Wings of Ra

Wings of Ra

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Wings of Ra?

Online automat Wings of Ra sa skladá z 5 valcov, 3 riadkov a 10 výherných línií. Výhry sú vyplácané za susediace symboly kdekoľvek na valcoch.

Aká je téma hry Wings of Ra?

Wings of Ra je postavený na téme starovekého Egypta, preto ho radíme medzi púštne automaty.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

V automate Wings of Ra sa nachádza Mystery symbol so špeciálnou funkciou pretáčania rovnakých symbolov.

Je možné v hre Wings of Ra získať freespiny?

Áno, za zobrazenie troch, štyroch alebo piatich Mystery symbolov aktivujete 12, 15 alebo 18 freespinov.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Wings of Ra môže obsahovať niekoľko úrovni progresívneho Jackpotu od Red Tiger. Niektoré kasína do neho nasadzujú aj svoje vlastné kasínové Jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate Wings of Ra?

Náš tip: Za 5 symbolov Nefertiti získate odmenu v hodnote 300-násobku stávky.

Vyskúšajte si výherný automat Wings of Ra zadarmo

Red Tiger Jackpot
Úroveň:
Mega Drop
101549 €
Úroveň:
Daily Drop
385 €
Úroveň:
Hourly Drop
39 €
Niké Red Tiger Jackpot

Egyptské bohatstvo na online automate Wings of Ra

Staroveký Egypt sa stal námetom desiatok až stoviek online výherných automatov. Spomeňme si len na Rise of Ra (EGT), Fire Blaze: Pharaoh's Daughter (Playtech), Valley of the Gods (Yggdrasil), Book of Secrets (Synot), či legendárny Book of Ra Deluxe (Novomatic). Niet sa čomu čudovať, veď ríša slávnych faraónov oplývala nesmiernym bohatstvom. Svojou štedrosťou a moderným vizuálom nás zaujal aj online výherný automat Wings of Ra. Aj napriek tomu, že hra neobsahuje klasický Wild symbol alebo multiplikátory, dajú sa na ňom získať parádne výhry.

Wings of Ra bol vyvinutý spoločnosťou Red Tiger, ktorú netreba nejako extra predstavovať. Za pár rokov si získala pozornosť kasínového sveta zavedením úžasných online hier. Ako už samotný názov tohto slotu prezrádza, hra ja založená na jednom z najuznávanejších bohov egyptskej mytológie – bohovi slnka Ra. Online slot Wings of Ra pozostáva z 5 valcov, 3 riadkov a 10 fixne stanovených výherných línií. Skvelé na tomto automate je, že kombinácia je výherná kdekoľvek na výhernej línii. Nezáleží na tom, či je to zľava, sprava alebo v strede. Jedinou podmienkou je, že výherná kombinácia musí pozostávať z najmenej troch symbolov.

Úžasný Mystery symbol

Na valcoch sa okrem staroegyptských symbolov točí aj zlatá minca, ktorou je Mystery symbol. Dianie na automate stojí a padá práve na ňom. Akonáhle sa mysteriózne mince objavia na valcoch, začnú sa pretáčať, aby sa následne náhodne zastavili na rovnakom symbole. Vďaka tomu môžete získať niekoľko výherných kombinácií. Symbol free spinov zase dokáže aktivovať bonusovú hru s voľnými pretočeniami:

  • 3x Freespin symbol = 12 freespinov
  • 4x Freespin symbol = 15 freespinov
  • 5x Freespin symbol = 18 freespinov

Tip ako vyhrať počas free spinov

Počas freespinovej hry zbierate Mystery symboly, teda zlaté mince, čo je pekne zobrazené na lište nad valcami. Na vyplnenie lišty potrebujete vyzbierať 14 mincí. Keď sa vám to podarí, symbol s najnižšou hodnotou sa zmení na Mystery symbol a v ďalšom priebehu hry sa už na valcoch neobjaví. Zakaždým, keď lištu vyplníte, z hry automaticky zmizne symbol s aktuálne najnižšou hodnotou. Takýmto spôsobom sa môžu na valcoch točiť iba výnosnejšie symboly – Faraón, Neferiti, Horus a Horovo oko.

Aj Wings of Ra patrí medzi Red Tiger automaty s progresívnymi Jackpotmi. Hodnoty jackpotov neustále narastajú a vidíte ich v ľavej časti obrazovky. Mega Drop je bez limitu a postupne rastie naozaj do vysokých hodnôt. Napríklad taký Daily Drop je oveľa nižší Jackpot, avšak získa ho niekto každý jeden deň.

Automat Wings of Ra nájdete v online kasíne nike.sk

Wings of Ra môžete hrať online kdekoľvek, pretože je kompatibilný s mobilnými zariadeniami. Grafika vyzerá atraktívne na všetkých platformách (mobil, tablet, počítač) nehovoriac o zvukoch. Ak ste začínajúcim hráčom, odporúčame si hru zahrať najprv úplne zadarmo. Takúto možnosť nájdete aj v online kasíne nike.sk.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

nike logo

V Niké máš bonus 50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke. Bonus je aktivovaný v momente, keď sa spustí jedna z automatových hier a po skončení sú výhry automaticky pripísané do penaženky hráča..

Po využití 50 free spinov na teba čaká daľší kasíno bonus! Aby toho nebolo málo, Svet hier ti dá navyše ďalších 100 free spinov. Stačí, keď pretočíš 50 € a extra vstupný bonus 100 free spinov je tvoj!

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Púštny hrací automat
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty