Dragon Champions

Dragon Champions

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Dragon Champions?

Online hrací automat Dragon Champions tvorí 6 valcov, 4 riadky a 4096 ciest k výhre.

Aká je téma hry Dragon Champions?

Túto hru radíme medzi automaty s mágiou a mytológiou prípadne hry s drakmi.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na online automate Dragon Champions nájdete Wild symboly, Scatter symboly a expandujúce symboly.

Je možné v hre Dragon Champions získať freespiny?

Áno, podľa počtu vytočených Scatterov môžete získať 8, 15, 25 a 100 freespinov.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Nie, táto hra progresívne jackpoty neobsahuje. No niektoré kasína do hry môžu nasadiť svoje vlastné platformové jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate Dragon Champions?

Náš tip: Všetky symboly na valcoch sú buď obyčajné, alebo žiariace. Žiariaci symbol (dračí oheň) sa dokáže rozšíriť na okolité pozície, čo sľubuje parádnu výhru.

Vyskúšajte si výherný automat Dragon Champions zadarmo

Vzrušujúce a napínavé dobrodružstvo zažijete s online výherným automatom Dragon Champions. Autori hier z Playtech-u sa tentoraz nechali inšpirovať fantasy hrou Dungeons & Dragons a valce obsadili symbolmi nebezpečného draka a niekoľkých odhodlaných bojovníkov.

6 valcov výherného automatu a 4 096 ciest k výhre

Slot Dragon Champions sme si veľmi rýchlo obľúbili z dvoch jednoduchých dôvodov. Nie je vyskladaný z 3 či 5 valcov, ale rovno zo 6, a ponúka dovedna až 4 096 ciest k výhre. Ano, jedná sa o multilíniový automat podobne ako Break Away od Microgaming, či Dragons of Fortune od Synot Games. A druhým dôvodom sú jeho symboly s dračím ohňom s pekelnými bonusmi. Poďme ale pekne postupne.

Dragon Champions tvorí teda 6 valcov, 4 riadky a k dispozícii je 4 096 ciest k výhre. Výherné kombinácie platia zľava doprava. Musia začínať na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovať smerom doprava. Pokiaľ je na výhernej línii viacero výherných kombinácii, platí iba tá s najvyššou hodnotou. Ak vytočíte výherné kombinácie na rôznych výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Získať môžete až 100 freespinov

Prvá vec, ktorá nás okúzlila, boli symboly s dračím ohňom. Akonáhle taký vytočíte, v prípade dosiahnutia výhernej kombinácie expanduje na ďalšie 4 políčka (doprava, doľava, hore a dole). Okrem toho slot Dragon Champions disponuje ďalšími bonusmi.

Wild symbol ako logo hry klasicky nahrádza chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii.

Do hry s 8 voľnými pretočeniami sa dostanete po zisku 3 symbolov Scatter, vyobrazených ako „free games“. Za 4 Scatter symboly je to 15 free spinov, za 5 už 25 free spinov, no a za 6 symbolov Scatter parádnych 100 voľných pretočení. Áno, čítate správne. To je už naozaj pekelné číslo, čo poviete? A aj počas freespinovej hry je možné získať opätovne ďalšie voľné pretočenia.

Nevedeli sme sa od Dragon Champions odtrhnúť

Slovenské online kasína konečne zaradili do svojej ponuky výherný automat, pri ktorom sme sa nielen dobre zabavili, ale priniesol nám aj niekoľko zaujímavých výhier. 4 096 ohnivých ciest za výhrou, možnosť vytočiť luxusných 100 freespinov a symboly expandujúce na vedľajšie pozície. Tieto vlastnosti si vás okamžite získajú, rovnako ako nás. Vyskúšajte si Dragon Champions a budete s nami súhlasiť.

7000 EUR pre nových hráčov v kasíne

doxxbet logo

Vyber a aktivuj si svoj uvítací bonus: 10 €, 50 €, 100 €, 500 €, 1000 €, 5000 € alebo 7000 €. Po aktivácii jedného z ponúkaných bonusov musíš v priebehu nasledujúcich 30 dní vsadiť 10 až 45 násobok výšky daného bonusu v reálnych peniazoch. Následne sa Ti bonus pripíše na konte do zostatku.

A to nie je všetko! Môžeš získať extra 250 točení zdarma, rozdelených do 4 skupín, ktoré môžeš získať 30 dní od registrácie.:

  • 50 TOČENÍ ZDARMA, stačí si overiť hráčsky účet. Následne môžeš využiť 50 točení zdarma na hrách Berry Berry Bonanza, Royal Respin Deluxe alebo Gem Heat a počkať si na svoje šťastie. Výhry Ti budú pripísané priamo do reálnych peňazí po každom výhernom točení.
  • 50 TOČENÍ ZDARMA, stačí pretočiť v online kasíne na ľubovoľných hrách kumulatívne 100€. Následne sa ti bonus aktivuje. Potom stačí už len spustiť jednu z hier Berry Berry Bonanza, Royal Respin Deluxe alebo Gem Heat a využiť točenia zdarma.
  • 50 TOČENÍ ZDARMA - pretočte v online kasíne na ľubovoľných hrách kumulatívne 250€. Následne sa ti ihneď aktivujú točenia zdarma na hrách Berry Berry Bonanza, Royal Respin Deluxe alebo Gem Heat. Výhry Ti budú pripísané priamo do reálnych peňazí po každom výhernom točení.
  • 100 TOČENÍ ZDARMA na hre BERRY BERRY BONANZA - pre získanie posledných točení zdarma v rámci Uvítacieho bonusu treba pretočiť v online kasíne na ľubovoľných hrách kumulatívne 500€.

Točenia zdarma môžeš využiť až do 30 dní od ich pridelenia na Tvoj hráčsky účet. Točenia zdarma v rámci Uvítacieho bonusu je možné získať maximálne do 30 dní od registrácie.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Playtech
Téma hry:
Automat s témou mágie a mytológie
Online kasíno:
DOXXbet
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty