Shadow Society

Shadow Society

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Shadow Society?

Online výherný automat Shadow Society má v základnej hre 3 valce a 3 riadky, no postupne sa dokáže rozšíriť na 5 valcov a 5 riadkov. Výherných línií má buď 9, 16, alebo 25.

Aká je téma hry Hot Shadow Society?

Ide o dobrodružný hrací automat inšpirovaný tajným spoločenstvom.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Online slot Shadow Society obsahuje špeciálnu funkciu Pokrok, ďalej Scatter symbol a násobitele výhier.

Je možné v hre Shadow Society získať freespiny?

Áno, po vytočení 3 symbolov Scatter aktivujete 10 freespinov, počas ktorých vstupuje do hry progresívny násobiteľ výhier.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

V niektorých kasínach môže byť automat Shadow Society doplnený o progresívne jackpoty Red Tiger automatov.

Ako vyhrať na hracom automate Shadow Society?

Náš tip: Po aktivovaní 8. levelu sa hracie pole zväčší na 5 valcov a 5 riadkov s 25 výhernými líniami.

Vyskúšajte si výherný automat Shadow Society zadarmo

Red Tiger Jackpot
Úroveň:
Mega Drop
37037 €
Úroveň:
Daily Drop
672 €
Úroveň:
Hourly Drop
25 €
Niké Red Tiger Jackpot

V zákutiach sveta, kde sa rozprávajú príbehy o tajných rádoch a temných spoločnostiach, vznikol online automat Shadow Society od Red Tiger. Odvážte sa vstúpiť tam, kde sa každé pretočenie môže zmeniť na cestu plnú šifrovacích hier a šance na odhalenie hlboko ukrytých pokladov. Svet tajných spoločností vždy priťahoval pozornosť svojou aurou skrytého vplyvu. Teraz máte šancu stať sa súčasťou tejto záhadnej komunity.

Vizuál a skladba automatu Shadow Society

V Shadow Society sa ocitnete uprostred tajného spoločenstva, kde sa prelína história s moderným svetom. Vizuál hry je dokonale vyladený, aby odzrkadľoval záhadnú a elitársku atmosféru spoločnosti, o ktorej nikto nič nevie. Tajomné prostredie dopĺňajú symboly od štýlových artefaktov po postavy v maskách.

Online hrací automat Shadow Society vyzerá na prvý pohľad o ničom, ale nenechajte sa zmiasť. Autori z Red Tiger sa s ním pekne vyhrali a uprednostnili kreatívny prístup. Hracie pole tvoria na začiatku 3 valce a 3 riadky s 9 výhernými líniami. Táto hracia plocha sa podobne ako v Primate King môže časom pretvoriť a zväčšiť. Pokiaľ splníte jednoduché podmienky, ktoré si vysvetlíme neskôr, hrať môžete so 4 valcami a 16 výhernými líniami, alebo 5 valcami a 25 výhernými líniami. Výhry sa vyhodnocujú tradičným spôsobom. Výherná kombinácia musí začínať na prvom valci zľava.

Ovládanie hry je intuitívne, s jednoduchým nastavením výšky stávky pomocou tlačidiel plus a mínus. Pre fanúšikov rýchlej hry je k dispozícii funkcia Turbo, ktorá zrýchľuje akciu na valcoch. Takže ak hrávate hry od „Červeného draka“, nič nové.

Bonusy a špeciálne funkcie

Wild symbol v hracom automate Shadow Society síce nenájdete, ale chýbať vám nebude. Stavte sa! Scatter symbolom je tzv. Symbol pokroku, ktorý tu zohráva veľmi dôležitú úlohu. Tento Scatter sa na valcoch objavuje náhodne a pomáha odomykať nové herné funkcie. Každé zobrazenie tohto symbolu na valcoch vás posunie o krok bližšie k dosiahnutiu ďalšieho levelu na mapke pokroku, ktorá je umiestnená nad valcami.

Cesta k dosiahnutiu každého z 8 levelov je vyznačená zobrazením piatich Symbolov pokroku, pričom v každom spine sa môže objaviť len jeden. Jednotlivé odmeny sa líšia v závislosti od dosiahnutého levelu:

  • Level 1/8 – odomkne postavu fialovej farby.
  • Level 2/8 – pridá štvrtý valec.
  • Level 3/8 – odomkne postavu zelenej farby.
  • Level 4/8 – pridá štvrtý riadok a zvýši výherné línie na 16.
  • Level 5/8 – odomkne postavu červenej farby.
  • Level 6/8 – pridá piaty valec.
  • Level 7/8 – odomkne postavu zlatej farby.
  • Level 8/8 – pridá piaty riadok a zvýši výherné línie na 25.

Online slot Shadow Society okrem odomykania symbolov a zväčšovania hracej plochy ponúka aj možnosť získať freespiny. Túto možnosť aktivuje symbol Scattera označený ako Točenia zdarma, ktorý vám po jeho trojnásobnom zobrazení na valcoch umožní užiť si 10 freespinov bez akýchkoľvek nákladov.

Navyše, ak vám sa počas týchto bezplatných spinov podarí objaviť ďalšie Scatter symboly, váš zásobník voľných pretočení sa rozšíri o ďalších 5. A aby sme nezabudli, každá výhra počas freespinov zvyšuje multiplikátor výhier, ktorý môže narásť až do hodnoty x15 a tým pádom značne zvýši hodnotu vašich výhier.

Hrajte v kasíne aj na mobile

Výherný automat Shadow Society sa môže na začiatku javiť ako ďalší priemerný slot, ale dajte mu šancu a odhalí pred vami svet plný tajomstiev a nečakaných odmien. Objavte výhody pokročilého herného systému, ktorý vás môže odmeniť viac, ako by ste čakali. Tento netypický automat od Red Tiger si môžete vyskúšať bez rizika v demoverzii a aj na mobile v online kasíne Svet Hier Niké.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

nike logo

V Niké máš bonus 50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke. Bonus je aktivovaný v momente, keď sa spustí jedna z automatových hier a po skončení sú výhry automaticky pripísané do penaženky hráča..

Po využití 50 free spinov na teba čaká daľší kasíno bonus! Aby toho nebolo málo, Svet hier ti dá navyše ďalších 100 free spinov. Stačí, keď pretočíš 50 € a extra vstupný bonus 100 free spinov je tvoj!

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Dobrodružný online automat
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty