Automaty s mágiou a mytológiou

Automaty s mágiou a mytológiou

Vstupný bonus:
hranie bez rizika

olybet logo

OlyBet Lóve – možnosť hrať hodinu bez rizika

Vstupný bonus: 3000 EUR

slovmatic logo

bonus z prvého vkladu až do 3000 eur. prvých 42 pretočení bez rizika (0,5 EUR/pretočenie)

Prečítajte si tiež

Zobraziť všetky články

Automaty s témou severskej mytológie či gréckych bájí

Preč sú tie časy, kedy sa na valcoch hracích automatov točili len symboly ovocia či drahokamov. Dnes sa vývojári kasínových hier predbiehajú v tom, koho slot priláka viac hráčov. Dôležitým faktorom je téma slotu. A téma spojená s mágiou a mytológiou hráčov láka, pretože evokuje čary, kúzla a pomoc od všakovakých bohov, či už ide o tých severských, gréckych alebo rímskych.

Na automatoch so severskou mytológiou sú hlavnými hrdinami známi bohovia ako Loki, Thor, Odin, no ich súčasťou sú v mnohých prípadoch aj Valkýry, Vikingovia, alfovia a zlí obri. Ak sa rozhodnete opustiť svet smrteľníkov a vydať sa na dobrodružnú cestu sprevádzanú mocnými bohmi, skúste šťastie s 5-valcovým automatom Asgardian Stones (NetEnt). Čakajú tu na vás megasymboly s lavínovým efektom, bonusové koleso, freespiny či násobitele výhier. Poriadne mrazivú atmosféru zažijete aj s online výherným automatom Vikings Go to Hell (Yggdrasil), kde sa stanete svedkom súboja Vikingov s démonmi. Skvelé predstavenie umocňuje množstvo bonusov a špeciálnych funkcií vrátane freespinov a re-spinov so zafixovanými Wild symbolmi. Poklady ukryté vo svete severských bohov v Asgarde sa vydáte hľadať prostredníctvom online slotu Treasures of Asgard (e-gaming). Môžete na ňom získať 10 freespinov, počas ktorých symboly výhernej kombinácie zostávajú zafixované na svojom mieste.

Aj grécka mytológia mala svojich bohov, či už toho najvyššieho Dia, alebo Heru, Poseidóna, Hádesa. Nemenej slávnymi postavami tejto témy sú aj iní hrdinovia a polobohovia ako Herakles, Achiles a Perseus. Za hradby slávnej Tróje preniknete cez online hrací automat Age of Troy (Amusnet) so štandardnou ponukou bonusov. Z neľútostného súboja medzi Zeusom a Hádesom môžete na online slote War of Gods (Red Tiger) vyťažiť fantastické výhry. Postarajú sa o to najmä 3 špeciálne funkcie – Zeusov hnev, Hádesov pekelný oheň a Bojujúci bohovia. Aj 5-valcový automat Pandora (Apollo Games) sa nesie v duchu gréckej mytológie. Hlavnými postavami sú tu Pandora, Hefaistos a rôzne iné postavy a predmety. K atraktívnejším výhram sa na ňom prepracujete vďaka expandujúcim Wild symbolom a Mystery výhram. Až 40 výherných línií je pripravených sa automate Zeus Wild Thunder (Synot Games). Obsahuje jedinečnú progresívnu funkciu, pri ktorej budete počítať jednotlivé spiny a čakať, či vám každý 10. spin v poradí prinesie obrovské výhry. Okrem toho si pred štartom hry s voľnými pretočeniami sami zvolíte, s koľkými freespinmi a Wild symbolmi budete hrať.

Automaty plné čarodejníc, mágie a kúziel

Pokiaľ by vám bohovia neboli príliš naklonení, treba skúsiť šťastie v inom mystickom svete. Svet čarov, kúziel a mágie na automatoch prináša so sebou mnoho príležitostí ako sa dopracovať k vytúženým výhram. Vo svete čarov, kúziel a čiernej mágie sa ocitnete, ak si vyberiete online výherný automat Book of Spells (Tom Horn). Okrem toho, že si na ňom počet výherných línií volíte podľa seba, obsahuje niekoľko bonusov a špeciálnych funkcií vrátane freespinov či expandujúcich špeciálnych symbolov. Lákavá je aj odmena za 5-násobné zobrazenie čarodejnice, ktorou je 5000-násobok stávky. Aj na automate Spellcraft (Playson) vám spoločnosť bude robiť čarodejnica. Dva špeciálne módy - Power of Three a Ghost Reel – obsahujú niekoľko kúzelných bonusov. Či už expandujúci Wild symbol, freespiny, násobitele stávok, alebo jeden valec navyše.

Vyskúšajte magické a mytologické automaty aj zadarmo

Či už máte radi severskú mytológiu alebo grécke báje, v ponuke online kasín nájdete dostatok titulov, ktoré vás potešia nielen hrateľnosťou, ale aj svojim príbehom. Je úžasné, že všetky si môžete vyskúšať najprv úplne zdarma. Tak bez rizika a ľahko zistite, ktorí bohovia k vám budú štedrí alebo ktoré čary a kúzla najviac zaberajú.

Hracie automaty