Legend of the Nile

Legend of the Nile

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Legend of the Nile?

Legend of the Nile sa skladá zo 6 valcov a 6 riadkov. Symboly vytvárajú výherné klastre (strapce).

Aká je téma hry Legend of the Nile?

Témou automatu je staroveký Egypt a rieka Níl. Ide o púštny slot.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na online automate Legend of the Nile sa okrem Wild symbolu objavujú aj 3 druhy Scatter symbolov, ktoré aktivujú freespiny a násobitele výhier.

Je možné v hre Legend of the Nile získať freespiny?

Áno, v tejto hre je možné získať voľné pretočenia a to až 3 rôznymi spôsobmi.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Na automate Legend of the Nile progresívne Jackpoty nenájdete. V niektorých online kasínach však môžu by v ponuke platformové kasínové progresívne Jackpoty.

Ako vyhrať v hracom automate Legend of the Nile?

Náš tip: Vytočte na automate čo najviac symbolov bohov Ra. Okrem freespinov tak môžete získať až 2 500-násobok stávky.

Vyskúšajte si výherný automat Legend of the Nile zadarmo

TIPOS Jackpot
Úroveň:
Zlatý
100038 €
Úroveň:
Strieborný
9225 €
Úroveň:
Bronzový
78 €
eTIPOS.sk TIPOS Jackpot

Moderný púštny automat Legend of the Nile

Hracie automaty s egyptskou tematikou sú vďaka legendárnej hre Book of Ra Deluxe jedným zo základných herných kameňov online kasín. A rýchlo to pochopili aj ďalší vývojári kasínových hier. Už sa zdalo, že hry založené na starovekom Egypte začali akosi upadať, no poskytovatelia herného obsahu sa vrátili k rysovacej doske, aby nové hry založené na jednej z najvýznamnejších kultúr v histórii ľudstva boli ešte viac modernejšie a zaujímavejšie. Príkladom toho je aj online výherný automat Legend of the Nile od spoločnosti Betsoft.

Výherné klastre a kaskádovitý systém

Online výherný automat Legend of the Nile tvorí až 6 valcov a rovnaký počet riadkov. Na nich klasické výherné kombinácie neplatia, vašou úlohou bude zostavovať výherné klastre (strapce). Aby bol klaster výherný, musia sa vedľa seba alebo nad sebou objaviť 4 rovnaké symboly. Keď sa vám to podarí, výherný klaster vybuchne, výhry sa pripíše na konto a na prázdne miesta dopadnú symboly zhora. To môže viesť k zisku ďalších a ďalších výherných klastrov. Pripomína vám to niečo? Áno, Gonzo's Quest a jeho kaskádovitý systém, ináč nazývaný aj lavínový efekt (Avalanche system).

3 spôsoby ako získať freespiny

Hrací automat Legend of the Nile nie je špecifický len svojou skladbou a padajúcim symbolmi, ale aj bonusmi a špeciálnymi vlastnosťami. V hre nechýba tradičný Wild symbol v podobe pyramídy. Okrem toho, že supluje chýbajúce symboly vo výhernom klastri alebo ho rozširuje, dokáže vytvoriť nezávislý výherný klaster. Väčšiu zábavu a atraktívnejšie výhry získate vďaka trom Scatter symbolom. Ide o známych staroegyptských bohov – Ra, Anubis a Isis. Všetci traja sú zobrazení v ľavej časti automatu aj s kruhovým počítadlom a legendou za dosiahnutie voľných pretočení. Na nej zreteľne vidíte, koľko symbolov boha Ra musíte objaviť na to, aby ste obdržali 8, 10, 12 alebo 15 freespinov. Pokiaľ by sa vám poradilo vytočiť symbol boha Ra až 20-krát v rámci jedného spinu, na konto si pripíšete 2500-násobok stávky.

Výherné kombinácie pozostávajúce zo symbolov Anubisa alebo Isisa sa taktiež zaznamenávajú do kruhového počítadla v ľavej časti automatu. Okrem toho každý získaný výherný klaster postupne zvyšuje násobiteľ výhier. Ten prichádza do hry v momente, keď kruhový ukazovateľ daného symbolu celý vyplníte, čím aktivujete 10 freespinov. Ide o bonusovú funkciu Anubis Trail alebo Isis Trail. V oboch prípadoch za vyplnenie kruhového počítadla získate 10 voľných pretočení.

Legend of the Nile progresívne Jackpoty nemá, ale ak hráte automaty na eTipos.sk, vyhrať môžete aj pri tejto hre jeden z platformových Jackpotom tejto slovenskej online herne.

Legend of the Nile nájdete v kasíne eTipos.sk

Ak máte radi netradičné hracie automaty a tému starovekého Egypta, potom sa vám Legend of the Nile určite zapáči. Hra sa dokonale drží tematických prvkov a zároveň ponúka zaujímavé herné vlastnosti, ktoré vás zabavia na veľmi dlhý čas. Zahrajte si tento online slot v online kasíne eTipos.sk. Na skúšku ho máte k dispozícii aj v demoverzii zadarmo, samozrejme aj pri hre cez mobil.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Betsoft
Téma hry:
Púštny hrací automat
Online kasíno:
eTIPOS.sk
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty