Primate King

Primate King

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Primate King?

Primate King sa skladá z 5 valcov, 4 riadkov a 30 výherných línií. Počet valcov sa v bonusovej hre rozšíri až na 6.

Aká je téma hry Primate King?

Automat je ponorený do divokej džungle, ide o dobrodružný automat so symbolmi zvierat a pokladov.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na online automate Primate King zbierajte zlaté mince, čím postupne aktivujete zaujímavé špeciálne funkcie od Mega Wild symbolu cez progresívne násobitele výhier až po aktiváciu 6. valca.

Je možné v hre Primate King získať freespiny?

Nie, hrací automat je bez freespinovej hry.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Áno, obsahuje progresívne Jackpoty od Red Tiger vo viacerých úrovniach, napríklad Super Drop, Daily Drop a Hourly Drop.

Ako vyhrať v hracom automate Primate King?

Náš tip: Vyzbierajte 90 zlatých mincí a aktivujte 3. bonusovú úroveň s rastúcim násobiteľom výhier a 6. valcom pokrytým symbolmi s vysokými výhernými hodnotami.

Vyskúšajte si výherný automat Primate King zadarmo

Red Tiger Jackpot
Úroveň:
Mega Drop
37037 €
Úroveň:
Daily Drop
672 €
Úroveň:
Hourly Drop
25 €
Niké Red Tiger Jackpot

Automat Primate King od Red Tiger

Kreatívci z Red Tiger opäť predviedli výbornú prácu. Online výherný automat Primate King si vás získa nielen skvelou grafikou, ale predovšetkým bonusovou koncepciou. O motiváciu máte postarané počas celej hry. A to aj vtedy, ak sa vám nedarí podľa predstáv. Sú za tým nenápadné zlaté mince, ktoré postupne zbierate, aby ste aktivovali niekoľko atraktívnych špeciálnych funkcií. Pripravte sa na vzrušujúce dobrodružstvo na valcoch a vydajte sa naprieč divokou džungľou.

6-valcový automat

Nenechajte sa zmiasť. Na online výhernom automate Primate King síce už na prvý pohľad vidíte 5 valcov, 4 riadky a 30 výherných línií, no úplne napravo je umiestnený záhadný stĺpec. Až sa vám ho podarí naplniť zlatými mincami, zmení sa na valec a automat je razom 6-valcový. Kombinácie na tomto automate sú výherné vtedy, ak vytočíte aspoň tri rovnaké symboly vedľa seba so začiatkom na prvom valci zľava. 900-násobok stavenej sumy získate za zobrazenie šiestich symbolov truhlice s pokladom.

Najväčšiu pozornosť však púta rozzúrená gorila, ktorá je pánom divokej džungle. Symbol gorily je Wild symbolom, teda ako žolík dopĺňa chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Gorila plní aj inú - nemenej dôležitú funkciu. Jej zobrazenie na valcoch znamená, že akonáhle sa na nejakých symboloch objavia zlaté mince, presunú sa do spomínaného valca napravo. Bez prítomnosti gorily sa zlaté mince do valca nepresunú.

Špeciálne funkcie a bonusy na automate Primate King

Samotný valec je rozdelený do 3 úrovní. Na vyplnenie každej potrebujete vyzbierať 30 mincí, čiže na aktivovanie 3. úrovne je za potreby 90 mincí. Každá dosiahnutá úroveň znamená zisk špeciálnej funkcie. Prvá úroveň premení obyčajný Wild symbol na Mega Wild symbol pokrývajúci všetky 4 riadky. Po získaní druhej úrovne sa Mega Wild symbol objavuje na valcoch s náhodným multiplikátorom výhier. Dosiahnutie tretej úrovne znamená, že multiplikátor výhier na Mega Wild symbole nie je náhodný, ale progresívny. Každá získaná výherná kombinácia tento násobiteľ zvyšuje o +1. Vyzbierať 90 mincí a aktivovať tretiu úroveň stojí naozaj za to, pretože naplnený stĺpec sa zmení na valec, na ktorom sa zobrazujú len symboly s vyššími hodnotami. A aby toho nebolo málo, rozzúrená gorila dokáže kedykoľvek počas hry zatriasť valcami, po čom symboly s nižšími hodnotami rozbije a zmení na symboly s vyššími odmenami.

Primate King v kasíne Niké.sk

Hru Primate King nájdete aj medzi automatmi slovenského kasína Niké, kde si ho môžete zahrať na skúšku aj úplne zadarmo. Pri hre za reálne peniaze máte však možnosť vyhrať aj niektorý z troch luxusných progresívnych Jackpotov – Super Drop, Daily Drop a Hourly Drop. Prvý menovaný je bez časového obmedzenia a spomedzi všetkých je Jackpotom s najvyššou možnou výhrou. Zostávajúce dva sú časovo ohraničené, čo znamená, že svojho majiteľa nájdu vždy, a to buď do 24 hodín, alebo každých 60 minút. Ich aktuálne hodnoty vidíte aj počas hry naľavo od hry, alebo priamo nad valcami.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

nike logo

V Niké máš bonus 50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke. Bonus je aktivovaný v momente, keď sa spustí jedna z automatových hier a po skončení sú výhry automaticky pripísané do penaženky hráča..

Po využití 50 free spinov na teba čaká daľší kasíno bonus! Aby toho nebolo málo, Svet hier ti dá navyše ďalších 100 free spinov. Stačí, keď pretočíš 50 € a extra vstupný bonus 100 free spinov je tvoj!

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Automat so symbolmi zvierat
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty