Riddle of the Sphinx

Riddle of the Sphinx

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Riddle of the Sphinx?

Riddle of the Sphinx tvorí 5 valcov, 4 riadky a 20 fixne daných výherných línií.

Aká je téma hry Riddle of the Sphinx?

Ide o púštny výherný automat so staroegyptskou tematikou.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Online hrací automat Riddle of the Sphinx obsahuje expandujúce Wild symboly o rozmere 1x2, Scatter symboly a násobitele výhier.

Je možné v hre Riddle of the Sphinx získať freespiny?

Áno, po zobrazení 3 symbolov Scatter aktivujete bonusovú hru s voľnými pretočeniami. Môžete si vybrať až zo štyroch možností.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Do hry Riddle of the Sphinx môžu byť zakomponované aj progresívne Jackpoty od Red Tiger, no v kasíne, kde sme túto hru skúšali, bol tento hrací automat nasadený bez jackpotov.

Ako vyhrať na hracom automate Riddle of the Sphinx?

Náš tip: Wild symbol dokáže expandovať na všetky susediace pozície – doľava, doprava, hore a dole. Táto funkcia vám pri troche šťastia prinesie parádne výhry.

Vyskúšajte si výherný automat Riddle of the Sphinx zadarmo

Red Tiger Jackpot
Úroveň:
Mega Drop
62372 €
Úroveň:
Daily Drop
895 €
Úroveň:
Hourly Drop
27 €
Niké Red Tiger Jackpot

Staroveký Egypt skrýva tajomstvá a mnohé treba ešte len objaviť. Riddle Of The Sphinx od spoločnosti Red Tiger je automat založený na egyptskej téme. Vstúpte do hrobky dynastie, kde sa vydáte na dobrodružstvo za skrytým pokladom egyptských faraónov, ktorý nebol dlhé stáročia objavený.

Dokonalé grafické spracovanie hry

Zlatá sfinga, chrobák skarabeus a Horovo oko patria medzi klasické emblémy starovekého Egypta a nájdete ich aj v online automate Riddle of the Sphinx. Grafika implementovaná v tomto online slote je skutočným majstrovským dielom. Ale keďže ide o hrací automat od Red Tiger, nie je to pre nás žiadne prekvapenie. Pozadie hry je naozaj veľmi pekne spracované. Spodná časť zobrazuje pyramídy so špeciálnymi egyptskými symbolmi a v hornej časti sa vyníma nádherná fialová obloha s hviezdami a miernym nádychom tmy, čo vytvára tajomnú atmosféru. Všetky grafické prvky sú založené na historickej téme. Budete mať pocit, akoby ste vstúpili do stroja času a presunuli sa späť v čase. Je vidno, že autori z Red Tiger majú túto tému radi a popri hrách ako Vault of Anubis či Wings of Ra ide o ďalší skvelý kúsok.

Riddle of the Sphinx má 5 valcov, 4 riadky a výherné kombá vznikajú na 20 fixne daných výherných líniách. Vyhrávate vtedy, ak vytočíte minimálne 3 rovnaké symboly so začiatkom na prvom valci zľava. Pri symboloch s vyššími výhernými hodnotami vám postačia aj dva znaky. Spomedzi bežných symbolov má najvyššiu hodnotu Skarabeus. Za jeho 5 násobné zobrazenie získate 50 násobok stávky.

Vlastný výber počtu freespinov a násobiteľa výhier

Na automate Riddle Of The Sphinx je niekoľko špeciálnych funkcií a bonusov, vďaka ktorým bude hra ešte vzrušujúcejšia a zábavnejšia. Pozor si dávajte na symboly sfingy faraóna, ktorý je Wild symbolom s rozmerom 1x2. Keď pristane na akomkoľvek valci, expanduje na susedné pozície a symboly na nich zmení na divoké. Po vytočení troch Scatter symbolov spustíte bonusovú hru s freespinmi. Ešte predtým si môžete vybrať zo 4 možností. Každá z nich udeľuje iný počet freespinov a hodnoty multiplikátora. Prvé tri majú 6, 12 alebo 24 voľných pretočení a multiplikátor 8x, 4x alebo 2x. Štvrtou možnosťou je tajný výber, ktorý udeľuje akúkoľvek kombináciu z uvedených možností. Ktorá možnosť je pre vás najlákavejšia?

Automat Riddle Of The Sphinx aj v kasíne Svete Hier Niké

Zahrajte si tento slot v slovenskom kasíne Svet Hier Niké. Na začiatok však vyskúšajte jeho demoverziu zadarmo. Vývojári z Red Tiger Gaming odviedli s výherným automatom Riddle Of The Sphinx skvelú prácu pri oživení staroegyptskej témy a myslíme si, že sa bude páčiť aj vám.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

nike logo

V Niké máš bonus 50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke. Bonus je aktivovaný v momente, keď sa spustí jedna z automatových hier a po skončení sú výhry automaticky pripísané do penaženky hráča..

Po využití 50 free spinov na teba čaká daľší kasíno bonus! Aby toho nebolo málo, Svet hier ti dá navyše ďalších 100 free spinov. Stačí, keď pretočíš 50 € a extra vstupný bonus 100 free spinov je tvoj!

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Púštny hrací automat
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty