Púštne automaty

Púštne automaty

Prečítajte si tiež

Zobraziť všetky články

Hracie automaty so skrytými pokladmi Egyptskej púšte

Hoci ovocné symboly na valcoch hracích automatov hrajú prím v takmer každom online kasíne, hry s púštnou tematikou nemožno ignorovať. Na tú dobu pre niekoho až nepochopiteľne vyspelá civilizácia Starovekého Egypta po sebe zanechala svetu množstvo pokladov a kultúrneho bohatstva. Stala sa námetom pre mnohých režisérov či spisovateľov. Nadchla aj autorov kasínových hier a dnes sú na trhu iGamingu stovky online výherných automatov, ktoré sú inšpirované kultúrou ľudí spred niekoľkých tisícročí.

Egyptskí bohovia, monumentálne pyramídy a hrobky naplnené pokladmi i dobrodružné výpravy do púšte. Pokiaľ je vám táto téma blízka, stačí si už len vybrať zo širokej ponuky hier. Záleží len na vás, aký online hrací automat si zvolíte. Či už na základe počtu valcov, výherných línií, resp. štruktúry herných bonusov. Vo väčšine púštnych automatov je bohatstvo Starovekého Egypta pretavené do rozmanitých bonusových hier, štedrých špeciálnych symbolov a funkcií.

Ako prvý automat nemôžeme spomenúť nič iné ako Book of Ra Deluxe od Novomatic. Práve táto legendárna hra spravila z tejto témy priam šialenstvo. Ďalšie podobné hry z nej dozaista čerpali inšpiráciu. Vzrušujúcu expedíciu zažijete aj s 5-valcovým hracím automatom Book of Secrets od spoločnosti Synot Games, kde nechýbajú klasické bonusové symboly, freespiny a špeciálny expandujúci symbol v bonusovej hre. Fantastickú zábavu ponúka aj The Secret of Ba od Tom Horn, na ktorom najväčšiu pozornosť púta lavínový efekt padajúcich symbolov s freespinami a multiplikátormi výhier. Veľmi obľúbeným je aj slot Mega Pyramid od Red Tiger, kde dochádza k zaujímavému javu. Oko pyramídy naklonuje náhodný symbol a rozšíri ho po valcoch rôznymi smermi. A vyhrať tu môžete až 5 000-násobok stavenej sumy.

Skúste roztočiť púštne online automaty zadarmo

Keďže púštnych automatov je naozaj mnoho, neplytvajte peniazmi na také, ktoré vás neoslovia. Aj automaty zaliate egyptským slnkom si môžete vyskúšať úplne zadarmo. Dokonale si slot preverte, aby ste zistili, či vás bude baviť alebo preskočíte na ďalší. V konečnom dôsledku určite natrafíte na taký, ktorý si založíte do svojich obľúbených hier.

Hracie automaty