Back to Venus

Back to Venus

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Back to Venus?

Back to Venus je 5 valcový hrací automat s 3 riadkami a 20 fixnými výhernými líniami.

Aká je téma hry Back to Venus?

Back to Venus je dobrodružný automat so sci-fi témou.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Okrem klasických bonusových symbolov môže byť každý nevýherný spin na automate Back to Venus premenený na výherný. A to vďaka dvom špeciálnych funkciám Prickly Sticky and Respin a Flowering Wild Boost.

Je možné v hre Back to Venus získať freespiny?

Áno. Po zobrazení 3 symbolov Scatter aktivujete bonusovú hru s voľnými pretočeniami.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Online slot Back to Venus jackpoty neobsahuje, no v niektorých kasínach môže byť doplnený o platformové jackpoty daného kasína.

Ako vyhrať na hracom automate Back to Venus?

Náš tip: Počas freespinovej hry zostávajú všetky vytočené Wild symboly na svojich miestach.

Vyskúšajte si výherný automat Back to Venus zadarmo

TIPOS Jackpot
Úroveň:
Zlatý
97665 €
Úroveň:
Strieborný
17499 €
Úroveň:
Bronzový
99 €
TIPOS TIPOS Jackpot

Back to Venus je tak trochu uletený sci-fi dobrodružný automat. Nájdete na ňom kozmickú loď, mäsožravú rastlinu a farmára-kozmonauta. Túto zaujímavú sci-fi kombináciu majú na svedomí vývojári zo spoločnosti Betsoft. Podobne ako na automate Gemmed opäť dokázali skĺbiť netradičnú tému s množstvom bonusov a špeciálnych funkcií. Hra by tak mohla osloviť rôzne kategórie hráčov od začiatočníkov až po skúsených veteránov.

Výherné kombinácie na hracom automate Back to Venus budete hľadať na 20 výherných líniách, ktorých počet je pevne stanovený. K dispozícii máte 5 valcov s 3 riadkami na každom. Aby bola kombinácia výherná, musí pozostávať z najmenej troch rovnakých symbolov, začínať na prvom valci zľava a bez prerušenia pokračovať doprava.

Automat Back to Venus je samý bonus

Zaujímavá téma nesie so sebou aj množstvo bonusov a unikátnych špeciálnych vlastností. Chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii nahrádzajú až dva Wild symboly. Ten prvý, kameň, funguje klasicky. Presne tak, ako ho všetci poznáme. Ten druhý, ktorým je asteroid, pracuje rovnako len s tým rozdielom, že po dopade na valce zostane na svojom mieste ďalšie dve pretočenia. To môže vyústiť do zisku niekoľkých výhier v rade.

Nechýba ani Scatter symbol. Je ním raketa, ktorú ak vytočíte trikrát, aktivujete 10 freespinov. Počas hry s voľnými pretočeniami zostávajú asteroidy taktiež na svojich miestach, avšak nie len dve pretočenia, ale až do úplne posledného freespinu. Môže sa stať, že raketu vytočíte štyrikrát. V takomto prípade získate 10 freespinov s možným multiplikátorom x3.

Z nevýherného spinu výherný

Bonusová výbava online slotu Back to Venus je naozaj štedrá. A to ešte nie sme na konci. Aj nevýherné spiny sa razom môžu premeniť na výherné. Po ktoromkoľvek nevýhernom spine sa môže aktivovať funkcia Prickly Sticky and Respin. Automat vyberie náhodný symbol a spustí bezplatné respiny. Tie trvajú dovtedy, kým sa na valcoch nezobrazí výherná kombinácia pozostávajúca z vopred zvoleného symbolu. Aj funkcia Flowering Wild Boost môže byť aktivovaná po ktoromkoľvek nevýhernom spine. Okraje automatu sa rozžiaria do zelena a spustí sa jeden respin, pri ktorom je navýšená šanca na vytočenie Wild symbolov (5 až 7).

Roztočte valce automatu Back to Venus v kasíne

Progresívne Jackpoty na online automate Back to Venus nenájdete, avšak môžu byť na ňom doplnené platformové Jackpoty niektorého kasína. Je tomu tak aj v online kasíne eTipos.sk, kde môžete hrať až od trojicu jackpotov Gold, Silves a Bronze.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Betsoft
Téma hry:
Dobrodružný online automat
Online kasíno:
TIPOS
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty