Book of Spells

Book of Spells

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Book of Spells?

Book of Spells je 5-valcový automat s 3 riadkami a 9 výhernými líniami.

Aká je téma hry Book of Spells?

Ústrednou postavou je čarodejnica a jej kúzla, slot zaraďujeme medzi automaty s mágiou a mytológiou.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Tešiť sa môžete na Wild a Scatter symbol, freespiny a expandujúci špeciálny symbol.

Je možné v hre Book of Spells získať freespiny?

10 freespinov dostanete za vytočenie troch symbolov knihy kdekoľvek na valcoch.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Súčasťou automatu Book of Spells nie sú jackpotové výhry, avšak v niektorých kasínach môže byť zaradená medzi hry s platformovými/kasínovými jackpotmi.

Ako vyhrať na hracom automate Book of Spells?

Náš tip: Pred spustením bonusovej hry s freespinami automat náhodne vyžrebuje jeden symbol, ktorý sa stane špeciálnym. Zvolený špeciálny symbol počas freespinov expanduje po celom valci.

Vyskúšajte si výherný automat Book of Spells zadarmo

TIPOS Jackpot
Úroveň:
Zlatý
99952 €
Úroveň:
Strieborný
9193 €
Úroveň:
Bronzový
46 €
eTIPOS.sk TIPOS Jackpot

Čarodejnica na valcoch automatu Book of Spells

Čarodejnícky automat Book of Spells od spoločnosti Tom Horn Gaming si môžete zahrať kedykoľvek, keď dostanete chuť na trochu kúziel a mágie. A nemusíte to byť len počas Halloweenu. Zoznámte sa s týmto 5-valcovým automatom a objavte silu záhadnej knihy kúziel.

Na online výhernom automate Book of Spells nájdete 9 výherných línií, ktorých finálny počet si môžete upraviť podľa seba. Na 5 valcoch s 3 riadkami sa zobrazujú 3 kategórie symbolov, ktoré autori rozdelili na vysoké, stredné a nízke. Pri nízkych potrebujete na vytvorenie výhernej kombinácie tri rovnaké znaky, pri stredných a vysokých vám postačia dva. Aby kombinácia bola výherná, musí začínať na prvom valci vľavo a reťazovito pokračovať smerom doprava. V prípade viacerých výherných línií na niekoľkých výherných líniách sa všetky výhry sčítajú. Za mienku stojí symbol samotnej čarodejnice, ktorú ak vytočíte 5x, získate fantastický 5 000-násobok stavenej sumy.

Expandujúce symboly

Hrací automat Book of Spells je zaujímavý aj z pohľadu bonusov a špeciálnych funkcií. Symbol kúzelnej knihy je Wild aj Scatter symbolom. V pozícii žolíka supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Ak knihu vytočíte kdekoľvek na valcoch minimálne 3x, získate 10 freespinov.

Ešte pred ich spustením automat náhodným spôsobom vyberie jeden symbol, ktorý počas voľných pretočení nadobudne špeciálnu funkciu s expandujúcou vlastnosťou. Na rovnakom princípe funguje aj u nás obľúbený automat Book of Secrets od Synot Games. Každý symbol, ktorý je označený za špeciálny, sa počas freespinov rozšíri po celom valci. Vytvoriť tak môže niekoľko atraktívnych výherných kombinácii, čo sa príjemne odzrkadlí na vašom hráčskom konte. Pokiaľ by sa vám výhry málili, každú jednu môžete cez funkciu Gamble (Risk) navýšiť. Záleží len na vás, či radi riskujete alebo sa radšej držíte pri zemi.

Hrajte Book of Spells úplne zadarmo

Aj keby sa to možno pýtalo, viac bonusov a špeciálnych funkcií na automate Book of Spells nenájdete. Názov automatu znie lákavo a vyvoláva pocit, že v hre dochádza k viacerým kúzelným javom. Po grafickej stránke tomuto online slotu nemáme čo vytknúť. Valce sa točia pomerne rýchlo a dianie na nich má dobrý spád. Navyše si môžete aktivovať automatické hranie, čiže venovať sa môžete aj inej činnosti. Book of Spells nájdete v online kasíne eTipos.sk, kde si ho môžete skúsiť úplne zadarmo.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Tom Horn
Téma hry:
Automat s témou mágie a mytológie
Online kasíno:
eTIPOS.sk
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty