Gemmed!

Gemmed!

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Gemmed?

Gemmed sa prekvapivo skladá z 9 valcov, 9 riadkov a až 40 503 možností na dosiahnutie výhry.

Aká je téma hry Gemmed?

Témou automatu sú drahokamy a vzácne kamene.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na online automate Gemmed sa okrem Wild symbolov, Scatter symbolov, freespinov objavujú aj megasymboly.

Je možné v hre Gemmed získať freespiny?

Áno, v hre je možné získať až 50 freespinov naraz.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Na samotnom automate Gemmed progresívne Jackpoty nenájdete. V niektorých online kasínach však môžu byť v ponuke platformové/kasínové progresívne Jackpoty platné pre vybrané hry v hernej ponuke kasína.

Ako vyhrať v hracom automate Gemmed?

Náš tip: Za vytočenie minimálne 10 Scatter symbolov dostanete až 50 freespinov, počas ktorých je možné opätovne získať ďalšie voľné pretočenia. A to už je parádna šanca na vysoké výhry.

Vyskúšajte si výherný automat Gemmed! zadarmo

TIPOS Jackpot
Úroveň:
Zlatý
105085 €
Úroveň:
Strieborný
22974 €
Úroveň:
Bronzový
132 €
TIPOS TIPOS Jackpot

9-valcový online automat Gemmed od Betsoft

Automaty so symbolmi drahokamov, vzácnych kameňov a rôznych iných pokladov spadajú väčšinou skôr do kategórie klasických retro slotov rovnako ako ovocné automaty. Nájdete na nich tradičnú skladbu valcov a riadkov len s relatívne minimálnym počtom výherných línií. Páni z Betsfotu však tento predpoklad prostredníctvom online výherného automatu Gemmed dokonale vyvrátili. Už prvý pohľad naň vás prekvapí, pretože je vyskladaný z 9 valcov a k dispozícii máte až 40 503 ciest na výhru. Pozornosť púta aj možnosť získať až 50 freespinov.

Mohli by sme povedať, že Gemmed je aj netradičný alternatívny hrací automat, na ktorom budete hľadať výherné kombinácie na 9 valcoch a 9 riadkoch. Z toho automaticky plynie aj neuveriteľný počet možností na dosiahnutie výhernej kombinácie. Je ich presne 40 503. Aby ste ju získali, musíte vytočiť minimálne tri alebo štyri rovnaké symboly so začiatkom na prvom valci zľava. Tieto symboly musia medzi sebou susediť a nemôže ich preťať žiadny iný symbol.

Ako získať 50 freespinov naraz

Vyplniť alebo rozšíriť výhernú kombináciu môže Wild symbol, ktorý sa na automate objavuje v dúhových farbách. Sám o sebe však nedokáže vytvoriť kombináciu zaručujúcu výhru. Ďalší bonusový symbol, ktorým je Scatter symbol, to dokáže. Hoci hodnoty výhier nie sú až také atraktívne, symbol Scatter zohráva na automate úplne inú - dôležitejšiu úlohu. Vďaka nemu môžete totiž prekĺznuť do hry s voľnými pretočeniami. To, koľko ich obdržíte, závisí od počtu vytočených symbolov Scatter. Čím viac, tým lepšie:

  • 5x Scatter symbol – 15 freespinov
  • 6x Scatter symbol – 20 freespinov
  • 7x Scatter symbol – 25 freespinov
  • 8x Scatter symbol – 30 freespinov
  • 9x Scatter symbol – 40 freespinov
  • 10x Scatter symbol a viac – 50 freespinov

Online výherný automat Gemmed sa pýši ešte jednou zaujímavosťou. Všetky symboly okrem bonusových sa na valcoch objavujú aj ako Megasymboly. Symboly o rozmeroch 2x1, 3x1, 2x2, 3x3 vám veľmi rýchlo uľahčia získať výhernú kombináciu. V hre sa objavujú pomerne často, dalo by sa povedať, že pri každom spine.

Gemmed aj zadarmo v demoverzii

Zaujal vás hrací automat Gemmed? Vyskúšať si ho môžete v slovenskom kasíne eTipos.sk. I keď samotný automat vlastnú hru o progresívny jackpot neobsahuje, tu máte možnosť zabojovať o jeden z platformových jackpotov kasína etipos.sk.  Hodnoty všetkých troch úrovní sú zobrazené nad valcami a ich sumy priebežne narastajú. V tejto online herni si automat môžete vyskúšať zadarmo aj na mobile a bez registrácie čo vkladu.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Betsoft
Téma hry:
Automat s drahými kameňmi
Online kasíno:
TIPOS
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty