Da Vinci's Mystery

Da Vinci's Mystery

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Da Vinci's Mystery?

Da Vinci's Mystery je 5 valcový online slot vyskladaný do 3 riadkov a 9 fixne daných výherných línií. Výherné kombinácie na ňom platia kdekoľvek na výhernej línii - v strede, zľava doprava aj sprava doľava.

Aká je téma hry Da Vinci's Mystery?

Tento hrací automat je inšpirovaný slávnym vynálezcom a umelcom Leonardom da Vincim.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Da Vinci's Mystery obsahuje Scatter symboly a násobitele výhier.

Je možné v hre Da Vinci's Mystery získať freespiny?

Áno, v tejto hre je možné získať až 30 freespinov.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Online automat Da Vinci's Mystery má v ponuke 3 úrovne progresívnych Jackpotov hier od Red Tiger – Hourly Drop, Daily Drop a Mega Drop.

Ako vyhrať na hracom automate Da Vinci's Mystery?

Náš tip: Počas freespinovej hry symboly na seba kaskádovito padajú a je aktivovaný progresívny násobiteľ výhier.

Vyskúšajte si výherný automat Da Vinci's Mystery zadarmo

Red Tiger Jackpot
Úroveň:
Mega Drop
100652 €
Úroveň:
Daily Drop
597 €
Úroveň:
Hourly Drop
23 €
Niké Red Tiger Jackpot

Spomienka na legendárneho da Vinciho na valcoch automatu

Páni zo spoločnosti Red Tiger sa rozhodli vzdať hold geniálnemu vynálezcovi a umelcovi Leonardovi da Vincimu a vytvorili online výherný automat s pútavým názvom Da Vinci's Mystery. Keďže tento „renesančný“ chlapík z Talianska bol naozaj výnimočným, mal by byť takým aj tento slot, všakže? Nuž a my vám môžeme otvorene prezradiť, že sa to vývojárom dokonale podarilo. Poďte sa s nami pozrieť, akým spôsobom.

Prejdime si najprv základné údaje. Hrací automat Da Vinci's Mystery je vyskladaný z 5 valcov, 3 riadkov a 9 pevne stanovených výherných línii. Výherné kombinácie platia kdekoľvek na výhernej línii, v strede, zľava doprava a aj sprava doľava. Dôležité je, aby sa takáto kombinácia skladala minimálne z 3 rovnakých symbolov. Keď už sme pri symboloch, v hre ich je spolu 11, z čoho 10 je obyčajných a jeden je bonusový. Nižšie hodnoty majú kartové symboly 10, J, Q, K a A. O niečo lepšie sú na tom symboly charakterizujúce legendárneho Leonarda da Vinciho. Napríklad za obraz Mony Lisy môžete získať 36, 135 a 450-násobok stávky.

Geniálna bonusová trojkombinácia prináša krásne výhry

Aj napriek tomu, že hrací automat neobsahuje žiadny Wild symbol, môžete sa dopracovať k atraktívnym výherným kombináciám. A tu spočíva čaro a genialita tejto hry. Na automate Da Vinci's Mystery sa toči jediný bonusový symbol, ktorý autori nazvali Da Vinciho spiny. V podstate ide o Scatter symbol. Pokiaľ ho vytočíte minimálne 3x, prekĺznete do hry s freespinami, násobiteľmi výhier a kaskádovito padajúcimi symbolmi. Platí:

  • 3x symbol Da Vinciho spiny = 10 freespinov
  • 4x symbol Da Vinciho spiny = 20 freespinov
  • 5x symbol Da Vinciho spiny = 30 freespinov

Počas freespinovej hry sa všetky symboly výhernej kombinácie zapisujú do riadku nad valcami. Každý takýto zápis znamená pridelenie násobiteľa výhier. Ďalšou výhodou je, že po každej výhernej kombinácii zmiznú z valcov všetky symboly, ktoré boli jej súčasťou. Na ich miesta kaskádovito popadajú symboly zvrchu a vytvoriť tak môžu ďalšiu výhernú kombináciu. Samozrejme, jej symboly sa znova pripíšu do tabuľky s multiplikátormi výhier. Takýmto spôsobom sa môžete na online automate Da Vinci's Mystery veľmi ľahko a rýchlo prepracovať na fantastické hodnoty násobiteľov. A čo je úžasné, v tomto smere nie sú určené žiadne limity. Voľné pretočenia je možné opätovne získavať aj počas freespinovej hry.

Ak ste fanúšikom hier od Red Tiger, zaiste veľmi dobre viete, že na online automatoch Jewel Scarabs, Diamond Blitz, ale aj ďalších kúskoch hráte o obľúbené progresívne Jackpoty. Má ich aj slot Da Vinci's Mystery. Hodnoty všetkých Jackpotov - Hourly Drop, Daily Drop a Mega Drop – sú zobrazené v ľavej časti obrazovky. A ako ich získať? Na valcoch sa musí objaviť 3x jeho symbol. Nič viac a nič menej.

Automat Da Vinci's Mystery v kasíne Niké.sk aj zadarmo

Da Vinci's Mystery je moderný online výherný automat, ktorý nestráca ani po vizuálnej či zvukovej stránke. Silná bonusová trojkombinácia vyvolaná Scatter symbolom = freespiny + násobitele výhier + kaskádovito padajúce symboly – vás udrží pri chuti a pri samotnej hre veľmi dlho. Slot nájdete v ponuke kasína na nike.sk, kde si môžete vyskúšať aj úplne zadarmo a dokonca aj v mobilnej verzii.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

nike logo

V Niké máš bonus 50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke. Bonus je aktivovaný v momente, keď sa spustí jedna z automatových hier a po skončení sú výhry automaticky pripísané do penaženky hráča..

Po využití 50 free spinov na teba čaká daľší kasíno bonus! Aby toho nebolo málo, Svet hier ti dá navyše ďalších 100 free spinov. Stačí, keď pretočíš 50 € a extra vstupný bonus 100 free spinov je tvoj!

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Dobrodružný online automat
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty