďte sa spoločne s nami na neho pozrieť.

Online automat Wild Wild Chest je výtvorom spoločnosti Red Tiger. Automat je vyskladaný do 5 valcov, 3 riadkov a 20 fixne daných výherných línii. Ako obvykle, aj tu platí, že výherné kombinácie musia začínať na prvom valci vľavo a neprerušovane pokračovať smerom doprava. Keďže sa táto hra točí okolo amerického divokého západu, na slote sa točia kovbojské symboly ako pištole, čižmy, klobúky a laná s rukavicami. Po vizuálnej a hudobnej stránke si autori hry dali záležať. Celková atmosféra nás okamžite vtiahla do deja, rovnako ako podobná hra Wild Job. OK, dosť bolo formalít, prejdime na to podstatné. A tým je bonusová výbava, ktorá je naozaj štedrá. Veď posúďte sami.

Čo dokážu tri krásne dámy na valcoch automatu?

Dej sa odohráva v akomsi opustenom mestečku divokého západu, kde nie je stopy po žiadnej živej duši. Ale pozor, predsa len na niekoho narazíte. Páni sa teraz určite potešia, pretože v spoločnosť vám budú robiť tri krásne dámy – blondínka, brunetka a čiernovláska. Tieto slečny sú Wild symbolmi a dokážu narobiť na slote riadny prievan. Všetky tri sú totiž žolíkmi, čiže v prípade absencie potrebného symbolu vo výhernej kombinácii ho doplnia. Vytvoriť môžu samostatnú výhernú kombináciu. Pokiaľ by ste ich vytočili 5-krát, získate až 1000-násobok stávky. V bonusovej hre s freespinami je to s nimi ešte väčšia zábava.

Ako sme už prezradili, na ceste za vyššími výhrami môžete využiť aj freespiny. Získate ich vtedy, ak na prvom, treťom a piatom valci vytočíte Scatter symbol označený ako „točenia zdarma“. Následne si vyberiete jeden, na ktorý kliknete, aby ste odhalili počet voľných pretočení. Aj počas freespinov vstupujú do hry tri divoké dámy, no akonáhle sa niektorá z nich ukáže, vytiahne sa na valec v plnej veľkosti. Celý valec je teda pokrytý divokými symbolmi, čo predznamenáva zisk niekoľkých atraktívnych výherných kombinácii.

Je tu ešte jeden zaujímavý symbol a tým je zlatá truhlica. Vytočiť ju môžete niekoľkokrát v rámci jedného spinu. Prítomnosť truhlice znamená, že sa na slote udeje niečo špeciálne:

  • Okamžitá výhra – získate náhodnú okamžitú výhru.
  • Šťastné opakované točenie – truhlica aktivuje bezplatný re-spin, čo vedie k zisku výhernej kombinácie.
  • Výmena valcov – truhlica vymení valce tak, aby vznikla najlepšia výherná kombinácia.
  • Náhodné časti – z truhlice vyskočia ďalšie rovnaké symboly, aby vznikla výherná kombinácia.

Progresívne Red Tiger jackpoty

Wild Wild Chest obsahuje aj Red Tiger progresívne jackpoty. A ako ich získať? Ovplyvniť to neviete. Musíte len točiť valcami a dúfať, že sa symbol jackpot objaví 3-krát. Čím viac ľudí hrá automaty so zdieľanými progresívnymi jackpotmi, tým rýchlejšie stúpajú. Aktuálnu hodnotu jackpotov (hodinový Hourly Drop, denný Daily Drop aj progresívny Mega Drop) vidíte v ľavej časti obrazovky. Pri hodinovom a dennom jackpote sa odpočítava čas, čiže vždy ho niekto v daný čas vyhrá. Čím viac sa blíži čas vyplatenia jackpotu, tým vyššia je šanca na jeho získanie.

Nenechajte dámy dlho čakať

A sme na konci našej recenzie. Pokiaľ vás predošlé riadky oslovili, nech sa páči, vyskúšajte si online výherný automat Wild Wild Chest aj vy v slovenskom kasíne Niké. Potešte tri osamelé dámy a ony sa vám odvďačia.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

nike logo

V Niké máš bonus 50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke. Bonus je aktivovaný v momente, keď sa spustí jedna z automatových hier a po skončení sú výhry automaticky pripísané do penaženky hráča..

Po využití 50 free spinov na teba čaká daľší kasíno bonus! Aby toho nebolo málo, Svet hier ti dá navyše ďalších 100 free spinov. Stačí, keď pretočíš 50 € a extra vstupný bonus 100 free spinov je tvoj!

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Dobrodružný online automat
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty