2 Dragons

2 Dragons

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat 2 Dragons?

2 Dragons tvorí 5 valcov, 3 riadky a 20 voliteľných výherných línií.

Aká je téma hry 2 Dragons?

Ide o online automat s témou mágie a mytológie.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na automate 2 Dragons nájdete Wild symbol, Scatter symbol aj funkciu Gamble.

Je možné v hre 2 Dragons získať freespiny?

Áno, po objavení 3 Scatterov aktivujete bonusovú hru s 15 freespinami.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Podobne ako väčšina slotov od spoločnosti Amusnet, aj výherný automat 2 Dragons ponúka 4 progresívne Jackpoty. Niektoré kasína do hry inštalujú aj svoje vlastné Jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate 2 Dragons?

Náš tip: Počas freespinovej hry je možné získať ďalšie voľné pretočenia.

Vyskúšajte si výherný automat 2 Dragons zadarmo

2 Dragons SYNOT TIP

Vyskúšaj si demoverziu hry v kasíne

Hraj
Amusnet Jackpot Cards
Úroveň:
Clubs
8 €
Úroveň:
Diamonds
21 €
Úroveň:
Hearts
486 €
Úroveň:
Spades
2845 €
SYNOT TIP Amusnet Jackpot Cards

Dvoch drakov sa netreba báť

Mýtickí draci odnepamäti naháňali ľuďom strach. Na online výhernom automate 2 Dragons sú však postavení do úlohy tvorov, vďaka ktorým si môžete svoje hráčske konto príjemne zveľadiť. Je dielom spoločnosti Amusnet (EGT) a jej vývojári sa inšpirovali čínskou kultúrou, kde sú tieto „príšery“ uctievané. No a pri správnej konštelácii šťastia ich na online slote 2 Dragons budete možno uctievať i vy.

5 valcov, 3 riadky a ľubovoľne nastaviteľných až 20 výherných línii. To sú základné charakteristiky hracieho automatu 2 Dragons. Hrať môžete teda s 1, 5, 10, 15 alebo všetkými 20 výhernými líniami, záleží len na vás. Ako obvykle, aj tu platí, že výherné kombinácie, zložené minimálne z troch rovnakých symbolov, musia začínať na prvom valci zľava a reťazovo pokračovať smerom doprava. Pokiaľ by ste na jednej línii vytočili viac výherných kombinácii, platí iba tá s najvyššou hodnotou. V prípade viacerých výherných kombinácií na rôznych výherných líniách sa hodnota výhier sčíta.

Voľné pretočenia a aj 4 progresívne jackpoty

Automatová hra disponuje notoricky známou bonusovou výbavou. Tieto základné výrazy hracích automatov a ich význam určite poznáte – Wild symbol, Scatter symbol, freespiny a funkcia Gamble (Risk). Navyše je tu možnosť vziať si niektorý zo 4 progresívnych Amusnet jackpotov. Ale nepredbiehajme. Wild symbolom je zlatý drak. Ide o žolíka, ktorý v prípade potreby doplní chýbajúci symbol vo výhernej kombinácii. Drak v striebornom prevedení je Scatter symbolom. Vďaka nemu môžete získať 15 freespinov a to vtedy, ak tento symbol vytočíte kdekoľvek na automate 3-krát. Počas freespinovej hry je možné získať ďalšie voľné pretočenia. Pre tých, ktorí radi riskujú, je tu funkcia Gamble (Risk). Slúži na zdvojnásobenie výhier. Stačí uhádnuť, akej farby je zahalená karta. Pokiaľ by ste však neuhádli, o výhru prídete.

Čoraz viac hráčov obľubuje automaty s progresívnymi jackpotmi, aj keď k ich získaniu potrebujete poriadnu dávku šťastia. Všetko záleží iba od náhody. Na automate 2 Dragons populárne progresívne jackpoty nechýbajú. Ak ste už niektorú z Amusnet hier ako napríklad Burning Hot či Shining Crown hrali, viete že sú 4 a ich hodnoty sú vyobrazené v hornej lište obrazovky. Aby ste si o tieto jackpoty mohli zahrať, musí sa na valoch objaviť symbol Jackpot Cards. Pokiaľ sa tak udeje, vstúpite do samostatnej obrazovky, bonusovej hry, kde si budete vyberať z 12 kariet otočenými lícom dole. Ak medzi nimi nájdete 3 s rovnakým symbolom, vysnívaný jackpot je váš. Znie to jednoducho, no v praxi to je celkom náročné. Musíte mať dostatok šťastia, takže držíme vám palce.

Mýtický slot 2 Dragons aj v kasíne

Hrací automat 2 Dragons nájdete aj v ponuke slovenského online kasína Synot Tip, kde je možnosť zahrať si ho aj zadarmo. Slot je dostupný v mobilnej verzii, čiže naháňať zaujímavé výhry spoločne s drakmi môžete kdekoľvek. Nech sa darí!

10000 EUR pre nových hráčov v kasíne

synottip logo

Získaj bonus za prvé 4 vklady:
100% bonus za prvý vklad
Pretoč 30x svoj prvý vklad na valcových hrách a získaj bonus vo výške 100%. Maximálna výška bonusu v tejto časti je 4 000 EUR.
75% bonus za druhý vklad
Pretoč 25x svoj druhý vklad na valcových hrách a získaj bonus vo výške 75%. Maximálna výška bonusu v tejto časti je 3 000 EUR.
50% bonus za tretí vklad
Pretoč 20x svoj tretí vklad na valcových hrách a získaj bonus vo výške 50%. Maximálna výška bonusu v tejto časti je 2 000 EUR.
25% bonus za štvrtý vklad
Pretoč 15x svoj štvrtý vklad na valcových hrách a získaj bonus vo výške 25%. Maximálna výška bonusu v tejto časti je 1 000 EUR.

Získaj prvých 250 zatočení úplne bez rizika. Tie sa aktivujú automaticky po dokončení registrácie.

K dispozíciíí budeš mať ďalších 640 free spinov podľa výšky štvrtého vkladu na svoj hráčsky účet.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Amusnet
Téma hry:
Automat s témou mágie a mytológie
Online kasíno:
SYNOT TIP
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty