Wild Job

Wild Job

Hraj v kasíne

Vyskúšajte si výherný automat Wild Job zadarmo

Synot Progressive Bonus
Úroveň:
Diamond
3628 €
Úroveň:
Gold
1350 €
Úroveň:
Silver
870 €
Úroveň:
Bronze
89 €
eTIPOS.sk Synot Progressive Bonus

Vtedy na Západe, Sedem statočných, Nezmieriteľní, či Rýchlejší ako smrť? Ktorý z týchto filmových trhákov je pre vás TOP? Ťažká voľba, pravda? O Divokom západe z 19. storočia sa natočilo mnoho filmov a napísalo ešte viac kníh. Keďže vzniklo tisíce fiktívnych príbehov, toto prostredie sa stalo natoľko populárne, že sa zrodil nový žáner – western.

Westernová vykrádačka

Legendami opradený americký región nesmie chýbať ani na hracích automatoch. Jedným z nich je aj online slot Wild Job od spoločnosti SYNOT Games. Hlavným motívom tohto slotu je pravá nefalšovaná banková lúpež. Skvelá príležitosť ako zveľadiť svoje hráčske konto. Pridajte sa na stranu krásnej dámy, ktorá svojím šarmom obalamutí každú stráž, fúzatého siláka, ktorý poľahky vykopne všetky dvere a vynaliezavého mladíka, ktorý otvorí každý trezor.

Využite bonusy a vybieľte trezor

Wild Job tvorí 5 valcov, 3 riadky a 9 fixných výherných línii. Výherné kombinácie platia iba zľava doprava, pričom začínať musia na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovať smerom doprava. Ak je na výhernej línii viacero výherných kombinácii, platí iba tá hodnotovo najvyššia. V prípade, že vytočíte výherné kombinácie na rôznych výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Okrem klasických kasínových bonusov vás poteší aj niekoľko zaujímavých herných bonusov, ktoré tento slot obsahuje. Vďaka nim sa k výhram v podobe zlatých tehličiek, diamantov, či vreca s peniazmi dopracujete ľahšie a najmä rýchlejšie. Prvým je Wild symbol. Je žolíkom, čiže supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Ozajstná vykrádačka začína vtedy, ak vytočíte 3 bonusové symboly, ktorými sú 3 hlavné postavy. Silák sa objavuje na prvom valci, dáma zase na treťom, no a mladík na piatom. Táto vytočená kombinácia znamená bonusovú hru s 10 voľnými pretočeniami. Ak počas nej vytočíte znova niekoho z tejto trojice, rozšíri sa po celom valci ako divoký symbol.

Využiť sa dá aj obľúbená funkcia Gamble (Risk), prostredníctvom ktorej môžete každú jednu výhru niekoľkokrát zdvojnásobiť.

Hrať sa dá aj zadarmo, na eTIPOS.sk

S online hracím automatom Wild Job sme si užili množstvo zábavy, a čo to sa nám podarilo aj ukoristiť vo forme výhier. Traja skúsení lupiči odviedli skvelú prácu. A čo vy? Vyskúšate šťastie a pridáte sa k nim? Mali by ste, určite nebudete ľutovať. Tento slot nájdete na online kasíne eTIPOS.sk, kde je možné zahrať si ho aj zadarmo.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Dobrodružný online automat
Online kasíno:
eTIPOS.sk
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty