Path of Valkyrie

Path of Valkyrie

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Path of Valkyrie?

Path of Valkyrie sa skladá z 5 valcov, 3 riadkov a 9 výherných línií, ktorých počet je možné meniť.

Aká je téma hry Path of Valkyrie?

Túto hru radíme medzi severské mytologické automaty. Hlavnými postavami sú tu Valkýry a Vikingovia.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Okrem Wild a Scatter symbolov tu iné špeciálne funkcie nenájdete.

Je možné v hre Path of Valkyrie získať freespiny?

Áno, po zobrazení troch Scatter symbolov aktivujete 10 freespinov.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Online slot Path of Valkyrie neobsahuje jackpoty, ale v niektorých kasínach môže byť doplnený o platformové jackpoty daného kasína.

Ako vyhrať na hracom automate Path of Valkyrie?

Náš tip: Každú výhru môžete pomocou funkcie Gamble (Risk) niekoľkokrát zdvojnásobiť.

Vyskúšajte si výherný automat Path of Valkyrie zadarmo

TIPOS Jackpot
Úroveň:
Zlatý
97536 €
Úroveň:
Strieborný
17451 €
Úroveň:
Bronzový
51 €
TIPOS TIPOS Jackpot

Bájny automat Path of Valkyrie

Cez online výherný automat Path of Valkyrie sa dotknete mrazivej severskej mytológie na čele s bohom Odinom, jeho oddanými bojovnými pannami Valkýrami a nezlomnými Vikingami. Ak sa vám páčili tematicky podobné kúsky ako Vikings Go to Hell či Asgardian Stones, prídete si na svoje. A pri malej dávke šťastia na tomto automate Betinsight môžete aj niečo zaujímavé vyhrať.

Na online slote Path of Valkyrie nájdete 5 valcov, 3 riadky a hrať budete s 9 výhernými líniami. Tie si však môžete nastaviť podľa seba. Kombinácia je výherná vtedy, ak sa skladá minimálne z troch symbolov (pri niektorých symboloch stačia dva), začína na prvom valci zľava a bez prerušenia pokračuje smerom doprava. V prípade viacerých výherných kombinácií na niekoľkých výherných líniách sa všetky výhry sčítavajú. Čo sa týka grafiky, hudobného podkladu a zvukových efektov, tieto veci sú pre hráčov kasín hrajúcich automaty od Betinsight veľmi dobre známe. Až tak sa nelíšia, rozdiel je vždy iba v téme automatu a jeho bonusoch resp. špeciálnych funkciách. Aj Path of Valkyrie ich v sebe zopár ukrýva. Poďme si ich v krátkosti predstaviť.

Wild symbol, Scatter symbol a freespiny

Začneme Wild symbolom, ktorým je drsný a obávaný Viking. Je žolíkom a v prípade potreby nahrádza chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Na automate Path of Valkyrie však aj on sám dokáže vytvoriť výhernú kombináciu a tá stojí naozaj za to - 10, 100, 1000 a 5000-násobok stávky - to sú výhry za vytvorenie kombinácie pozostávajúcej čisto len z Wild symbolov. Druhým bonusovým symbolom do partie je Scatter symbol, ktorý tvoria tri lode s rôznymi farbami (modrá, zelená, červená). Ak vytočíte všetky tri lode kdekoľvek na valcoch, automaticky získate bonusovú hru s 10 freespinami. Počas freespinovej hry sa symboly lodí premenia zo Scatter symbolov na Wild, čiže plnia funkciu žolíka. Ďalej je tu obľúbená funkcia Gamble (Risk). Pokiaľ by sa vám výhry zdali „chudobné“, siahnite po tejto funkcii na ich zdvojnásobenie. Stačí si správne tipnúť farbu zakrytej karty. Túto možnosť je možné využiť maximálne 5-krát v rámci jednej výhry.

Online automat Path of Valkyrie plný severskej mytológie nájdete aj v ponuke slovenského kasína eTipos.sk. Ak tam ešte nemáte účet, nezabudnite na bonusy pre nových hráčov. Zapojiť sa tu môžete aj do hry o jeden z troch luxusných progresívnych jackpotov. Vyhrať ich môže ktokoľvek, kedykoľvek a pri akejkoľvek hodnote stávky.

Path of Valkyrie aj v demoverzii

Poriadne sa oblečte, dajte si niečo silné na zohriatie a vydajte sa za dobrodružstvom ďaleko na sever, ktorý kedysi patril obávaným Vikingom a neľútostným Valkýram. Získajte si ich priazeň a vráťte sa domov spokojnejši s vrecom plným parádnych výhier. Na zoznámenie sa s hracím automatom Path of Valkyrie môžete využiť aj demoverziu, alebo si spustiť tento slot rovno naostro hoc aj na mobile.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Betinsight Games
Téma hry:
Automat s témou mágie a mytológie
Online kasíno:
TIPOS
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty