Wild Job

Wild Job

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Wild Job?

Online hrací automat Wild Job má 5 valcov, 3 riadky a 9 výherných línií, ktoré sú fixne dané.

Aká je téma hry Wild Job?

Ide o dobrodružný online automat s témou Divokého západu.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Výherný automat Wild Job obsahuje funkciu Gamble, Wild symboly, Scatter symboly, ktoré počas freespinov expandujú.

Je možné v hre Wild Job získať freespiny?

Traja lupiči sú Scatter symbolmi. Ak ich dokážete vytočiť naraz na prvom, treťom a piatom valci, získavate 10 freespinov.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Áno, táto hra môže byť v niektorých kasínach spojená s jackpotovým systémom od Synotu, vďaka čomu sa kumulujú viacúrovňové jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate Wild Job?

Náš tip: Scatter symboly vo freespinom režime na valcoch expandujú, takže získať nové freespiny je oveľa jednoduchšie.

Vyskúšajte si výherný automat Wild Job zadarmo

Vtedy na Západe, Sedem statočných, Nezmieriteľní, či Rýchlejší ako smrť? Ktorý z týchto filmových trhákov je pre vás TOP? Ťažká voľba, pravda? O Divokom západe z 19. storočia sa natočilo mnoho filmov a napísalo ešte viac kníh. Keďže vzniklo tisíce fiktívnych príbehov, toto prostredie sa stalo natoľko populárne, že sa zrodil nový žáner – western.

Westernová vykrádačka

Legendami opradený americký región nesmie chýbať ani na hracích automatoch. Jedným z nich je aj online slot Wild Job od spoločnosti SYNOT Games. Hlavným motívom tohto slotu je pravá nefalšovaná banková lúpež. Skvelá príležitosť ako zveľadiť svoje hráčske konto. Pridajte sa na stranu krásnej dámy, ktorá svojím šarmom obalamutí každú stráž, fúzatého siláka, ktorý poľahky vykopne všetky dvere a vynaliezavého mladíka, ktorý otvorí každý trezor.

Využite bonusy a vybieľte trezor

Wild Job tvorí 5 valcov, 3 riadky a 9 fixných výherných línii. Výherné kombinácie platia iba zľava doprava, pričom začínať musia na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovať smerom doprava. Ak je na výhernej línii viacero výherných kombinácii, platí iba tá hodnotovo najvyššia. V prípade, že vytočíte výherné kombinácie na rôznych výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Okrem klasických kasínových bonusov vás poteší aj niekoľko zaujímavých herných bonusov, ktoré tento slot obsahuje. Vďaka nim sa k výhram v podobe zlatých tehličiek, diamantov, či vreca s peniazmi dopracujete ľahšie a najmä rýchlejšie. Prvým je Wild symbol. Je žolíkom, čiže supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Ozajstná vykrádačka začína vtedy, ak vytočíte 3 bonusové symboly, ktorými sú 3 hlavné postavy. Silák sa objavuje na prvom valci, dáma zase na treťom, no a mladík na piatom. Táto vytočená kombinácia znamená bonusovú hru s 10 voľnými pretočeniami. Ak počas nej vytočíte znova niekoho z tejto trojice, rozšíri sa po celom valci ako divoký symbol.

Využiť sa dá aj obľúbená funkcia Gamble (Risk), prostredníctvom ktorej môžete každú jednu výhru niekoľkokrát zdvojnásobiť.

Hrať sa dá aj zadarmo, v online kasíne

S online hracím automatom Wild Job sme si užili množstvo zábavy, a čo to sa nám podarilo aj ukoristiť vo forme výhier. Traja skúsení lupiči odviedli skvelú prácu. A čo vy? Vyskúšate šťastie a pridáte sa k nim? Mali by ste, určite nebudete ľutovať. Tento slot nájdete aj na doxxbet.sk, kde je možné zahrať si ho aj zadarmo.

7000 EUR pre nových hráčov v kasíne

doxxbet logo

Vyber a aktivuj si svoj uvítací bonus: 10 €, 50 €, 100 €, 500 €, 1000 €, 5000 € alebo 7000 €. Po aktivácii jedného z ponúkaných bonusov musíš v priebehu nasledujúcich 30 dní vsadiť 10 až 45 násobok výšky daného bonusu v reálnych peniazoch. Následne sa Ti bonus pripíše na konte do zostatku.

A to nie je všetko! Môžeš získať extra 250 točení zdarma, rozdelených do 4 skupín, ktoré môžeš získať 30 dní od registrácie.:

  • 50 TOČENÍ ZDARMA, stačí si overiť hráčsky účet. Následne môžeš využiť 50 točení zdarma na hrách Berry Berry Bonanza, Royal Respin Deluxe alebo Gem Heat a počkať si na svoje šťastie. Výhry Ti budú pripísané priamo do reálnych peňazí po každom výhernom točení.
  • 50 TOČENÍ ZDARMA, stačí pretočiť v online kasíne na ľubovoľných hrách kumulatívne 100€. Následne sa ti bonus aktivuje. Potom stačí už len spustiť jednu z hier Berry Berry Bonanza, Royal Respin Deluxe alebo Gem Heat a využiť točenia zdarma.
  • 50 TOČENÍ ZDARMA - pretočte v online kasíne na ľubovoľných hrách kumulatívne 250€. Následne sa ti ihneď aktivujú točenia zdarma na hrách Berry Berry Bonanza, Royal Respin Deluxe alebo Gem Heat. Výhry Ti budú pripísané priamo do reálnych peňazí po každom výhernom točení.
  • 100 TOČENÍ ZDARMA na hre BERRY BERRY BONANZA - pre získanie posledných točení zdarma v rámci Uvítacieho bonusu treba pretočiť v online kasíne na ľubovoľných hrách kumulatívne 500€.

Točenia zdarma môžeš využiť až do 30 dní od ich pridelenia na Tvoj hráčsky účet. Točenia zdarma v rámci Uvítacieho bonusu je možné získať maximálne do 30 dní od registrácie.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Dobrodružný online automat
Online kasíno:
DOXXbet
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty