Dobrodružné online automaty

Dobrodružné online automaty

Vstupný bonus: 1050 EUR

etipos.sk logo

Uvítací balíček až do 1 050 € + 280 free spinov

Vstupný bonus: 333 FS

fortuna logo

333 spinov na vybraných automatoch v kasíne

Vstupný bonus:
hranie bez rizika

olybet logo

OlyBet Lóve – možnosť hrať hodinu bez rizika

Vstupný bonus: 7000 EUR

doxxbet logo

uvítací bonus podľa vlastného výberu až do výšky 7000€ + 250 zatočení zadarmo

Prečítajte si tiež

Zobraziť všetky články

Dobrodružné príbehy na valcoch hracích automatov

Dobrodružné automaty patria medzi najpopulárnejšie a tvoria jednu veľkú skupinu hier. Niet divu, veď ťažko vôbec nájsť automat, ktorý by aspoň trocha nezaváňal nejakým tým dobrodružstvom. To môže na vás číhať pod hladinou mora, v rôznych častiach sveta, vo vesmíre, mystickej lokalite či rozprávkovom svete. A tak môžete dobrodružné automaty nájsť aj medzi inými témami ako sú púštne, zvieracie, filmové, rozprávkové strašidelné a ďalšie.

Výherné automaty s dobrodružným dejom vynikajú zakaždým parádnou grafikou a zvukmi a len málokedy v ňom nenájdete freespiny alebo bonusové minihry. Tie tvoria dokonca zvyčajne to naj dobrodružstvo pri ceste za výhrami.

Výber dobrodružných hier je tak v každej jednej herni pestrý a je len na vás, aký typ dobrodružstva vás láka. Či sa teda chcete vydať do nejakého fantasy sveta plného bájnych drakov (Dragon Champions od Playtech), prehľadávať tajomné hrobky v honbe za skrytým pokladom (El Dorado Treasure od Apollo Games), naháňať banditov po prérii (The True Sheriff od Betsoft), či nasadnúť na loď plnú pirátov. Ak sme vás zaujali práve tým posledným, tak vám odporúčame vyskúšať si azda najpopulárnejší pirátsky hrací automat Corsair Queen, ktorý majú na svedomí vývojári zo Synot games. Ten už hneď na začiatku upúta pozornosť sexy pirátkou na titulke, ktorá má za úlohu “ukočírovať” loď plnú hrdlorezov a zároveň ich doviesť k vytúženým lupom a pokladom. V hre tvorí Wild symbol, ktorý ak sa zobrazí v celom valci, privedie vás k bonusovej hre, počas ktorej sa z trojriadkového päťvalca stáva razom 5 riadkový, čím zvyšuje šance na výhru počas celej bonusovej hry.

Ak chcete ostať pri banditoch, no láka vás to skôr do horúcich prérií divokého západu, vyberte si napríklad jednu z trojice parádnych westernoviek od Red Tiger - Wild Wild Chest, Bounty Raid, alebo vtipne ladený slot The greatest train Robbery, ktorý je navyše robený v netradičnom formáte 4x5 a oplýva množstvom bonusových funkcií.

Typickým znakom dobrodružných automatov bývajú tiež postavy hlavných hrdinov, obzvlášť ak sa jedná o pátranie po legendárnom poklade ukrytom v tajomných končinách. Asi takým celosvetovo najznámejším slotovým hrdinom je španielsky konquistádor Gonzo z hry Gonzo’s Quest. Cestu k pokladu vám pomôžu poodhaliť padajúce tajomné kamenné symboly.

Zahrajte si hry plné dobrodružstiev úplne zadarmo

Na ukážku sme vám uviedli zopár dobrodružných hier, ak by sme ich však mali všetky čo i len vymenovať, trvalo by to hodnú chvíľu. Preto bude najlepšie, keď sa po nich poobzeráte v online herniach a vyskúšate si ich v demo verzii úplne zadarmo. Následne si potom môžete zvoliť tú, ktorá si vás získa najviac a môžete na nej skúsiť šťastie aj za reálne peniaze.

Hracie automaty