Vikings Go To Hell

Vikings Go To Hell

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Vikings Go To Hell?

Vikings Go To Hell sa skladá z 5 valcov, 4 riadkov a 25 výherných línií.

Aká je téma hry Vikings Go To Hell?

Ide o dobrodružný automat s mytologickou témou.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na online automate Vikings Go To Hell nájdete Wild symbol aj s fixujúcou vlastnosťou, Scatter symbol a respiny.

Je možné v hre Vikings Go To Hell získať freespiny?

Áno, naraz môžete získať 7 až 16 voľných pretočení podľa počtu zobrazených Scatter symbolov na valcoch.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Samotný hrací automat síce progresívne jackpoty neobsahuje, no v niektorých kasínach môžu byť do hry zakomponované lokálne jackpoty kasína.

Ako vyhrať na hracom automate Vikings Go To Hell?

Náš tip: Za vytočenie násobiteľa x2 na prvom valci, násobiteľa x5 na druhom valci a násobiteľa x2 na treťom valci získate 10 000-násobok stavenej sumy.

Vyskúšajte si výherný automat Vikings Go To Hell zadarmo

Ďalšia automatová pecka od Yggdrasil

V tejto našej recenzii sa budeme bližšie venovať online výhernému automatu Vikings Go To Hell. Už názov tohto slotu od spoločnosti Yggdrasil napovedá, že ústrednými postavami hry budú slávni Vikingovia. Na online automaty od Yggdrasil sa vždy veľmi tešíme, pretože nás vždy prekvapia veľkým množstvom zaujímavých bonusov a funkcií. A už na úvod musíme prezradiť, že aj na hre Vikings Go To Hell si dali poriadne záležať.

Dokonalosť na každom kroku

Valce hracieho automatu Vikings Go To Hell sú umiestnené do pochmúrneho prostredia, v ktorom sa schyľuje k veľkým súbojom. Napätú atmosféru navyše fantasticky umocňuje rázny hudobný podmaz a táto kombinácia vás prakticky okamžite vtiahne do deja. Ovládanie je jednoduché a intuitívne – všetko potrebné si viete nastaviť alebo nájsť v spodnom paneli, kde nájdete aj populárnu funkciu opakovaného hrania – autoplay.

Vikings Go To Hell je výherný automat s 5 valcami, 4 riadkami a 25 výplatnými líniami. Celkovo si tu môžete na valcoch vytočiť 11 symbolov. Bežných symbolov je tu osem a tieto symboly sú rozdelené na polovicu na symboly s vyššími a nižšími hodnotami.

Bežné symboly v tejto hre dopĺňa trojica špeciálnych symbolov. Dva z nich vám budú určite známe, pretože sa objavujú v mnohých iných automatových hrách. Ide o symboly Wild a Scatter. Divoký Wild symbol nahrádza všetky symboly okrem Scatter symbolu a vďaka ďalším špeciálnym funkciám, o ktorých si povieme viac o chvíľu, sa častokrát z neho stane aj lepivý Wild symbol.

Scatter symbol si môžete vytočiť na všetkých valcoch a tento symbol spoznáte tak, že sa na ňom nachádza lucifer s textom „FREE SPIN“. Áno, tušíte správne, po zobrazení týchto symbolom môžete získať pretočenia zadarmo. To, koľko ich bude, závisí od toho, na koľkých valcoch sa symboly „FREE SPIN“ ukážu. Ak zastanú na troch valcoch, obdržíte 7 free spinov, ak na 4 valcoch získate 12 pretočení zadarmo a ak sa tieto symboly zjavia na všetkých piatich valcoch, môžete sa tešiť až na 16 free spinov.

Posledným špeciálnym symbolom online automatu Vikings Go To Hell je Truhlica s pokladom. Tento symbol vám môže padnúť len na piatom valci a keď sa tak udeje, získate náhodne jednu z dvoch odmien s názvami „Good Tablet“ a „Epic Tablet“. Pod každou z týchto dvoch typov tabúľ sa skrývajú náhodné odmeny v podobe rôzneho počtu free spinov, rôznej výšky okamžitej finančnej výhry, alebo sa vikingom prirátajú body hnevu, k čomu si povieme viac už o pár riadkov nižšie.

Akými spôsobmi je možné získať free spiny?

Hrací automat Vikings Go To Hell je napumpovaný obrovským množstvom pretočení zadarmo, ktoré tu môžete získať, a to hneď viacerými spôsobmi. Prvým spôsobom je, ako sme už spomínali, vytočenie Scatter symbolov aspoň na troch valcoch. Pri Scatter symbole je ešte dôležité podotknúť, že po vytočení týchto dvoch symbolov nastane súboj démonov s každým symbolom vikinga zastaveným na valcoch. Ak viking démona porazí, zmení sa na Wild symbol a do jeho zbierky sa automaticky pridá jeden bod hnevu pre daného vikinga. Po dvoch vytočených „FREE SPIN“ symboloch vždy nasleduje aj re-spin a v priebehu tohto voľného zatočenia sa všetky divoké symboly stanú lepivými Wild symbolmi.

Poďme však už k samotným súbojom vikingov proti démonom. Hlavnými hrdinami slotu sú štyria vikingovia, ktorých ukazovateľ hnevu vidíte zobrazený v ľavej časti automatu. Body hnevu vikingovia zbierajú za víťazné súboje proti démonom, no 30 bodov hnevu naraz im môže pribudnúť aj za odmenu ukrytú v Truhlici s pokladom. Akonáhle naplníte ukazovateľ hnevu niektorého z vikingov, získate 7 Berzerk Free Spins. V tomto režime pretočení zadarmo vikingovia vyhrávajú proti démonom všetky súboje, takže na ploche sa vám môže objaviť obrovské množstvo lepivých Wild symbolov, čo vám zaručí poriadne vysoké výhry. Okrem iného v tomto režime zvádzate aj súboje proti „Lordovi reťazí“ a ak ho zasiahnete tri razy, posuniete sa do ďalšej úrovne s ďalšími 7 free spinmi, kde budete bojovať proti „Luciferovi“.

Vyskúšajte si automat Vikings Go To Hell v kasíne

Online výherný automat Vikings Go To Hell môže zo začiatku pôsobiť dosť komplikovane, no keď mu dáte šancu, napríklad na fortuna.sk, určite oceníte ďalšiu dokonalú prácu tvorcov z Yggdrasil. Počas hrania tohto slotu vám nuda hroziť rozhodne nebude, navyše častokrát sa ocitnete aj v nejakom móde s pretočeniami zadarmo, čo zrejme poteší každého kasínového hráča.

333 FS pre nových hráčov v kasíne

fortuna logo

Zaregistruj sa do online Fortuna Casina a získaj vstupný bonus 333 spinov. Tvoj casino bonus bude rozdelený na 3 časti:

  • Vlož minimálne 10 € na svoj hráčsky účet a 111 Spinov na výherný automat FRUTOMATIC získaš automaticky.
  • Pri ďalšom vklade v hodnote minimálne 10 € získaš 111 Spinov na všetky Apollo hry.
  • Pri treťom vklade ešte raz 111 Spinov na hry Apollo.

Získané Spiny je potrebné odohrať do 7 dní. Na výhru z bonusu platí 5-násobná podmienka prestávkovania.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Yggdrasil
Téma hry:
Automat s témou mágie a mytológie
Online kasíno:
Fortuna
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty