Zeus Wild Thunder

Zeus Wild Thunder

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Zeus Wild Thunder?

Zeus Wild Thunder pozostáva z 5 valcov, 4 riadkov a 40 výherných línií.

Aká je téma hry Zeus Wild Thunder?

Automat je inšpirovaný gréckou mytológiou, ústrednou postavou je Zeus.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na online automate Zeus Wild Thunder nájdete dve špeciálne funkcie: Wrath of Zeus a Free Spins.

Je možné v hre Zeus Wild Thunder získať free spiny?

Áno, získate ich vytočením troch Scatter symbolov. Vybrať si môžete až z 3 typov freespinov.

Ponúka táto hra možnosť hrať jackpoty?

Na slote Zeus Wild Thunder nájdete Synot Progressive Bonus, no niektoré online kasína ho nenasadzujú.

Ako vyhrať v hracom automate Zeus Wild Thunder?

Náš tip: Pred štartom freespinovej hry uprednostnite variantu s 5 voľnými pretočeniami a 10 Wild symbolmi.

Vyskúšajte si výherný automat Zeus Wild Thunder zadarmo

Zeus Wild Thunder Slovmatic

Vyskúšaj si demoverziu hry v kasíne

Hraj
Slovmatic Jackpot
Úroveň:
Gold
6640 €
Úroveň:
Silver
196 €
Úroveň:
Bronze
19 €
Slovmatic Slovmatic Jackpot

Automat Zeus Wild Thunder s témou gréckej mytológie

Grécka mytológia je námetom mnohých online hracích automatov. Niektoré sa vývojárskym štúdiám vydarili, iné hráčov až tak nezaujali. Kráľom bohov sídliacom na legendárnom Olympe sa inšpirovali aj kreatívci zo Synot Games a zostrojili online slot Zeus Wild Thunder. Tento výherný automat s 5 valcami, 4 riadkami a 40 výhernými líniami si vás podmaní nielen úžasnou grafikou, témou, hrateľnosťou, ale aj dvomi špeciálnymi funkciami. S jednou z nich ste sa zrejme doteraz ešte nestretli.

Aby ste vytvorili výhernú kombináciu na hracom automate Zeus Wild Thunder, musíte vytočiť minimálne tri rovnaké symboly susediace vedľa seba so začiatkom na prvom valci zľava. Pokračovať musia opačným smerom doprava. Mocný Zeus sa objavuje na valcoch ako megasymbol, ktorý dokáže pokryť všetky štyri riadky. Pri ňom vám na výhru stačia aj dva symboly, no odmenou je len 0,05-násobok stávky. Za päť jeho symbolov si prilepšíte o 5-násobok stávky. Síce nejde o žiadne terno, ale toto malé mínus dokonale kompenzujú dve špeciálne funkcie, ktoré si okamžite zamilujete.

Wrath of Zeus

Symbol blesku vždy označí políčko, na ktorom pristál. Po každom 10. spine všetky označené políčka údery bleskov premenia na Wild symboly. Ide o progresívnu špeciálnu funkciu, ktorú autori nazvali ako Wrath of Zeus. Môže sa stať, že po 10. spine a premene všetkých označených políčok na Wild symboly dosiahnete pokrytie celého automatu iba divokými symbolmi.

Free Spins

Rovnako zaujímavá je aj druhá špeciálna funkcia – Free Spins. Na druhom, treťom a štvrtom valci sa objavuje symbol starogréckeho chrámu ako Scatter symbol. Po jeho vytočení na všetkých troch valcoch získate hru s voľnými pretočeniami. Ešte predtým však dostanete luxusnú ponuku. Vybrať si môžete, či budete hrať s 15 freespinmi a 5 Wild symbolmi, 10 freespinmi a 7 Wild symbolmi, alebo 5 freespinmi a 10 Wild symbolmi. Vyskúšajte si všetky varianty, aby ste zistili, čo sa viac vypláca. Nám priniesla vyššie výhry posledne menovaná možnosť, teda hra s 5 freespinmi a 10 Wild symbolmi.

V spodnom riadku online hracieho automatu Zeus Wild Thunder nechýba možnosť zapnúť autoplay, ktorý si viete nastaviť aj na nekonečný režim. Jedným okom by ste však dianie na automate mali sledovať, pretože režim autoplay po výhre pokračuje a vy tak stratíte šancu využiť funkciu Gamble (Risk) na zdvojnásobenie výhier.

Progresívne Jackpoty

Posledným veľkým lákadlom automatu Zeus Wild Thunder je Synot Progressive Bonus. Možnosť hrať o štyri progresívne Jackpoty v hrách od Synot Games však nie je všade. Preto ak máte radi jackpotové hry, zvážte, v ktorom online kasíne si tento hrací automat vyhľadáte.

Online výherný slot Zeus Wild Thunder je na trhu kasínových hier pomerne krátko, no už teraz sa dá predpokladať, že sa stane veľkým hitom u mnohých hráčov. Vyskúšajte si tento jedinečný automat s originálnymi funkciami, na začiatok aj úplne zadarmo.

3000 EUR pre nových hráčov v kasíne

slovmatic logo

Získaj vstupný bonus z prvého vkladu až do 3000 eur a prvých 42 otočiek po 50 centov máš bez rizika.

  • 1. Zaregistruj sa a nechaj si overiť doklady.
  • 2. Tvoj prvý vklad určí výšku vstupného bonusu až do 3000 eur.
  • 3. Zahraj za 21 EUR (prvých 42 pretočení bez rizika, 0,5 EUR/pretočenie) a 21 EUR ti pripíšeme na hráčsky účet, výhry ti zostávajú bez ďalších obmedzení!

Detaily hry

Dodávateľ hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Automat s témou mágie a mytológie
Online kasíno:
Slovmatic
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty