The Mysterious Nile

The Mysterious Nile

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat The Mysterious Nile?

The Mysterious Nile sa skladá z 5 valcov, 3 riadkov a 9 voliteľných výherných línií.

Aká je téma hry The Mysterious Nile?

The Mysterious Nile je skoncipovaný do témy starovekého Egypta, radíme ho do kategórie púštnych automatov.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Okrem Wild a Scatter symbolov tu nájdete aj magický symbol s expandujúcou funkciou.

Je možné v hre The Mysterious Nile získať freespiny?

Áno, za vytočenie troch Scatter symbolov získate 10 freespinov.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Online slot The Mysterious Nile nemá jackpoty, avšak v niektorých kasínach môže byť doplnený o platformové jackpoty daného kasína.

Ako vyhrať na hracom automate The Mysterious Nile?

Náš tip: Pred štartom freespinovej hry automat náhodným spôsobom vyžrebuje magický symbol, ktorý sa dokáže rozšíriť po celom valci.

Vyskúšajte si výherný automat The Mysterious Nile zadarmo

TIPOS Jackpot
Úroveň:
Zlatý
100002 €
Úroveň:
Strieborný
9212 €
Úroveň:
Bronzový
65 €
eTIPOS.sk TIPOS Jackpot

História Egypta siaha do veľmi dávnej minulosti. Dôležitou súčasťou života v starovekom Egypte bola najdlhšia rieka sveta – Níl. Tá obyvateľom poskytovala okrem pitnej vody aj zdroj úrodných naplavenín pre poľnohospodárstvo. A vám môžu vďaka online hracieho automatu The Mysterious Nile po jej prúde priplávať z eTIPOS.sk kasína naozaj krásne peňažné výhry.

Klasika od BETINSIGHTu

Online slot The Mysterious Nile je výtvorom spoločnosti BETINSIGHT, ktorá vytvára hry na slušnej grafickej úrovni, sú sprevádzané kvalitným ozvučením a jednoduchými pravidlami. Dôkazom toho sú aj hracie automaty Dizzy Hot, Path of Valkyrie či Flaming Fruits. Väčšina z nich je síce chudobná na bonusy, no umožňujú hrať aj pri vyšších stávkach sú celkom štedré na vysoké výhry.

The Mysterious Nile pozostáva z 5 riadkov, 3 riadkov a 9 výherných línii, ktoré si však môžete ľubovoľne nastaviť (1, 3, 5, 7 a 9). Výherné kombinácie na valcoch platia zľava doprava s tým, že musia začínať na prvom valci vľavo a pokračovať v neprerušovanom slede smerom v piatemu valcu doprava. V prípade viacerých výherných kombinácií na jednej výhernej línii platí iba tá hodnotovo najvyššia. Ak vytočíte viac výherných kombinácii na rôznych výherných líniách, výhry sa sčítavajú.

Svoju výhru si môžete vždy niekoľkokrát znásobiť. Slúži na to funkcia Gamble/Risk. Po zakliknutí príslušného tlačidla sa presuniete do novej obrazovky a vašou úlohou je trafiť farbu otočenej karty. Ak trafíte, vaša výhra sa zdvojnásobí. Takto môžete pokračovať maximálne 5x. Pokiaľ neuhádnete farbu karty, strácate celú výhru a vraciate sa späť k valcom.

Egypťanmi uctievaný šakal / pes vám prinesie parádne výhry

Slot The Mysterious Nile je doplnený aj o bonusové symboly. Keďže šakal / pes bol pre Egypťanov strážcom podsvetia a zároveň aj sprievodcom do kráľovstva smrti, autori hry si ho taktiež uctili a pridelili mu úlohu Scatter symbolu, ktorý má zároveň aj funkciu wild symbolu a nahrádza chýbajúce symboly v potenciálnej výhernej kombinácii.

Scatter symbol – ak sa kdekoľvek na valcoch zobrazí minimálne 3x, aktivuje sa bonusová hra s 10 voľnými otočeniami. Ešte predtým sa náhodne vylosuje magický symbol. Pri dostatočnom zobrazení magický symbol expanduje na všetky pozície valca a vytvorí výherné kombinácie. Tie platia kdekoľvek na línii. Počas hry s pretočeniami zadarmo je možné vytočiť ďalšie minimálne 3 Scatter symboly, čo znamená zisk ďalších 10 freespinov. Scatter symbol môže výrazne zvýšiť vaše šance na výhry.

Točte zadarmo aj v kasíne eTIPOS.sk

Online slot The Mysterious Nile je jednoduchý, prehľadný, ľahko hrateľný a má v sebe potenciál vysokých výhier. Vyskúšajte si ho aj vy, valcami si môžete zatočiť aj zadarmo. Využite príležitosť uchmatnúť si svoj podiel z ukrytých pokladov Starovekého Egypta.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Betinsight Games
Téma hry:
Púštny hrací automat
Online kasíno:
eTIPOS.sk
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty