Pirates' Plenty Megaways

Pirates' Plenty Megaways

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Pirates' Plenty Megaways?

Pirates' Plenty Megaways tvorí  6 valcov, na ktorých sa objavuje 2 až 7 symbolov. Maximálny počet výherných ciest je 200 704.

Aká je téma hry Pirates' Plenty Megaways?

Pirates' Plenty Megaways je dobrodružný výherný automat s pirátskou témou.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Online slot Pirates' Plenty Megaways obsahuje Scatter symboly, progresívne násobitele výhier, divokú opicu a divoký riadok.

Je možné v hre Pirates' Plenty Megaways získať freespiny?

Áno, po vytočení Scatter symbolov môžete získať 9 až 18 freespinov.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Online slot Pirates' Plenty Megaways môže obsahovať niekoľko úrovní progresívneho Jackpotu hier od Red Tiger, avšak nie všetky kasína ich pri tejto hre ponúkajú.

Ako vyhrať na hracom automate Pirates' Plenty Megaways?

Náš tip: Každá výhra vo freespinovej hre zvyšuje násobiteľ výhry o +1. Najviac je možné získať multiplikátor x30.

Vyskúšajte si výherný automat Pirates' Plenty Megaways zadarmo

Red Tiger Jackpot
Úroveň:
Mega Drop
37037 €
Úroveň:
Daily Drop
672 €
Úroveň:
Hourly Drop
25 €
Niké Red Tiger Jackpot

Megaways automaty sú medzi hráčmi obzvlášť vyhľadávané. Ponúkajú totiž tisíce ciest k výhre. Tie od Red Tiger prinášajú navyše aj množstvo zaujímavých špeciálnych a bonusových funkcií. Pripravte sa na ďalšie skvelé dobrodružstvo na mori s online výherným automatom Pirates' Plenty Megaways, v ktorom je hlavnou postavou pôvabná pirátka Lady Anne pri honbe za obrovským pokladom.

Multilíniový pirátsky automat

Pirates' Plenty Megaways je pokračovaním hry Pirates' Plenty - the Sunken Treasure ktorá hráčom ponúkla dostatok príležitostí na štedré výhry. A Pirates' Plenty Megaways v tomto trende pokračuje. Má 6 valcov, na ktorých sa objavuje 2 až 7 symbolov. V základnej hre ponúka 117 649 ciest k výhre, no po aktivovaní 8 divokého riadku číslo narastie až 200 704. Automat funguje na kaskádovom princípe, čiže symboly sa netočia, ale padajú na seba. Výherné symboly z automatu zmiznú a na ich miesto dosadnú nové, čo môže viesť k zisku viacerých výherných kombinácií v rade. Tento cyklus sa opakuje, kým vznikajú nové výherné kombinácie.

Rovnako ako u mnohých iných automatov od Red Tiger, vizuál a 3D snímky vás dokonale vtiahnu do deja. Valce sú umiestnené na veľkom drevenom schodisku so zlatými mincami a mapou pokladu voľne pohodenou na podlahe. Soundtrack pripomína film Piráti z Karibiku, celkovo vytvára burcujúcu atmosféru.

More bonusov

A čo bonusy? Tých nie je na hracom automate Pirates' Plenty Megaways vôbec málo. Autori do hry zahrnuli v podstate až 3 Wild funkcie. Symbol divokej opice sa na valcoch objavuje kdekoľvek a kedykoľvek, nie však priveľmi často. Tento symbol je v hre veľmi užitočný, pretože z hracej plochy vyzbiera všetky menej hodnotné symboly a nahradí ich symbolmi s vyššou výhernou hodnotou. Opica následne zostane na svojom mieste ako Sticky Wild.

Na valcoch sa objavujú aj symboly mapy. Tie priebežne zbierate a pomocou navigačných inštrukcií sa loďou, ktorá je zobrazená priamo nad valcami, posúvate vpred. Keď dorazíte do cieľa a vyzbierate všetkých 50 symbolov mapy, aktivujete 8. riadok, ktorý vylepšuje možnosti až na 200 704 ciest k výhre.

Pri rozšírení automatu Pirates' Plenty Megaways na 8 riadkov a 200 704 výherných ciest sa na štyroch stredných valcoch objavuje atraktívna pirátka Lady Anne v celej svojej kráse. Tak trochu nám pripomínala krásku zo Synot automatu Corsair Queen. Ako megasymbol vždy pokryje celý valec a vy si môžete vychutnať pohľad na jej obdarený hrudník. Okrem toho so sebou prináša aj náhodné násobitele výhier od x3 do x8.

Bohatý okruh bonusov zakončujú freespiny. Tie ako zvyčajne aktivujete po zobrazení minimálne 3 symbolov Scatter. Za 3 tieto symboly získate 9 freespinov, za každý ďalší o 3 naviac. Najviac teda môžete získať až 18 voľných pretočení. Za každú výhernú „kaskádu“ sa počas freespinovej hry zvyšuje násobiteľ výhier o +1. Maximálne je možné dosiahnuť multiplikátor x30.

Roztočte pirátske dobrodružstvo v kasíne

Ak ste hrali prvé vydanie výherného automatu Pirates' Plenty od Red Tiger, jeho upgrade “Megaways” by ste mali určite vyskúšať. Obsahuje oveľa viac valcov, riadkov, výherných ciest a bonusov. Pridajte sa prostredníctvom online kasína na nike.sk k pirátke Lady Anne a jej ostrieľanej posádke. Spojte sily a spoločne hľadajte poklad.

V niektorých kasínach budete na automate Pirates‘ Plenty Megaways zapojený aj do možnosti získať niektorý z viacerých progresívnych Jackpotov, ktoré sú súčasťou mnohých hier od tohto providera. Samozrejme, to len vtedy, ak hráte za skutočné peniaze a nie demoverziu. Tu však treba dodať, že nie všetky kasína ich majú do tejto hry nasadené. Želáme šťastnú plavbu!

50 FS pre nových hráčov v kasíne

nike logo

V Niké máš bonus 50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke. Bonus je aktivovaný v momente, keď sa spustí jedna z automatových hier a po skončení sú výhry automaticky pripísané do penaženky hráča..

Po využití 50 free spinov na teba čaká daľší kasíno bonus! Aby toho nebolo málo, Svet hier ti dá navyše ďalších 100 free spinov. Stačí, keď pretočíš 50 € a extra vstupný bonus 100 free spinov je tvoj!

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Dobrodružný online automat
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty