Niké online automaty

Hraj v kasíne

50 FS pre nových hráčov v kasíne

Niké logo
50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke + ďalších 100 extra free spinov po pretočení 50€.

Aktuálne jackpoty v kasíne *

Red Tiger Jackpot47303 €

Úroveň
Mega Drop

Red Tiger Jackpot857 €

Úroveň
Daily Drop

Red Tiger Jackpot46 €

Úroveň
Hourly Drop

* aktualizované každú hodinu

Bonusy a akcie pre hráčov v kasíne Niké

Prebiehajúce turnaje na automatoch v kasíne Niké

Prebieha do
23:00
Niké logo

Nedeľné hodinovky o infinity spiny

Zapojte sa každú nedeľu do série 12 hodinových turnajov, ktoré prebiehajú od 11:00 hod. do 23:00 hod. Každý z týchto hodinových turnajov je dotovaný 225 infinity spinmi, ktoré si rovnomerne rozdelí 15 najlepších hráčov z každého hodinového turnaja.

Prizepool
2 700 infinity spinov
Výherné kritérium
Iné
Odmenených
15 hráčov

Je bezpečné hranie v tomto kasíne? Je Niké držiteľom licencie?

Vo Svete hier Niké sa môžete počas hrania sústrediť len na zábavu. Ide o bezpečné kasíno, ktoré je legálnym a jedným z najväčších slovenských online kasín. Kasínovú zábavu na internet, samozrejme, prevádzkujú na základe získanej licencie od Ministerstva financií Slovenskej republiky.

Aký bonus ponúka kasíno pre nových hráčov?

50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke + ďalších 100 extra free spinov po pretočení 50€.

Aké typy kasínových hier nájdete v ponuke kasína?

Najväčšie zastúpenie medzi hrami v kasíne Niké majú online hracie automaty. Nájdete ich tu viac ako dosť, pričom pozornosť pútajú najmä grafický prepracované a nadupané sloty od providera Red Tiger, ktorého nájdete na Slovensku len vo Svete hier Niké. V prípade, že by ste si chceli na chvíľu od valcových hier oddýchnuť, zahrať si tu môžete blackjack aj ruletu.

Hry od ktorých dodávateľov si tu môžete zahrať?

V kasíne Niké nájdete kasínové hry od: Red Tiger, SYNOT Games, Kajot Games, Apollo Games,

Sú kasíne aj online automaty s progresívnymi jackpotmi?

Áno, vo Svete hier si môžete zahrať aj o tri progresívne jackpoty. Tie sú naviazané výhradne na Red Tiger automaty. Najväčšiu pozornosť spomedzi všetkých slovenských jackpotov jednoznačne púta Mega Jackpot, v ktorom sa hrá pravidelné o státisíce eur, no už neraz sa stalo, že jeho hodnota presiahla miliónovú hranicu.

Je možné v kasíne získať free spiny?

Pri väčšine akcií vo Svete hier Niké máte možnosť získať pretočenia zadarmo. Sú tu k dispozícií vkladové dni kedy stačí, ak si na hráčsky účet vložíte určitú čiastku a kasíno vás odmení free spinmi. Ďalšou zaujímavou akciou sú dni, kedy toto kasíno rozdáva free spiny úplne zadarmo. Keď je táto akcia dostupná, Niké rozdáva každému hráčovi určitý počet free spinov, ktoré je možné využiť bez akýchkoľvek ďalších podmienok a môžete si tak zatočiť úplne zadarmo.

Aké ďalšie akcie je možné v kasíne využiť?

Vo Svet hier Niké vedia, čo majú hráči radi. Okrem množstva free spinov, ktoré tu môžete získať, máte tu šancu zapojiť sa do zaujímavých turnajov so skvelými odmenami. Niké tak isto pripravuje súťaže aj k iným typom hrám. Napríklad jednou z nich je akcia zameraná na ruletu, kde si vytočením šťastného čísla môžete vybojovať extra odmenu z vopred danej dotácie.

Má stránka mobilnú verziu, prípadne existujú mobilné aplikácie?

Zábava v kasíne Niké sa dá vychutnať v pohode aj z mobilu a máte na to dva spôsoby. Využiť je možné mobilnú verziu, alebo si môžete stiahnuť aplikáciu pre iOS alebo Android.

Akými spôsobmi je možné vkladať peniaze a vyberať peniaze?

Vklady do kasíne Niké sa dajú uskutočniť pomocou platobnej karty, bankového prevodu, Skrillu, vkladu na pobočke či prostredníctvom SMS. Výber je možné vykonať výberom peňazí na pobočke či bankovým prevodom.

Ako kontaktovať zákaznícku podporu?

Kasíno Niké je môžete kontaktovať so svojimi otázkami telefonicky, a to 24 hodín 7 dní v týždni a rovnako je možné využiť aj mailový kontakt.
Hracie automaty