War of Gods

War of Gods

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat War of Gods?

War of Gods sa skladá z 5 valcov, 4 riadkov a 30 výherných línií. Ich počet sa dokáže zmeniť na 7 valcov, 6 riadkov a 60 výherných línií vďaka bonusom.

Aká je téma hry War of Gods?

Témou je staroveké Grécko, bohovia Zeus a Hádes. Ide teda o mytologický automat.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na online automate War of Gods sú k dispozícii 3 špeciálne funkcie: Zeusov hnev, Hádesov oheň a Bojujúci bohovia.

Je možné v hre War of Gods získať freespiny?

Nie.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Áno, War of Gods je jackpotový automat, na ktorom máte možnosť zabojovať o viaceré úrovne Red Tiger progresívnych jackpotov.

Ako vyhrať v hracom automate War of Gods?

Náš tip: Vytočte na prvom a piatom valci Zeusa a Hádesa a aktivujete funkciu Bojujúci bohovia so všetkými špeciálnymi funkciami.

Vyskúšajte si výherný automat War of Gods zadarmo

Red Tiger Jackpot
Úroveň:
Mega Drop
100795 €
Úroveň:
Daily Drop
711 €
Úroveň:
Hourly Drop
42 €
Niké Red Tiger Jackpot

Rozhnevaní bohovia

Na online hracom automate War of Gods od Red Tiger sa rozpúta ohromujúca bitka medzi pánom Olympu Zeusom a vládcom podsvetia Hádesom. A vy z ich zápolenia môžete vyťažiť naozaj skvelé výhry. Súboj božstiev sme už mohli vidiť aj v iných valcových hrách, napríklad Battle of Gods od Playtechu.

Hoci na tomto slote nenájdete žiadne Wildy, Scattre či freespiny, nudiť sa určite nebudete. Obaja starogrécky bohovia totiž ukrývajú vzrušujúce špeciálne vlastnosti, pri ktorých na spomínané klasické bonusy veľmi rýchlo zabudnete.

V základnej hre 5 valcový hrací automat War of Gods má 4 riadky a 30 výherných línií. Tento počet sa však môže zmeniť na 7 valcov, 6 riadkov a 60 výherných línií. To si však vysvetlíme v bonusovej časti tejto recenzie. Aby ste dosiahli výhru, musíte vytočiť minimálne tri rovnaké symboly so začiatkom na prvom valci zľava. Všetky symboly musia medzi sebou susediť a nemôžu byť prerušené iným symbolom. Hru sprevádza vynikajúci soundtrack, ktorý ideálne sadol do bojovej atmosféry dvoch rozhádaných božstiev. Aj po grafickej stránke si vývojári dali záležať. Za valcami vidieť blesky, rozbité stĺpy a lávu. Valce sú orámované do zlata, pričom každý z nich je navrhnutý s veľkým dôrazom na detail. Zeus a Hádes vyzerajú poriadne nahnevane a pohľad na nich prezrádza, že medzi sebou majú nevybavené účty.

Špeciálne funkcie

Wild symboly, Scatter symbol a freespiny by ste na tomto epickom automate hľadali márne. Tradičnú bonusovú ponuku dokonale kompenzujú 3 špeciálne funkcie – Zeusov hnev, Hádesov oheň a Bojujúci bohovia. Všetky tri funkcie sa aktivujú vtedy, ak sa na prvom a piatom valci súčasne objaví niektorý z bohov. Pokiaľ by sa na týchto dvoch valcoch objavil iba Zeus, aktivuje sa jeho hnev. Ak Hádes, tak jeho oheň. Zobrazený Zeus na prvom a Hádes na piatom valci alebo naopak spustí funkciu Bojujúci bohovia.

Keď sa Zeus nahnevá, na výhernom automate sa budú objavovať iba jeho symboly, ktoré sa fixujú. Môžu sa rozšíriť až na rozmer 1x4 alebo zvýšiť svoje výherné hodnoty. K fixovaným symbolom dochádza aj počas Hádesovho ohňa. Jeho plamene nezväčšujú len symboly na veľkosť 1x4, ale aj celý automat. Rozšíriť sa môže na 7 valcov, 6 riadkov a až 60 výherných línií. Bojujúci bohovia spájajú obe predošlé funkcie do jednej.

War of Gods na Niké.sk s progresívnymi Jackpotmi

Hráči automatov online kasína Niké sú v rámci väčšiny hier od Red Tiger automaticky zaradení do možnosti vyhrať niektorú z viacerých úrovní lukratívneho progresívneho Jackpotu. Daily Drop Jackpot vyhráva náhodný hráč každých 24 hodín, Hourly Drop Jackpot zase každých 60 minút. No a Super Mega Drop Jackpot, ktorý sa v čase písania tejto recenzia pohyboval na 7-miestnej sume, nie je časovo ohraničený. Padnúť môže kedykoľvek a rovnako ako pri časových akémukoľvek hráčovi. War of Gods si môžete zahrať aj úplne zadarmo a aj na prostredníctvom svojho mobilu.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

nike logo

V Niké máš bonus 50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke. Bonus je aktivovaný v momente, keď sa spustí jedna z automatových hier a po skončení sú výhry automaticky pripísané do penaženky hráča..

Po využití 50 free spinov na teba čaká daľší kasíno bonus! Aby toho nebolo málo, Svet hier ti dá navyše ďalších 100 free spinov. Stačí, keď pretočíš 50 € a extra vstupný bonus 100 free spinov je tvoj!

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Automat s témou mágie a mytológie
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty