Vault of Anubis

Vault of Anubis

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Vault of Anubis?

Vault of Anubis tvorí 7 valcov s 5 alebo 6 riadkami, na ktorých vytvárate výherné klastre.

Aká je téma hry Vault of Anubis?

Vault of Anubis vás zavedie do starovekého Egypta, je to púštny automat.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Jednotlivé symboly sa na valcoch netočia, ale kaskádovito na seba padajú. Špeciálna funkcia „Štedrí bohovia“ môže kedykoľvek počas hry pridať na valce náhodný počet Wild symbolov.

Je možné v hre Vault of Anubis získať freespiny?

Áno, po vytočení 4 symbolov Scatter získate 10 freespinov.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Online slot Vault of Anubis obsahuje viacúrovňové Red Tiger progresívne Jackpoty – Super Drop, Daily Drop a Hourly Drop.

Ako vyhrať na hracom automate Vault of Anubis?

Náš tip: Počas freespinovej hry je aktivovaný progresívny násobiteľ výhier. Každá výhra zvýši multiplikátor o x1.

Vyskúšajte si výherný automat Vault of Anubis zadarmo

Red Tiger Jackpot
Úroveň:
Mega Drop
101549 €
Úroveň:
Daily Drop
385 €
Úroveň:
Hourly Drop
39 €
Niké Red Tiger Jackpot

Anubis bol v starovekom Egypte bohom smrti, podsvetia, mumifikácie a posmrtného života. No a práve na ňom je postavený online výherný automat Vault of Anubis od spoločnosti Red Tiger. A ako to už u hier tohto providera býva zvykom, automat sa vyznačuje netradičnou skladbou hracej plochy a zaujímavými špeciálnymi funkciami.

Výherné klastre

Na hracom automate Vault of Anubis sa symboly na valcoch netočia, ale rovnako ako na slote Gonzo's Quest Megaways, kaskádovito padajú na seba. V tomto prípade má tento mechanizmus za následok, že nevytvárate klasické výherné kombinácie ako pri iných slotoch, ale výherné klastre. Klaster je výherný vtedy, ak je vytvorený z najmenej piatich rovnakých symbolov, ktoré medzi sebou susedia vodorovne alebo zvisle. Symboly tvoriace výherný klaster z automatu zmiznú a na ich miesto dosadnú tie zhora. To môže viesť k zisku viacerých výhier v rade.

Bonusy a špeciálne funkcie

Symboly s vyššími odmenami sa v hre Vault of Anubis objavujú aj ako megasymboly v rozmeroch 2x2 alebo 3x3. Na automate nechýba obľúbený Wild symbol, ktorý v pozícii žolíka supluje chýbajúce symboly vo výherných klastroch. Náhodný počet Wildov sa môže objaviť v hre kedykoľvek aj za pomoci samotného Anubisa, ktorého sochy stoja na krajoch automatu. Ide o špeciálnu funkciu „Štedrí bohovia“.

Slot je poskladaný zo 7 valcov, na ktorých je 5 alebo 6 riadkov. Na stredných troch valcoch hore je umiestnené počítadlo, ktoré zaznamenáva zobrazené Scatter symboly potrebné na aktivovanie 10 freespinov. Na zisk voľných pretočení potrebujete zobrazenie 4 symbolov Scatter. Počas freespinov vstupuje do hry progresívny násobiteľ výhier. Každá výhra navyšuje násobiteľ o x1.

Ďalej tu môžete vyhrať aj niektorý z luxusných progresívnych Jackpotov, ktoré sú súčasťou viacerých slotov od Red Tiger. Mega Drop Jackpot, Daily Drop Jackpot alebo Hourly Drop Jackpot môže získať akýkoľvek hráč.

Vault of Anubis v kasíne Niké.sk aj zadarmo

Vault of Anubis môže bez problémov konkurovať väčšine slotov v tejto triede. Téma je populárna, bonusové funkcie sú vynikajúce a grafike niet čo vytknúť. Autori hry uvádzajú, že na ňom môžete vyhrať až 5 000-násobok stavenej sumy. To je celkom lákavé, nemyslíte? Čo tak si tento skvelý slot vyskúšať najprv zadarmo bez rizika a potom ísť do neho naostro? Urobiť tak môžete aj v slovenskom online kasíne na www.nike.sk/casino. Ak tu ešte nemáte otvorený svoj hráčsky účet, nezabudnite na čakajúci vstupný bonus vo forme freespinov.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

nike logo

V Niké máš bonus 50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke. Bonus je aktivovaný v momente, keď sa spustí jedna z automatových hier a po skončení sú výhry automaticky pripísané do penaženky hráča..

Po využití 50 free spinov na teba čaká daľší kasíno bonus! Aby toho nebolo málo, Svet hier ti dá navyše ďalších 100 free spinov. Stačí, keď pretočíš 50 € a extra vstupný bonus 100 free spinov je tvoj!

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Púštny hrací automat
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty