Knight's Sword

Knight's Sword

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Knight's Sword?

Knight's Sword sa skladá z 5 valcov a 3 riadkov. Výherné línie sú voliteľné od 1 do 20.

Aká je téma hry Knight's Sword?

Ide o dobrodružný automat, na valcoch sa točia symboly charakterizujúce svet rytierov.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na online automate Knight's Sword nájdete Wild symbol, ktorý pokrýva celý valec, ďalej Scatter symbol a funkciu Gamble.

Je možné v hre Knight's Sword získať freespiny?

Až 20 freespinov získate po vytočení 3 symbolov Scatter.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Nie, online automat Knight's Sword neobsahuje bonusovú hru o jackpot, no niektoré kasína do tohto automatu inštalujú svoje vlastné Jackpoty.

Ako vyhrať v hracom automate Knight's Sword?

Náš tip: Za 5 symbolov kráľa získate 5 000-násobok stávky.

Vyskúšajte si výherný automat Knight's Sword zadarmo

TIPOS Jackpot
Úroveň:
Zlatý
84705 €
Úroveň:
Strieborný
13587 €
Úroveň:
Bronzový
89 €
TIPOS TIPOS Jackpot

Králi a rytieri. Tieto dve slová nás okamžite prenášajú do obdobia hlbokého stredoveku, do sveta rytierskych kódexov, turnajov a kráľovských intríg. A práve tieto postavy sú hlavnou témou dobrodružného online hracieho automatu Knight's Sword od spoločnosti Betinsight.

Výherný automat Knight's Sword je vyskladaný do 5 valcov, 3 riadkov a 20 výherných línií, ktoré si môžete nastaviť ľubovoľne podľa seba. Pokojne môžete hrať len s jednou aktívnou výhernou líniou, no hra by vás v tomto prípade asi unudila. Preto odporúčame využiť maximálny potenciál a výherné kombinácie hľadať na všetkých 20 možných paylines. Kráľ, kráľovná, hrad, žezlo, štíť alebo meč. Všetky tieto symboly z dávneho stredoveku vás budú sprevádzať pri hraní.

Wild, Scatter a freespiny

Autori do automatu Knight's Sword zakomponovali 2 bonusové symboly, ktoré vám môžu priniesť kráľovské odmeny. Prvým je Wild symbol vyobrazený ako rytiersky meč. V prípade potreby doplní alebo rozšíri výhernú kombináciu. A čo je fajn, pokryť môže úplne celý valec. Tým druhým bonusovým symbolom je Scatter vyobrazený ako prsteň. Až 20 freespinov získate, keď tento symbol vytočíte aspoň 3-krát kdekoľvek na valcoch. Tým sa to ale nekončí. Všetky výhry v rámci bonusovej hry s freespinmi sú automaticky násobené x4. Nesmie chýbať ani obľúbená funkcia Gamble. Ak sa nebojíte riskovania, svoje výhry môžete pomocou nej zdvojnásobiť. Musíte len uhádnuť farbu zakrytej karty. Nesprávny tip vás o predchádzajúce výhry pripraví.

Grafika online výherného automatu Knight's Sword je obstojná. Čo nám páčio už menej, bola hudba. Tú počuť len pri točení valcov a časom nám to dosť prekážalo. Na čo sme si ešte pri Betinsight automatoch nezvykli, je príliš dlhé pripočítavanie výhry na hráčske konto. Nijakým spôsobom sa to nedá urýchliť. Na tomto by mohli autori konečne zapracovať aspoň pri nových hrách.

Roztočte valce automatu Knight's Sword v online kasíne

Hrací automat Knight's Sword inšpirovaný kráľmi a rytiermi sme si vyskúšali v online kasíne na etipos.sk. Zahrať sa na rytierov môžete aj vy a na našej stránke úplne zadarmo, bez registrácie či vkladu. Ak sa vám hra zapáči, roztočte si valce naostro v online kasíne. Podarí sa vám prekĺznuť do freespinov, kde sa všetky výhry násobia x4?

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Betinsight Games
Téma hry:
Dobrodružný online automat
Online kasíno:
TIPOS
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty