Secrets of Alchemy

Secrets of Alchemy

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Secrets of Alchemy?

Online automat Secrets of Alchemy sa skladá z 5 valcov, 3 riadkov a 25 voliteľných výherných línií.

Aká je téma hry Secrets of Alchemy?

Ide o klasický hrací automat, na ktorom sa točia ovocné symboly.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Automat Secrets of Alchemy ukrýva Wild symbol, Scatter symbol a aj funkciu Gamble.

Je možné v hre Secrets of Alchemy získať freespiny?

Áno, táto hra ponúka bonusovú hru s voľnými pretočeniami.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Výherný automat Secrets of Alchemy obsahuje 4 úrovne jackpotov od Amusnet. Navyše niektoré kasína do hry inštalujú aj svoje platformové jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate Secrets of Alchemy?

Náš tip: Počas voľných pretočení je možné získať opätovne ďalšie freespiny.

Vyskúšajte si výherný automat Secrets of Alchemy zadarmo

Secrets of Alchemy TIPOS

Vyskúšaj si demoverziu hry v kasíne

Hraj
Amusnet Jackpot Cards
Úroveň:
Clubs
4 €
Úroveň:
Diamonds
108 €
Úroveň:
Hearts
3338 €
Úroveň:
Spades
28153 €
TIPOS Amusnet Jackpot Cards

Namixujte si výhry na valcoch automatu

Čo by ste povedali na ponuku namiešať si svoj vlastný elixír plný parádnych výhier? To by bola ťažko odolateľná ponuka. S online výherným automatom Secrets of Alchemy sa k tejto možnosti dokážete aspoň trochu priblížiť. Slot od spoločnosti Amusnet (EGT) je totiž postavený na alchýmii, kde bude vašou úlohou pretaviť jeho symboly do výherných kombinácii. A nemusíte sa báť, s bohatou bonusovou výbavou to nebude až také náročné.

Začneme však základnými údajmi. Secrets of Alchemy tvorí 5 valcov a 3 riadky. Výherných línii je na ňom 25, no tie si môžete zvoliť ľubovoľne podľa seba. Na výber máte 1, 10, 15, 20 alebo teda 25 výherných línii. Záleží už len na vás. Ako zvyčajne, aj tu je pravidlo, že výherné kombinácie platia v jednom smere a to zľava doprava. Vždy musia začínať na prvom valci zľava a pokračovať bez prerušenia smerom doprava. Pokiaľ vytočíte viac výherných kombinácii na jednej línii, platí iba tá s najvyššou hodnotou. Ak sú výherné kombinácie na viacerých výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Padajúce symboly a freespiny

Prejdime teraz k vyššie spomínaným bonusom resp. špeciálnym javom. Tým prvým sú tzv. padajúce symboly. Po každej výhernej kombinácii sa na vaše konto pripíše prislúchajúca výhra. Po nej sa symboly výhernej kombinácie automaticky zo slotu stratia a nahradia ich symboly, ktoré boli nad nimi. Takto môžete získať niekoľko výherných kombinácii za sebou a to až dovtedy, kým nevytočíte žiadnu novú výhernú kombináciu.

Nechýbajú ani obľúbené Wild a Scatter symboly. Ten prvý sa objavuje na druhom, treťom, štvrtom a piatom valci a v pozícii žolíka supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Vďaka druhému získate voľné pretočenia. Objavuje sa na prvom, druhom a treťom valci. Ak ho na nich vytočíte, aktivujete hru so 7 freespinami.

Pri hraní môžete taktiež využiť funkciu Gamble (Risk) na zdvojnásobenie výhier, tlačidlo turbo na zrýchlené točenie valcami, či autoplay na ich zautomatizovanie.

Možnosť hrať o 4 progresívne Amusnet Jackpoty

Prevažná časť automatov spoločnosti Amusnet (napríklad Burning Hot či Zodiac Wheel) disponuje vedľajšou bonusovou minihrou so 4 progresívnymi jackpotmi. A nechýbajú ani na slote Secrets of Alchemy. Akonáhle sa na obrazovke náhodne objaví nápis Jackpot Cards, postupujete do hry o tieto jackpoty. Ich jednotlivé hodnoty sú vyobrazené na lište nad valcami. Vašou úlohou je spomedzi 12 zakrytých kariet nájsť 3 s rovnakým znakom (červeň, zeleň, žaluď, guľa). Pokiaľ ich nájdete, rozbijete Jackpot daného znaku.

Skúste Secrets of Alchemy v kasíne

Online výherný automat Secrets of Alchemy si vás určite podmaní, rovnako ako nás. A keďže je naozaj bohatý na bonusy, rýchle upadnutie do stereotypu nehrozí. Nájdete ho v online kasíne eTIPOS.sk, kde máte možnosť zahrať si ho úplne zadarmo a navyše kdekoľvek, pretože slot je dostupný aj v mobilnej verzii. Ak ešte nemáte založené svoje hráčske konto v kasíne, nezabudnite využiť atraktívne bonusy pre nových hráčov.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Amusnet
Téma hry:
Automat s témou mágie a mytológie
Online kasíno:
TIPOS
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty