Magic Shoppe

Magic Shoppe

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Magic Shoppe?

Magic Shoppe je 5 valcový výherný automat, postavený na 3 riadkoch, kde výhry skladáte na 25 výherných líniách.

Aká je téma hry Magic Shoppe?

Túto hru zaraďujeme medzi automaty s mágiou a mytológiou.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

V online automate Magic Shoppe nájdete Wild symboly aj Scatter symboly.

Je možné v hre Magic Shoppe získať freespiny?

Áno, v tomto hracom automate môžete získať naraz až 12 freespinov.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

V samotnom automate Magic Shoppe progresívne jackpoty nenájdete. Niektoré online kasína však môžu mať vlastné platformové/kasínové jackpoty pre vybranú skupinu hier vo svojej ponuke.

Ako vyhrať v hracom automate Magic Shoppe?

Náš tip: Ak sa vám podarí zobraziť aspoň 3 čarovné paličky, tie sa zmenia na Wild symboly a môžu vám tak dopomôcť k parádnej výhre.

Vyskúšajte si výherný automat Magic Shoppe zadarmo

TIPOS Jackpot
Úroveň:
Zlatý
99952 €
Úroveň:
Strieborný
9193 €
Úroveň:
Bronzový
46 €
eTIPOS.sk TIPOS Jackpot

Čáry-máry, láry-fáry

Mágia, či už v stredoveku alebo v modernej dobe, vždy vyvolávala zmiešané reakcie medzi ľuďmi. Strach, obdiv, fascinácia a aj odmietanie. Všetky tieto emócie boli, a aj stále sú prítomné v rôznych kultúrach a obdobiach, keď ľudia čelili nevysvetliteľným alebo tajomným javom. Práve tie boli pripisované mágii. Ľudia sa často boja toho, čomu nerozumejú. Predstava, že niekto môže ovplyvňovať svet alebo iných ľudí cez neviditeľné sily alebo entity, môže byť dosť znepokojujúca. Na mágii je postavený aj online výherný automat Magic Shoppe, za ktorým stojí spoločnosť Betsoft. Nemusíte mať však žiadne obavy z nepoznaného, pretože vám veľmi radi objasníme, čo vás v tejto hre čaká.

Hrací automat Magic Shoppe má 5 valcov, pričom na každom sú 3 riadky. Vyčarovať výhru môžete na 25 výherných líniách. A to tak, že vytočíte minimálne 3 rovnaké symboly so začiatkom na prvom valci zľava. Symboly musia byť spojené, čiže nemôže ich preťať žiadny iný symbol. Keď sa vám podarí zobraziť niekoľko výherných kombinácií na viacerých líniách, všetky výhry sa sčítajú.

Pri vytváraní automatov s magickou tematikou môžu dizajnéri a vývojári skombinovať rôzne vizuálne a zvukové efekty, aby vytvorili pútavú a vzrušujúcu atmosféru. Autorom z Betsoft sa to celkom dobre podarilo. Vizuál hry Magic Shoppe spolu s hubou veľmi dobre zladili. Pokiaľ si teda nastavíte výšku stávky, prípadne aktivujete Autoplay, hra kúziel a čarov môže začať.

Zaujímavé bonusy

Bonusová ponuka automatu Magic Shoppe je špecifická a nezvyčajná. Priznáme, zo začiatku nás trochu vyviedla z miery. Veď posúďte sami. V hre nechýba obľúbený Wild symbol, no ten sa na valcoch netočí. Aby ste ho získali, musíte vytočiť najprv 3x symbol Magic Wand (čarovná palička). A až tieto zobrazené paličky sa zmenia na Wild symboly. Zvláštne, však? Wild symbol sa však už správa presne tak ako ho poznáme. Nahrádza symboly vo výhernej kombinácii a dokonca aj sám dokáže vytvoriť výhernú kombináciu.

So zvláštnosťami sme ešte neskončili. V hre máte k dispozícii aj 2 druhy Scatter symbolu – Sun Box a Moon Box, teda slnečná a mesačná škatuľa. A čo je na nich zvláštne? Oba symboly sa správajú úplne rovnako. Jeden aj druhý dokáže aktivovať bonusovú hru s 3, 6 alebo 12 freespinami. Prečo sa autori rozhodli pre takýto krok, ťažko vysvetliť. Aspoň že škatule vymaľovali inými farbami. Namiesto jedného Scatteru mohli do hry pridať napríklad bezplatné respiny ako v hre Fruit Zen, no nie? Nasadenie dvoch Scatterov však nevnímame až tak negatívne a hre to v konečnom dôsledku neublížilo.

Kúzlite na valcoch v kasíne

Automaty s mágiou majú schopnosť vytvoriť únikovú realitu, cez ktorú môžu hráči vypnúť od svojich každodenných starostí a ponoriť sa do fascinujúceho sveta dobrodružstva a mágie. A online výherný automat Magic Shoppe vám takúto možnosť ponúka. Hoci jeho bonusová skladba sa môže javiť na začiatku kostrbato. No stále sú to bonusy, o ktoré sa môžete oprieť pri dosahovaní atraktívnych výhier. Pokiaľ vás zaujal, vyskúšajte si roztočiť valce v TIPOS online kasíne a za pomoci kúziel si vyčarujte nejakú parádnu výhru.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Betsoft
Téma hry:
Automat s témou mágie a mytológie
Online kasíno:
eTIPOS.sk
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty