Ra's Legend

Ra's Legend

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Ra's Legend?

Ra's Legend má 5 valcov, 4 riadky a 40 fixne daných výherných línií.

Aká je téma hry Ra's Legend?

Táto hra je inšpirovaná egyptskou mytológiou, môžeme ju zaradiť do kategórie púštnych automatov.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na online slote Ra's Legend nájdete mega Wild symbol, Scatter symbol, násobitele stávok, re-spiny, ďalej špeciálne funkcie Bonusové koleso a Božie valce.

Je možné v hre Ra's Legend získať freespiny?

Nie, v tejto hre freespiny nenájdete.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Ra's Legend obsahuje aj progresívne jackpoty od Red Tiger, rovnako ako väčšina hier od tohto providera. No nie všetky online kasína majú nasadené všetky jeho úrovne.

Ako vyhrať na hracom automate Ra's Legend?

Náš tip: Za 5 vytočených symbolov boha Ra získate až 1 200-násobok stávky. A to je teda parádna výhra.

Vyskúšajte si výherný automat Ra's Legend zadarmo

Red Tiger Jackpot
Úroveň:
Mega Drop
37037 €
Úroveň:
Daily Drop
672 €
Úroveň:
Hourly Drop
25 €
Niké Red Tiger Jackpot

Bohatstvo na každom kroku

Egyptská mytológia je veľmi populárnou témou medzi vývojármi online kasínových hier. Mali sme tu už podobné kúsky ako Book of Secrets či Egypt Sky, no tento krát sme si posvietili na hru z ponuky dodávateľa Red Tiger. Tí sa totiž rovnako išpirovali touto témou a zostrojili impozantný slot nesúci názov Ra's Legend. Už ako samotné pomenovanie automatu napovedá, všetko sa bude točiť okolo známeho boha slnka Ra.

Tento púštny automat už pri prvom pohľade evokuje bohatstvo. Valce sú umiestnené medzi kolosálne stĺpy a na pozadí je vidieť majestátnu pyramídu. Všetko je vsadené do piesočnej farby, no vizuál skôr pripomína zlato. Nadobudnete pocit, že nehráte na piesku, ale na púšti zo zlatého prachu. Ra's Legend tvorí 5 valcov, 4 riadky a 40 fixných výherných línii. Ako zvyčajne, aj tu platí, že výherné kombinácie musia začínať na prvom valci vľavo a bez prerušenia pokračovať smerom doprava.

Boh Ra v gigantickom rozmere

Na valcoch sa točia dva druhy symbolov. Klasické kartové znaky (10, J, Q, K, A ) majú nižšie hodnoty, no zlaté relikvie ako Horovo oko, posvätný chrobák Skarabeus, či egyptský kríž Anch oveľa vyššie. Najdôležitejším prvkom automatu je symbol samotného boha Ra. Ten sa v hre neobjavuje v klasickom rozmere 1x1, ale 1x4. To znamená, že pokrýva všetky štyri riadky na valci. Navyše plní funkciu Wild symbolu, čiže ako žolík nahrádza chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Okrem toho za neho získate aj najvyššie ohodnotenie. Za 5 symbolov boha Ra na vaše konto pristane 1 200-násobok stávky.

Hráči obľubujúci inovatívne bonusy si na tomto automate prídu na svoje. Ďalšie špeciálne funkcie online slotu Ra's Legend sú:

  • Chrám boha Ra – ide o Scatter symbol. Za vytočenie troch jeho symbolov aktivujete bonusovú hru. Počas nej sa ocitnete v útrobách posvätnej pyramídy, kde bude vašou úlohou dostať sa čo najvyššie. Na každom poschodí sa nachádzajú dlaždice, pod ktorými sa ukrývajú atraktívne násobitele stávok, resp. postup na vyššie poschodie. Maximálne je možné získať až 800-násobok stávky.
  • Kolesový bonus – vám taktiež prinesie luxusné násobitele stávok. Základ je vytočiť aspoň tri jeho symboly. Na kolese je niekoľko zaujímavých násobiteľov stávok.
  • Posvätný symbol – ide o vyššie spomínaný symbol boha Ra. Kedykoľvek počas hry sa môže stať, že tento špeciálny symbol sa na niekoľko pretočení uzamkne a ostane na svojom mieste. Týmto spôsobom môžete dosiahnuť niekoľko výherných kombinácii za sebou.
  • Božie valce – sú dôsledkom štedrosti boha Ra. Hocikedy počas hrania môže vybrať jeden alebo viac valcov, na ktorých budú iba symboly s vysokými hodnotami, čiže zlaté relikvie.

V ponuke aj 2 progresívne Jackpoty

Ak už ste prišli do kontaktu s hrami od Red Tiger, veľmi dobre viete, že ich súčasťou sú aj obľúbené progresívne zdieľané Jackpoty vo viacerých úrovniach, napríklad denný či globálny. Nechýbajú ani na slote Ra's Legend a ich výška je zobrazená v ľavej časti od valcov. A ako vyhrať? Musíte len dúfať, že symboly jackpotu sa na valcoch objavia 3-krát.

Zahrajte si Ra's Legend v online kasíne

Pozoruhodné a príjemné grafické prevedenie, množstvo bonusov a špeciálnych funkcii. Čo viac si môže hráč online slotov želať? Vyskúšajte si výherný automat Ra's Legend aj vy a uvidíte, že nebudete banovať. Nájdete ho aj v online kasíne Niké, kde môžete točiť valcami úplne zadarmo. Bez akéhokoľvek vkladu či registrácie. Veríme, že stretnutie s egyptským bohom slnka vám prinesie čo najviac výherných kombinácii.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

nike logo

V Niké máš bonus 50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke. Bonus je aktivovaný v momente, keď sa spustí jedna z automatových hier a po skončení sú výhry automaticky pripísané do penaženky hráča..

Po využití 50 free spinov na teba čaká daľší kasíno bonus! Aby toho nebolo málo, Svet hier ti dá navyše ďalších 100 free spinov. Stačí, keď pretočíš 50 € a extra vstupný bonus 100 free spinov je tvoj!

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Púštny hrací automat
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty