Oil Company II

Oil Company II

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Oil Company II?

Online automat Oil Company II je zložený z 5 valcov, 4 riadkov a 40 voliteľných výherných línií.

Aká je téma hry Oil Company 2?

V tomto prípade sa jedná sa o púštny výherný automat.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Výherný automat Oil Company 2 obsahuje Wild symbol a Scatter symbol.

Je možné v hre Oil Company II získať freespiny?

Áno, v tomto automate môžete získať naraz 7 voľných pretočení, a to vtedy, ak na stredných troch valcoch vytočíte Scatter symboly.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Áno, online výherný automat Oil Company 2 obsahuje 4 úrovne progresívnych jackpotov od Amusnet v hre zvanej Jackpot Cards.

Ako vyhrať na hracom automate Oil Company II?

Náš tip: Za vytočenie aspoň troch symbolov Wild alebo Scatter získate okamžitú výhru.

Vyskúšajte si výherný automat Oil Company II zadarmo

Oil Company II TIPOS

Vyskúšaj si demoverziu hry v kasíne

Hraj
Amusnet Jackpot Cards
Úroveň:
Clubs
4 €
Úroveň:
Diamonds
108 €
Úroveň:
Hearts
3338 €
Úroveň:
Spades
28153 €
TIPOS Amusnet Jackpot Cards

Všade samý luxus

Hľadanie ropy a jej ťažba je lukratívnou záležitosťou. Šejkovia vlastniaci ropné polia si užívajú luxus, o akom sa nám obyčajným ľuďom ani len nesníva. Dotknite sa i vy tohto sveta prostredníctvom online výherného automatu Oil Company II, ktorý ponúka niekoľko zaujímavých možností na dosiahnutie tučných výhier.

Výherný online automat Oil Company II od spoločnosti Amusnet sa skladá z 5 valcov a 4 riadkov. Má 40 výherných línií a ich počet si môžete navoliť podľa seba. Vybrať si môžete 1, 10, 20, 30 alebo 40 aktívnych línií. Ako zvyčajne, aj tu sú výherné kombinácie platné v jednom smere. Začínať musia na prvom valci vľavo a neprerušovane pokračovať opačným smerom. Na valcoch sa točia symboly charakterizujúce ropný priemysel – ťava, kaktus, nákladné auto s naftou, benzínová pumpa, ropný tanker, nákladná loď, ropná spoločnosť, šejk či šejkovo osobné lietadlo. Ďalej sú tu bonusové symboly, o ktorých si povieme viac na ďalších riadkoch.

Klasická kombinácia herných bonusov

Wild symbolom je ropný vrt, ktorý ako žolík supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Vyťažiť z neho môžete aj okamžitú výhru. Scatter symbolom je logo ropnej spoločnosti. Točí sa na druhom, treťom a štvrtom valci. Ak sa vám ho podarí vytočiť na týchto troch valcoch, získate 7 voľných pretočení. Rovnako ako v prípade divokého symbolu, aj za tento bonusový symbol obdržíte okamžitú výhru. Počas freespinovej hry je možné získať ďalšie freespiny. Na automate nechýba ani populárna funkcia Gamble (Risk), pomocou ktorej môžete svoje výhry niekoľkokrát zdvojnásobiť.

Oil Company II v kasíne aj s progresívnymi Jackpotmi

Oil Company II podobne ako Burning Hot či Secrets of Alchemy spadá do skupiny automatov so 4 Amusnet progresívnymi Jackpotmi. Čím viac hráčov ich hrá, tým rýchlejšie rastú ich hodnoty. Vidíte ich hore priamo nad valcami. Na to, aby ste si zahrali o niektorý z atraktívnych progresívnych Jackpotov, nepotrebujete splniť nič. Musíte sa spoliehať iba na šťastie. Ak sa na automate objaví nápis Jackpot Cards, ste tam.

Oil Company II vo svojej podstate nie je žiadnou revolúciou medzi online hracími automatmi. Autori do neho síce zakomponovali nezvyčajnú tému ropného priemyslu, no všetko ostatné ostáva zachované – mechanika, funkcionalita a aj bonusové príležitosti. Pokiaľ vás tento slot s „petrodolármi“ oslovil, zahrať si ho môžete v online kasíne eTipos.sk. Na skúšku aj zadarmo a na mobile.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Amusnet
Téma hry:
Púštny hrací automat
Online kasíno:
TIPOS
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty